Zaradite i pokrenite svoj biznis!

  • Začetnik teme dream_team
  • Datum pokretanja
D

dream_team

Gost
OVU PONUDU NECETE NACI NI NA JEDNOM DRUGOM MESTU !

Nudimo vam mogucnost da TOTALNO besplatno postanete nezavisni distributer
svedske kozmetike Oriflame!

OVO JE PONUDA TIMA NEZAVISNIH SPONZORA (clanova Oriflame-a)
RADI SIRENJA MREZE CLANOVA SIROM SRBIJE I CRNE GORE

Akcija besplatnog uclanjivanja saradnika u Oriflame u toku marta i aprila
(organizovana od strane samog Oriflame-a ,gde vam se clanarina od
800 din refundira pri kupovini robe u vrednosti 3500 din ) je ZAVRSENA, uclanjivanje u maju
pa nadalje je ponovo 800 dinara!

Mi Vam nudimo uclanjenje 10 novih clanova u Oriflame u TOKU NAREDNIH 10 DANA (od nedelje 9 maja)
TOTALNO BESPLATNO gde cemo mi snositi APSOLUTNO SVE TROSKOVE !!!

Ponuda je sledeca i sastoji se od 6 hronoloskih koraka:

1. Posaljete nam putem e-maila vase ime i prezime,adresu(sa postanskim brojem) i
kontakt telefon. Mi vam na tu adresu saljemo sve formulare za uclanjenje i ugovor o delu
i katalog proizvoda koji je trenutno u opticaju (da bi mogli da krenete
odmah sa upoznavanjem proizvoda)
SVE OVO DOBIJATE BESPLATNO (vrednost formulara ,kataloga i postarine je oko 100 din)!!
POSTARINU MI PLACAMO!!

2. Popunicete formulare i ugovor o delu sa svojim podacima i POTPISATI GA !
(Kao dokaz tih podataka MORATE priloziti i KOPIJU VAZECE licne karte)
VRLO JE BITNO DA PODACI GDE TREBA DA STIZE VASA ROBA GLASE NA ADRESU IZ VASE LICNE KARTE
JER CE TI PODACI BITI JEDINI VALIDNI ZA ORIFAME!!!
(a samim tim ste i Vi osigurani od svih daljih zloupotreba,jer mi necemo znati vas identifikacioni
broj a za sve dalje porudzbine je potreban vas potpis na narudzbenicama)

3. Popunjene i potpisane formulare za pristup i ugovor sa KOPIJOM licne karte
cete vratiti na adresu sa koje su vam i stigli ( ovo je zato da bi smo MI bili sigurni
da VI zaista zelite da pristupite Oriflame-u )

4. Mi uplacujemo iznos od 800 din Oriflame-u na ime vase clanarine (SA VASIM PODACIMA)
i dostavljamo sve to faksom Oriflame-u u najkracem mogucem roku!!!

5. Po prispecu dokumenata sa uplatnicom u Oriflame , Oriflame vam salje pocetni paket sa svim propratnim
materjalom (katalozima,brosurama itd) zajedno sa karticom na kojoj se nalazi vas clanski-identifikacioni broj,
na vasu adresu.
Jedan primerak formulara za pristup kao i ugovor o delu ce vam biti poslati PO ZAVRSETKU REGISTRACIJE
U ORIFLAME-u

6. Cela ova operacija ako se sprovede kako treba od pocetka do kraja traje od 10-15 dana
Sto cete priznati nije mnogo vremena za ono sto dobijate u ponudi i za rizik
koji VI snosite (NIKAKAV) !!

Za sve dalje informacije i pitanja (kada postanete clan) bice vam dostupni nasi brojevi telefona!



OVO JE JEDINI NACIN DA SE SPROVEDE U DELO OVAKVA PONUDA ,A DA NIKO NE BUDE PREVAREN!
ZATO VAS MOLIMO DA NE RAZVIJATE NIKAKVE TEORIJE ZAVERE JER OVO JE PONUDA U KOJOJ
J E D I N O MI SNOSIMO RIZIK I TROSKOVE,
A VAS PO UCLANJENJU NIKO NECE TERATI DA RADITE,
NITI DA KUPUJETE PROIZVODE AKO VI TO SAMI NE ZELTE!

Kontakt e-mail : oriflame_tim@yahoo.co.uk
 
samo me jedna stvar zanima: posle 1 godine rada i otprilike 140 ukljucenih ljudi (na svim nivoima) i od toga 60 stalno radi - izracunajte mi koliko moze taj na "vrhu" da zaradi od mreze a koliko od direktnih prodaja? pa cu da razmislim. (ili eventualno ponudim nesto isplativije) :evil:
 
mala dopuna mom pitanju-
na 1 nivou - 5 aktivnih
na 2 -"- - 10 -"-
na 3 -"- - 10 -"-
na 4 -"- - 10 -"-
na 5 -"- - 15 -"-
na 6 -"- - 10 -"-
naprimer - kako bi vas odgovor bio konkretniji. Pitanje od malopre se odnosi na zaradu u jednom kalendarskom mesecu a posle godinu dana "staza".
I jos jedno pitanje - da li vasi distributeri imaju mogucnost da rast i rad svoje mreze prate preko interneta? Odnosno imaju li uvid u kompletnu svoju mrezu i zaradu?
 
