Može li Albanac da bude predsednik Srbije?

Albanac predsednik Srbije

  • Da, ako radi u skladu sa Ustavom i interesima Srbije

  • Ne, nikako


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne samo Albanac, već bilo koji pripadnik bilo koje nacionalne manjine koji poštuje ustavni poredak zemlje i radi na ostavivanju njenih interesa, je sasvim u redu što se mene tiče.

Takođe, osim što bih ja, ako već mogu da izvoljevam, preferirala jednog Japanca na tom mestu.....ono, samoubistvo direktora železnice za kašnjenje voza od 10 minuta i slično...čisto da dotera malo stoku u red :bob:
 
ko sto rece rocco , ako moze pripadnik crnogorske nacionalne manjine , boris tadic da bude predsednik ne znam zasto ne bi mogao da bude i siptar....

inace otac borisa tadica ljubomir tadic je savetnik crnogorskog premijera filipa vujanovica....

crnogorcine su to , koje se samo foliraju u Srbiji da su Srbi. Jer da nije crnogorcina milogorska ne bi bio savetnik DPS rezima antisrpskog.

a inace pravim Srbima iz Crne Gore svaka cast
 
Takođe, osim što bih ja, ako već mogu da izvoljevam, preferirala jednog Japanca na tom mestu.....ono, samoubistvo direktora železnice za kašnjenje voza od 10 minuta i slično...čisto da dotera malo stoku u red :bob:


Najvise volim kada se sa nekim slozim iz prve ruke, a jos kada je taj neko damica odmah porastem bar 1cm .

ps. 'ajde molim te reci jos nesto lepo pa da izadjema na 1.90m
 
ko sto rece rocco , ako moze pripadnik crnogorske nacionalne manjine , boris tadic da bude predsednik ne znam zasto ne bi mogao da bude i siptar....

inace otac borisa tadica ljubomir tadic je savetnik crnogorskog premijera filipa vujanovica....

crnogorcine su to , koje se samo foliraju u Srbiji da su Srbi. Jer da nije crnogorcina milogorska ne bi bio savetnik DPS rezima antisrpskog.

a inace pravim Srbima iz Crne Gore svaka cast

U životu mi najviše smeta zauzimanje uloge žrtve. Krivi nam Crnogorci jer vladaju Srbijom, krivi nam Albanci jer se otcepljuju, krivi nam Ameri ili Evropljani što nas gaze, krivi nam Hrvati što nas mrze.
Ustani Srbine i radi. Žale se samo bespomoćni i nesposobni ljudi.
 
ko sto rece rocco , ako moze pripadnik crnogorske nacionalne manjine , boris tadic da bude predsednik ne znam zasto ne bi mogao da bude i siptar....

inace otac borisa tadica ljubomir tadic je savetnik crnogorskog premijera filipa vujanovica....

crnogorcine su to , koje se samo foliraju u Srbiji da su Srbi. Jer da nije crnogorcina milogorska ne bi bio savetnik DPS rezima antisrpskog.

a inace pravim Srbima iz Crne Gore svaka cast

I Crna Gora je kriva sto je Tadic predsjednik Srbije. Interesantno.
A i napravio si lapsus za Vujanovica. Evo da ti pomognem, boldovao sam taj lapsus.
 
Poslednja izmena:
ko sto rece rocco , ako moze pripadnik crnogorske nacionalne manjine , boris tadic da bude predsednik ne znam zasto ne bi mogao da bude i siptar....

inace otac borisa tadica ljubomir tadic je savetnik crnogorskog premijera filipa vujanovica....

crnogorcine su to , koje se samo foliraju u Srbiji da su Srbi. Jer da nije crnogorcina milogorska ne bi bio savetnik DPS rezima antisrpskog.

a inace pravim Srbima iz Crne Gore svaka cast

Kako znaš ko ima prava krvna zrnca?Sarajlija B.Tadić kako je đetić?Savjetnik je posao kao i svaki drugi,za tebe nacionalno opredjeljene.Niđe veze.z:mrgreen:z:poz:
 
Kako znaš ko ima prava krvna zrnca?Sarajlija B.Tadić kako je đetić?Savjetnik je posao kao i svaki drugi,za tebe nacionalno opredjeljene.Niđe veze.z:mrgreen:z:poz:

Hm, razumeo bih ako je Crnogorac, jer ne radi nista, ali razumeo bih i da je zatupasti bosanac iz federacije na osnovu one njegovie "Riplijeve" izjave da su svi krivi za gas od '90 pa na ovamo, a verovatno i oni koji su izgradili sliose za gas, jer da oni nisu sagradli ne bi bilo potrebe ni da se gas skladisti.....pa onda i ne bi uopste niko ni bio kriv.

Sad kad malo bolje razmislim on dodje kao kombinacija lenjog Crnogorca i glupog Bosanca pardon "bosnjaka" kako mudzahedini kazu sami za sebe i otkrise novu naciju posle 2000 godina na tlu brdovitog Balkana.
 
Хмм...можда да нам неко прво одговори на питање:
1.Да ли је у Америци председник ''неамериканац''?
2. Да ли је у Немачкој председник ''ненемац''?
3. Да ли је у Русији председник ''нерус''?
4. А у Израелу , шта беше председник?
5. А јел'у Кини ''некинез''?
6.А у Јапану?
7. А у Мађарској?
8. А у Италији?
9. Грчкој?
.
.
.
.
.

Небулозна тема, а још небулознији одговори који су потврдни...далеко нас доведе председник, припадник Црногорске националне мањине.
Туга!
 

Back
Top