BORE

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
dakle...presla sam u ozbiljne godine...bore shljakaju samo tako...idem kod kozmeticara jedanput mesecno..starim neumitno...ipak volela bih da bez obzira na godine izgledam makar negovano..medjutim moje bore bez obzira na sav moj trud postaju sve dublje i dublje...imate li drage moje neki savet..neku kremu..neku masku koju ste probali i koja je dala rezulatate..ali vidljive
ja koristim nivea q10....hm..pa sad ne znam sta da kazem...
ne znam da li je ova tema bila...ako jeste..ja se izvinjavam...
 
pu prva!
pa sta da ti kazem draga jednino botox ....he he
salim se, ali ako tvoj kozm. koji radi i poznaje tvoju kozu ne zna da ti da neki savet gde ces ti da budes zadovoljna onda....
ja licno, kreme ne koristim vec oko godinu dana, a umesto njih losione za lice, imas ih svakakvih
 
pu prva!
pa sta da ti kazem draga jednino botox ....he he
salim se, ali ako tvoj kozm. koji radi i poznaje tvoju kozu ne zna da ti da neki savet gde ces ti da budes zadovoljna onda....
ja licno, kreme ne koristim vec oko godinu dana, a umesto njih losione za lice, imas ih svakakvih

ma kozmeticarka je sjajna...ali meni to sve nekako sporo ide..ja bih caroban stapic..hehehehe..ma ne ozbiljno..ja bih kuci tako povremeno neku masku da stavim..nesto sto je neko probao i dalo rezulatata...ja se u stvari borim protiv genetike..ali izgleda nisam uspeshna
a sto ne koristish kreme?
 
Uh, to je moj najvici strah :zima: Bore.. :zima:
Moja mama je isla na dermoabraziju i neke hemijske pilinge ide jednom u 4 meseca, to ti je nesto kao hirurski facelifting
Koristi Eucerin kremu i kune se u nju..
A sada kozmeticari preporucuju antiride od 2o god :eek:
 
Probaj sa eucerinom dnevna + nocna.
To je mnogima pomoglo da umanje bore.
Ali generalno, prihvati sebe i sa tim borama, ne mozemo vecito biti mladi, a i takav izgled moze biti privlacan
 
Nema carobnog stapica...
Ja svoje ne dozvljavam tragicno,tek su cini mi se pocele(pisah o njima na nekoj temi)mackam antirid da mi je savest mirna,ali nekako sam sama sebi postala zenstvenija sa njima...Mislim,onaj prelazak sa devojke u zenu..jedan od znakova ako izuzmemo onaj fizioloski...
Ako mi ikada budu smetale do te mere da mi urusavaju samopouzdanje,estetska hirurgija je tu...z:)
 
dakle...presla sam u ozbiljne godine...bore shljakaju samo tako...idem kod kozmeticara jedanput mesecno..starim neumitno...ipak volela bih da bez obzira na godine izgledam makar negovano..medjutim moje bore bez obzira na sav moj trud postaju sve dublje i dublje...imate li drage moje neki savet..neku kremu..neku masku koju ste probali i koja je dala rezulatate..ali vidljive
ja koristim nivea q10....hm..pa sad ne znam sta da kazem...
ne znam da li je ova tema bila...ako jeste..ja se izvinjavam...

