Mladića cinkare naveliko

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Mnogobrojni građani Srbije javili su se u poslednjih mesec dana na službeni telefon BIA 9191, tvrdeći da imaju važne informacije o haškim beguncima Ratku Mladiću i Goranu Hadžiću, saznaje Press. Broj poziva naročito se povećao od 9. januara, kada su na svim policijskim stanicama u Srbiji i graničnim prelazima zalepljene poternice sa fotografijama begunaca, ispod kojih je naznačeno da su za informacije koje će dovesti do njihovog hapšenja raspisane nagrade od 1.000.000 evra za Mladića i 250.000 za Hadžića.
Upravo smo na osnovu telefonskih dojava krajem prošle godine izveli nekoliko potraga, među kojima i pretres porodične kuće i fabrike Vidoja Vujića u Valjevu, zatim pretres kuće Ljubinka Zlatića u Aranđelovcu... Ovih dana dobili smo još dva-tri zanimljiva poziva, koje upravo proveravamo
Novac je čudo! Ljudi su spremni svašta da urade za pare, a ovo što Srbija nudi je velika para za naše uslove! Mi do sada nismo nudili novac za hapšenje kriminalaca, ali je to u svetu uvek davalo odlične rezultate. Onaj ko bi prvi mogao da izda Mladića ili Hadžića su upravo oni koji su im još uvek odani. Tu pre svega mislim na jatake, ali i na familiju. Mislim da se obruč sve više steže i da su begunci posle raspisivanja nagrada od milion, odnosno 250.000 evra, bar 70 odsto bliži hapšenju - uveren je Nicović.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=55718&sectionId=37

Mladic je Mladic, al milion evra je milion evra.
z:mrgreen:
 
I ja mislim da je uglavnom zezanje. Uostalom, iako Press nastoji da izigrava ozbiljne novine, još uvek je "tabloid-based"... Čeka nas verovatno još neka predstava za narod a la Aranđelovac, i to verovatno uoči neke sednice u EU ili slično...
 
Ало,

БИА
ЦИА
УДБА
ОЗНА
М-15-16-48-72а
и остала гологузија,

младић је код мене, пије вино, мези кисео купус са алевом паприком (ситно туцаном) скопљајте га. ако Бога знате, спава ми се, а сутра се ради ...

Број рачуна за 1М ћу вам дати кад га ПОКУПИТЕ ...
 
Jes, pa sad BIA hapsi i ućutkava one koji im se javljaju sa podacima :lol:

Onoga dana kada neko u vrhu BIA-e bude hteo/smeo/trebao da ga uhapsi, je dan kada se u KLM-u rezerviše karta ekstra za Hag.
Za jednog Hadzica- frtalj Mladica, pa kako to, jel po odgovornosti ili po kilazi


pa kazu da kad su Nacisti okupirali Srbiju i Beograd da je Gestapo dobijao toliko dnevno dojava u kojem su ljudi prijavljivali svoje prijatelje, rodjake, cak i bracu da to nije moglo sto telefonistkinja da obradi dnevno.

SRBI TO RADILI, ma nije moguce, a vi stalno o nekim pokvarenim proevropskim Srbima
 

Back
Top