Problem sa brisanjem ikone programa PC Suite

salvisa16

Obećava
Poruka
51
Instalirao sam program PS SUITE za telefon i dobio sam ikonu toga programa na desetkopu i kada sam htio da ga izbrisem iz vidovsa uradio sam unistal programa ali ikona sa ekrana nece da se izbrise a nemogu je ni rucno izbrisati kada kliknem desni klik misom na ikoni nema opcije delit ima samo par opcija sort,reneme i open mozeli me neko reci kako to da izbrisem.
 
Nije mi baš jasno zašto ti se Unlocker nije pojavio u Context meniju? I kako to da ti nudi samo 2-3 opcije? Da li ti to isto nudi i kada klikneš na neku sasvim drugu ikonicu? Šta se dešava kada pokušaš da startuješ tu ikonicu? Ako ti se to dešava i sa drugim ikonama, možda je greška u samom Win Exploreru.

Probaj da instaliraš taj PC Suite opet na istom mestu gde je bio, pa preko nekog uninstallera (Revo Uninstaller, Your Uninstaller, Uninstall Tool...) pokušaj da ga deinstaliraš, jer se možda nešto nije deinstaliralo kako treba.
 
Ne na druku ikonu kada kliknem ima sve stadardne opcije cak i delit i pojavise i unloker akada kliknem na ikonu koju nemogu obrisati otvorimi se ps suite pokusao sam uraditi unisatl i sa drugi programima Revo uninstaller,You unistaller i nece da obrise samo ikonicu a unistal pravilno odrati kada stisnem desni klik na ikonicu koju nemogu obrisati pojave se oopcije iste kao kada kliknes na neku ikonicu iz control panela.
 
Čekaj, meni tu i dalje nešto nije jasno. Kažeš da si deinstalirao program, a kad klikneš na ikonicu otvara ti se PC Suite! To znači da deinstalacija nije urađena u potpunosti. Oni programi odrađuju sve to kako treba, jer čiste i sve unose iz registry baze, tako da ne ostaje posle toga ništa (eventualno samo folder od programa), tako da su kod tebe neke stvari dosta zamršene i mislim da nisi sve baš odradio kako treba.
Safe Mode
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://forum.krstarica.com/threads/58317

BootSafe (program ne traži instalaciju)
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7785926&postcount=83
 

Back
Top