Isti je slucaj i kod mene....Moja koza je suva izuzetno....Dok su se svi u pubertetu mucili sa bubuljicama,ja nisam imala nijednu....I do 31 koza mi je bila besprekorna,uvek komplimenti od svih da imam kozu kao beba....Onda sam se razbolela od hipertireoze(bolest stitne zlezde) i morala da pocnem da pijem hormonsku terapiju...Cak sam tada dojila sina koji je imao 3 meseca i morala da prekinem i dojenje....Pila sam terapiju godinu i po dana,u medjuvremenu dobila i vitiligo po licu i po rukama,srecom imam svetlu kozu veoma,pa se do leta i ne vidi taj problem,ali leti se vidi razlika...I od tada moja koza samo se bora sve vise,uprkos tome sto je odrzavam pravilno....Ai dijete su uticale,sklona sam gojenju i stalno osciliram....Pila sam i godinu dana Pronison zbog sarkoidose pluca ,koji je takodje uticao...Imam 43 godine i puno bora,a ima zena koje i u pedestoj nemaju nijednu ili ih imaju vrlo malo...Prvo zapazim lepu kozu na drugima....I zavidim zenama cije je koza besprekorna....Ali sta je tu je,ne mogu promeniti sebe,to sam ja...
 
Moja svekrva sta nije probala,cak i botoks....jos nije estetsku hirurgijuz:mrgreen:....ali genetika je genetika....ja sto se toga tice nemam bojazni....ali nega je ipak osnov....imam po neku boricu iako kao svi zagledaju i pitaju se gdje su....al' ja vidim sto sam u pocetku tragicno dozivljavala....a sada sto kaze macka mislim da nekako lijepo drugacije izgledamz:)...eucerin nisam probala....a sad sam bas zainteresovana.... koristim kreme koje pravi moja kozmeticarka po nekim ruskim receptima....i za sada sam zadovoljna....z:)

Svako lice je za sebe....koristila sam i bas skupu kozmetiku....od njih jedino clarins...u nju se kunem....al' breee skupo....
 
Probaj sa eucerinom dnevna + nocna.
To je mnogima pomoglo da umanje bore.
Ali generalno, prihvati sebe i sa tim borama, ne mozemo vecito biti mladi, a i takav izgled moze biti privlacan

ma nemam ja problem sa samopouzdanjem..niti nostalgicno patima za minulim godinama...jednostavno samo imam potrebu da neke stvaru usporim..da to moje lice izgleda negovano...a nekako mi ne izgleda..cisto ono da se odrzavam...kad sam bila mladja kritikovala sam zene koje su sebi dozvoljavale da se zapuste..ja ne bih to volela...vec bas naprotiv da ih nosim..mislim..te moje godine...ponosno
 
Nema carobnog stapica...
Ja svoje ne dozvljavam tragicno,tek su cini mi se pocele(pisah o njima na nekoj temi)mackam antirid da mi je savest mirna,ali nekako sam sama sebi postala zenstvenija sa njima...Mislim,onaj prelazak sa devojke u zenu..jedan od znakova ako izuzmemo onaj fizioloski...
Ako mi ikada budu smetale do te mere da mi urusavaju samopouzdanje,estetska hirurgija je tu...z:)

Za nju trebaju pare koje nemamz:cry:
 
Isti je slucaj i kod mene....Moja koza je suva izuzetno....Dok su se svi u pubertetu mucili sa bubuljicama,ja nisam imala nijednu....I do 31 koza mi je bila besprekorna,uvek komplimenti od svih da imam kozu kao beba....Onda sam se razbolela od hipertireoze(bolest stitne zlezde) i morala da pocnem da pijem hormonsku terapiju...Cak sam tada dojila sina koji je imao 3 meseca i morala da prekinem i dojenje....Pila sam terapiju godinu i po dana,u medjuvremenu dobila i vitiligo po licu i po rukama,srecom imam svetlu kozu veoma,pa se do leta i ne vidi taj problem,ali leti se vidi razlika...I od tada moja koza samo se bora sve vise,uprkos tome sto je odrzavam pravilno....Ai dijete su uticale,sklona sam gojenju i stalno osciliram....Pila sam i godinu dana Pronison zbog sarkoidose pluca ,koji je takodje uticao...Imam 43 godine i puno bora,a ima zena koje i u pedestoj nemaju nijednu ili ih imaju vrlo malo...Prvo zapazim lepu kozu na drugima....I zavidim zenama cije je koza besprekorna....Ali sta je tu je,ne mogu promeniti sebe,to sam ja...

