Budibogsnama...

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094

U nameri da se povrati dinamika foruma oduzeta zakljucavanjem teme te i te...otvaram ovu...
Jutros listam Best Shop(za neupucene to je najcitaniji zenski magazin u Srbiji:roll:)i u rubrici kultura i scena str.136,januarskog broja,zagrcnuh se do ozbiljnih razmera....
Pravilna Nega i Ishrana Muzeva-knjiga je kazu poucna za zene a korisna za muskarce.
U jedno vreme sam citala raznu literaturu o odgajanju beba,kasnije i o vaspitavanju dece od-do godina ali da mi treba knjiga da bih muza pravilno(sa naglaskom na pravilno molim vas)negovala i hranila do jutros nisam znala...
Sta Vi kazete na ovo?
Ja:budibogsnamaz;)
 

U nameri da se povrati dinamika foruma oduzeta zakljucavanjem teme te i te...otvaram ovu...
Jutros listam Best Shop(za neupucene to je najcitaniji zenski magazin u Srbiji:roll:)i u rubrici kultura i scena str.136,januarskog broja,zagrcnuh se do ozbiljnih razmera....
Pravilna Nega i Ishrana Muzeva-knjiga je kazu poucna za zene a korisna za muskarce.
U jedno vreme sam citala raznu literaturu o odgajanju beba,kasnije i o vaspitavanju dece od-do godina ali da mi treba knjiga da bih muza pravilno(sa naglaskom na pravilno molim vas)negovala i hranila do jutros nisam znala...
Sta Vi kazete na ovo?
Ja:budibogsnamaz;)

eto zenama koje ste zaboravile da baratate sa tim zivuljama(muzevima)z:plez: najzad morate i da ucite kako se oni odgajajuz:dm4:z:hi:z:plez:
 

U nameri da se povrati dinamika foruma oduzeta zakljucavanjem teme te i te...otvaram ovu...
Jutros listam Best Shop(za neupucene to je najcitaniji zenski magazin u Srbiji:roll:)i u rubrici kultura i scena str.136,januarskog broja,zagrcnuh se do ozbiljnih razmera....
Pravilna Nega i Ishrana Muzeva-knjiga je kazu poucna za zene a korisna za muskarce.
U jedno vreme sam citala raznu literaturu o odgajanju beba,kasnije i o vaspitavanju dece od-do godina ali da mi treba knjiga da bih muza pravilno(sa naglaskom na pravilno molim vas)negovala i hranila do jutros nisam znala...
Sta Vi kazete na ovo?
Ja:budibogsnamaz;)

"Ljubav na usta ulazi" - to je omiljena izreka moje nekadašnje komšinice, dame u poznim godinama.
Dotična dama je na kraju života, u 83-oj godini, bila udovica 5 puta u svojoj bračnoj karijeri.
Izgleda da nije čitala stručne časopise ... ili je čitala literaturu neke druge vrste.
 
Мислим, кад би неки мушкарац писао такав текст, упутство за правилну негу и одржавање било би отприлике овакво:

Савети за негу и одржавање мужева:

1. Не звоцати
2. Куповати пиво у неограниченим количинама
3. Дозволити гледање спортских канала у неограниченим количинама
4. Не звоцати
5. Кувати искључиво оно што он воли, у неограниченим количинама
6. Купити још мало пива
7. Не звоцати
8. Обезбедити му удобну фотељу у којој се може лежати и поставити је близу телевизора
9. Доносити му новине кад он то затражи
10. Не звоцати
11. Не питати:. ,,Драги, како ти изгледам?''
12. Не стављати примедбе на његов изглед
13. Тркнути по још пива
14. Повремено му донети кафу и сипати му је у уста док он гледа ТВ не затварајући иста
15. Не звоцати
16. Додавати му ствари, јер их никад не може пронаћи
17. Звати мајстора да промени сијалицу ако то саме не радите
18. Не питати га куда ће се ићи на летовање или зимовање
19. Донети још које пивце
20. Не звоцати


Мислим да ће се сваки муж осећати негованим и одржаваним ако се придржавамо ових савета. z:mrgreen:
 
Preporuka za ovu kjigu glasi
Poučna za žene, a veoma korisna za muškarce,pisana ženskom rukom na osnovu dugogodišnjeg iskustva, zasnovana na realnim životnim okolnostima, pomogla je da hiljade dosadnih, gotovo mrtvih i zamornih brakova i veza ponovo stane na svoje noge.Pravilna nega i ishrana muževa uz malo truda ženama donosi ono što su oduvek želele, a u brak unosi više intimnosti, seksa, razumevanja i zadovoljstva.

BUDIBOGSNAMA
 
z:dm4:
 

Prilozi

  • 4959_nega_ishrana_muzeva.jpg
    4959_nega_ishrana_muzeva.jpg
    18,8 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Dobro bre, šta se tu zgražavate?
Jel hoćete muža koji dobro izgleda?
Koji vas redovno i dobro torba?
Koji umesto da sedi pred televizorom ide na rekreaciju (po mogućnosti zajedno s vama)?
Pa potrudite se malo oko toga, obrazujte se kako to da postignete...!
Kad imate kravu, odete kod veterinara pa ga pitate kako da je hranite da dobijete bolji kvalitet i više mleka, što ne uradite isto za muža? Evo otvorio čovek temu na LJ&S, tvrdi da mu sperma bolje izgleda i da je ima više kad jede brokoli i plodove mora...
 
Dobro bre, šta se tu zgražavate?
Jel hoćete muža koji dobro izgleda?

nije nužno
Koji vas redovno i dobro torba?

obavezno
Koji umesto da sedi pred televizorom ide na rekreaciju (po mogućnosti zajedno s vama)?

pa normalo (pod rekreacijom podrazumevam 10 km šetnje sa psima)
Pa potrudite se malo oko toga, obrazujte se kako to da postignete...!

Kad imate kravu, odete kod veterinara pa ga pitate kako da je hranite da dobijete bolji kvalitet i više mleka, što ne uradite isto za muža?

pa nemam kravu
možda bi pitala čika googla
Evo otvorio čovek temu na LJ&S, tvrdi da mu sperma bolje izgleda i da je ima više kad jede brokoli i plodove mora...[/QUOTE]

o mirisu ni rečiz:mrgreen:z:mrgreen:
 

Back
Top