E zene...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E bez spama ovde !!!
2eweams.gif
 
torente.z:shock:.falish na politici...najezda zutih a ti sa zenamaz:lol: i to blazen..nema nijednog ebaca presretaca
a ja se pitam ko ce tamo da nam pomogne....oce i vojvodinu da otcepe i i svasta nesto..
 
Ko je gledao onaj film
P.S. I love You na RTS 1???

Ja se isplakala kao kisa...

Jesam gledala sam ga mislila sam da ce biti obicna ljiga kao sto ameri znaju da naprave, ali je bio dobar. Mislim ne znam koji bi muskarac tako nesto uradio ali je ideja stvarno lepa i dirljiva. Oboje su mi bili dobri. Za nas zenskice super z:) da se izronzamo :cry:
 
torente.z:shock:.falish na politici...najezda zutih a ti sa zenamaz:lol: i to blazen..nema nijednog ebaca presretaca
a ja se pitam ko ce tamo da nam pomogne....oce i vojvodinu da otcepe i i svasta nesto..

Ma evo lansiram novu sportsku marku SVINJA i za decu PRASE.

Posto NIKE i ADIDAS posrcu a PUMA i REEBOK grcaju u dugovima sad je pravi momenat da se dokusure. z;)z:lol:

Ovo sa ovo teniskog turnira u Hong Kongu gde igrala JJ pre neki dan

zmboes.jpg
 
Ma evo lansiram novu sportsku marku SVINJA i za decu PRASE.

Posto NIKE i ADIDAS posrcu a PUMA i REEBOK grcaju u dugovima sad je pravi momenat da se dokusure. z;)z:lol:

Ovo sa ovo teniskog turnira u Hong Kongu gde igrala JJ pre neki dan

zmboes.jpg

pa...ako je biznis u pitanju a josh i neko zadovoljstvo onako usput...blagodarimz:lol:
ja se samo malo ovde smorim...mislim..previshe konkurencije hehehehehe...ipak mi je politika svoj na svome...a i nisam tako zenstvena kao ove damice ovde...hahahahaha sucem brkovez:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top