draga...koliko slicnosti...dakle samo josh da se dogovorimo oko primopredaje muzaz:lol:
upravo to..ja sam pubertet prosla bez ijedne bubuljice sa besprekornom kozom do pre nekoliko godina i onda samo klik..pocele neke flekice da se koza sushi...i bore..hm...pri tom uvek koristim mimiku prilikom price...katastrofa..heheheh nisam ledeno lice i stalno se smejem..ili mrgodim..ebi ga...ali mislim da ne treba se prepustiti...stvarno ne mogu da razumem zene kako mogu da se predaju i dopuste sebi da izgledaju svakako..ako nista drugo bar da pokusaju da se nekako podignu iz tih zivotnih depresija...ne zelim da se bas svaki problem vidi na meni...nekad kad odem sa drugaricama na kafu..nas tri ili 4 posmatramo zene i pokusavamo da iza njihovog izraza lica napravimo pricu...ne mozete ni da zamislite koliko je fantasticnih prica ispricano..doduse nijedna nije proveran da li je tacna heheheh..ali su price bile veoma zanimljive i duhovite
 
draga...koliko slicnosti...dakle samo josh da se dogovorimo oko primopredaje muzaz:lol:
upravo to..ja sam pubertet prosla bez ijedne bubuljice sa besprekornom kozom do pre nekoliko godina i onda samo klik..pocele neke flekice da se koza sushi...i bore..hm...pri tom uvek koristim mimiku prilikom price...katastrofa..heheheh nisam ledeno lice i stalno se smejem..ili mrgodim..ebi ga...ali mislim da ne treba se prepustiti...stvarno ne mogu da razumem zene kako mogu da se predaju i dopuste sebi da izgledaju svakako..ako nista drugo bar da pokusaju da se nekako podignu iz tih zivotnih depresija...ne zelim da se bas svaki problem vidi na meni...nekad kad odem sa drugaricama na kafu..nas tri ili 4 posmatramo zene i pokusavamo da iza njihovog izraza lica napravimo pricu...ne mozete ni da zamislite koliko je fantasticnih prica ispricano..doduse nijedna nije proveran da li je tacna heheheh..ali su price bile veoma zanimljive i duhovite

He,he,dogovoricemo se...Mozda ce na moju kozu,on bolje uticati....z;)
I ja sam ti slicna,imam bore na celu od mrstenja kada sam tuzna i uplakana,a i oko usta dosta od smejanja,posto ja ne umem da se smejem damski vec grohotom...Na mom licu sve se vidi,otvorena sam knjiga,ti bi mogla divnu prichu da smislis kad bi ga videla...MIslim da ne bi pogresila...z;)z:kiss:
 
Isti je slucaj i kod mene....Moja koza je suva izuzetno....Dok su se svi u pubertetu mucili sa bubuljicama,ja nisam imala nijednu....I do 31 koza mi je bila besprekorna,uvek komplimenti od svih da imam kozu kao beba....Onda sam se razbolela od hipertireoze(bolest stitne zlezde) i morala da pocnem da pijem hormonsku terapiju...Cak sam tada dojila sina koji je imao 3 meseca i morala da prekinem i dojenje....Pila sam terapiju godinu i po dana,u medjuvremenu dobila i vitiligo po licu i po rukama,srecom imam svetlu kozu veoma,pa se do leta i ne vidi taj problem,ali leti se vidi razlika...I od tada moja koza samo se bora sve vise,uprkos tome sto je odrzavam pravilno....Ai dijete su uticale,sklona sam gojenju i stalno osciliram....Pila sam i godinu dana Pronison zbog sarkoidose pluca ,koji je takodje uticao...Imam 43 godine i puno bora,a ima zena koje i u pedestoj nemaju nijednu ili ih imaju vrlo malo...Prvo zapazim lepu kozu na drugima....I zavidim zenama cije je koza besprekorna....Ali sta je tu je,ne mogu promeniti sebe,to sam ja...
Prednost masne i eventualno bubuljicave koze i jeste u tome sto sporije stari...
Ne ocajavaj,mackaj se i uzivaj u svojim godinama...
 
