kzk i armija crne gore.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

binaj

Primećen član
Banovan
Poruka
503
Uskoro ce se napraviti savez izmedju KZK sa kosova i armije crne gore o pomaganju u slucaju napada.
ovaj savez vec potpisan tajno a uskoro ce i javno.

u njemu ce da se podrazumeva da ako jedna od jednu stranu od te dve bude vojno napadnuta ,u stvari njene granice i suvereniteta je druga strana(crnogorska kosovsku i obrnut) vojno i tehnicki pomogne.

znaci ako srbija bude htela da povrati kosova a ne moze morace da se suoce sa novim i jacim KPZ koju ce u tom slucaj sacinjavati i pripadnici vojske crne gore.

Predsednik crne gore i hasim taci vec uveliko rade da se na najbezbolnije nacin ovo obledani.

a ja se nadam da nece doci do konflikata.
 
Mitternachtsträumer, zatvaraj ovo, dovoljno pljuju ovi po CG i bez postavljaca ove teme.

sta ja da pljunem.crna gora moja ja ne pljujem ovo je jedna korak za osvestenje crnogoraca.

s druga strana ovo nije pretnja za srbiju jer ova vojska nije toliko jaka.

to bi bilo mozda par hiljadu crnogoraca protiv agresorako napadnu kosova.ne vise.to mala pomoc.
i obrnuto.
 
Uskoro ce se napraviti savez izmedju KZK sa kosova i armije crne gore o pomaganju u slucaju napada.
ovaj savez vec potpisan tajno a uskoro ce i javno.

u njemu ce da se podrazumeva da ako jedna od jednu stranu od te dve bude vojno napadnuta ,u stvari njene granice i suvereniteta je druga strana(crnogorska kosovsku i obrnut) vojno i tehnicki pomogne.

znaci ako srbija bude htela da povrati kosova a ne moze morace da se suoce sa novim i jacim KPZ koju ce u tom slucaj sacinjavati i pripadnici vojske crne gore.

Predsednik crne gore i hasim taci vec uveliko rade da se na najbezbolnije nacin ovo obledani.

a ja se nadam da nece doci do konflikata.

k020.gif
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Uskoro ce se napraviti savez izmedju KZK sa kosova i armije crne gore o pomaganju u slucaju napada.
ovaj savez vec potpisan tajno a uskoro ce i javno.

u njemu ce da se podrazumeva da ako jedna od jednu stranu od te dve bude vojno napadnuta ,u stvari njene granice i suvereniteta je druga strana(crnogorska kosovsku i obrnut) vojno i tehnicki pomogne.

znaci ako srbija bude htela da povrati kosova a ne moze morace da se suoce sa novim i jacim KPZ koju ce u tom slucaj sacinjavati i pripadnici vojske crne gore.

Predsednik crne gore i hasim taci vec uveliko rade da se na najbezbolnije nacin ovo obledani.

a ja se nadam da nece doci do konflikata.

Аљбанац, немој прерано да се радујеш. Још ништа није готово. Биће рата кад на Косово дође "Велики Тата".....

Ћераћемо се ми још z:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top