Не знам. Немам неки проблем са борама. Нису нешто видљиве, а и то мало што се виде не сметају ми. Више ми смета то што имам осећај да ми је кожа на лицу опуштенија.z:(
 
dakle...presla sam u ozbiljne godine...bore shljakaju samo tako...idem kod kozmeticara jedanput mesecno..starim neumitno...ipak volela bih da bez obzira na godine izgledam makar negovano..medjutim moje bore bez obzira na sav moj trud postaju sve dublje i dublje...imate li drage moje neki savet..neku kremu..neku masku koju ste probali i koja je dala rezulatate..ali vidljive
ja koristim nivea q10....hm..pa sad ne znam sta da kazem...
ne znam da li je ova tema bila...ako jeste..ja se izvinjavam...

Lutko moja, nisu bore problem, nego to kako ih nosiš!
Valjda je BB rekla da se nikad ne bi odrekla svojih bora jer one svedoče o njenom životu (ili nešto sl.)
Pomiri se s tim da nisi više tvrdoguza klinka i da je tvoja lepota sad drugačija, ali da nije nestala. Kad otkriješ tu svoju novu lepotu i prihvatiš je, izgledaćeš lepše nego sa kilo kreme. Da ne pričam o debilima lica iskeženih i ukočenih od botoksa, kad god ih vidim setim se filma "Brazil"... z:cry:
 
Lutko moja, nisu bore problem, nego to kako ih nosiš!
Valjda je BB rekla da se nikad ne bi odrekla svojih bora jer one svedoče o njenom životu (ili nešto sl.)
Pomiri se s tim da nisi više tvrdoguza klinka i da je tvoja lepota sad drugačija, ali da nije nestala. Kad otkriješ tu svoju novu lepotu i prihvatiš je, izgledaćeš lepše nego sa kilo kreme. Da ne pričam o debilima lica iskeženih i ukočenih od botoksa, kad god ih vidim setim se filma "Brazil"... z:cry:

za ovo..imash kafu..sa slagom..makijato..kapucino..sta hoceshz:lol:
 
hm...niste me razumele..necu ja njih da se odreknem...mislim bora..niti da one nestanu..vec da stanu tu..gde su..hihihih mamu im njihovu al one nece da stanu...pa sad..sta da se radi..mozda neko i to voli...mislim znam da ima...z:lol:
 
a da..moram nesto da vam kazem sta mi je palo na pamet..znate te price budi svoja ponosno nosi svoje godine i sve te price...hm..meni nekako to lici na pa mozda je ruzno reci laz..ali fol jeste..mislim da svaka zena voli lepo da izgleda..ne da je lepa vec da ostavlja takav utisak..ono mene to ne zanima..bash me briga..takva sam kakva sam...iskreno..mislim da su to odbrambeni mehanizmi..naravno da dopustam da gresim..al eto ja tako razmisljam..mozete me razuveriti..ali nekako nije mi strasno sto josh zelim eto da izgledam pa recimo..zanimljivo
 
Хехе, до пре 3-4 године носила сам по две плетенице као Пипи Дуга Чарапа, и лети кад обучем шорц и мајичицу - ладно сам могла да прођем као неко од 25. z;) Или кад изађем увече у град опште нисам примећивала да по било чему одскачем од масе која је махом између 20 и 30 година...z:)

Хех, а сад се тачно види да сам тетка.z:lol: Држећа, али тетка! z:mrgreen: Кад ме питају колико имам година онда више волим да кажем да сам у петој деценији, па да ми се сви диве како се добро држим, него да слажем да имам 33 па да кажу:''Ал се офуцалааа!'' z:lol:z:lol:
 

Back
Top