OVO JE PONUDA TIMA NEZAVISNIH SPONZORA (clanova ((Oriflame-a)
RADI SIRENJA MREZE CLANOVA SIROM SRBIJE I CRNE GORE

Akcija besplatnog uclanjivanja saradnika u Oriflame u toku marta i aprila
(organizovana od strane samog Oriflame-a ,gde vam se clanarina od
800 din refundira pri kupovini robe u vrednosti 3500 din ) je ZAVRSENA, uclanjivanje u maju
pa nadalje je ponovo 800 dinara!

Mi Vam nudimo uclanjenje 10 novih clanova u Oriflame u TOKU NAREDNIH 10 DANA (od nedelje 9 maja)
TOTALNO BESPLATNO gde cemo mi snositi APSOLUTNO SVE TROSKOVE ))


Dali ima jos ovaca za sisanje a ?
 
dream_team:
OVU PONUDU NECETE NACI NI NA JEDNOM DRUGOM MESTU !

Nudimo vam mogucnost da TOTALNO besplatno postanete nezavisni distributer
svedske kozmetike Oriflame!

OVO JE PONUDA TIMA NEZAVISNIH SPONZORA (clanova Oriflame-a)
RADI SIRENJA MREZE CLANOVA SIROM SRBIJE I CRNE GORE

Akcija besplatnog uclanjivanja saradnika u Oriflame u toku marta i aprila
(organizovana od strane samog Oriflame-a ,gde vam se clanarina od
800 din refundira pri kupovini robe u vrednosti 3500 din ) je ZAVRSENA, uclanjivanje u maju
pa nadalje je ponovo 800 dinara!

Mi Vam nudimo uclanjenje 10 novih clanova u Oriflame u TOKU NAREDNIH 10 DANA (od nedelje 9 maja)
TOTALNO BESPLATNO gde cemo mi snositi APSOLUTNO SVE TROSKOVE !!!

Ponuda je sledeca i sastoji se od 6 hronoloskih koraka:

1. Posaljete nam putem e-maila vase ime i prezime,adresu(sa postanskim brojem) i
kontakt telefon. Mi vam na tu adresu saljemo sve formulare za uclanjenje i ugovor o delu
i katalog proizvoda koji je trenutno u opticaju (da bi mogli da krenete
odmah sa upoznavanjem proizvoda)
SVE OVO DOBIJATE BESPLATNO (vrednost formulara ,kataloga i postarine je oko 100 din)!!
POSTARINU MI PLACAMO!!

2. Popunicete formulare i ugovor o delu sa svojim podacima i POTPISATI GA !
(Kao dokaz tih podataka MORATE priloziti i KOPIJU VAZECE licne karte)
VRLO JE BITNO DA PODACI GDE TREBA DA STIZE VASA ROBA GLASE NA ADRESU IZ VASE LICNE KARTE
JER CE TI PODACI BITI JEDINI VALIDNI ZA ORIFAME!!!
(a samim tim ste i Vi osigurani od svih daljih zloupotreba,jer mi necemo znati vas identifikacioni
broj a za sve dalje porudzbine je potreban vas potpis na narudzbenicama)

3. Popunjene i potpisane formulare za pristup i ugovor sa KOPIJOM licne karte
cete vratiti na adresu sa koje su vam i stigli ( ovo je zato da bi smo MI bili sigurni
da VI zaista zelite da pristupite Oriflame-u )

4. Mi uplacujemo iznos od 800 din Oriflame-u na ime vase clanarine (SA VASIM PODACIMA)
i dostavljamo sve to faksom Oriflame-u u najkracem mogucem roku!!!

5. Po prispecu dokumenata sa uplatnicom u Oriflame , Oriflame vam salje pocetni paket sa svim propratnim
materjalom (katalozima,brosurama itd) zajedno sa karticom na kojoj se nalazi vas clanski-identifikacioni broj,
na vasu adresu.
Jedan primerak formulara za pristup kao i ugovor o delu ce vam biti poslati PO ZAVRSETKU REGISTRACIJE
U ORIFLAME-u

6. Cela ova operacija ako se sprovede kako treba od pocetka do kraja traje od 10-15 dana
Sto cete priznati nije mnogo vremena za ono sto dobijate u ponudi i za rizik
koji VI snosite (NIKAKAV) !!

Za sve dalje informacije i pitanja (kada postanete clan) bice vam dostupni nasi brojevi telefona!



OVO JE JEDINI NACIN DA SE SPROVEDE U DELO OVAKVA PONUDA ,A DA NIKO NE BUDE PREVAREN!
ZATO VAS MOLIMO DA NE RAZVIJATE NIKAKVE TEORIJE ZAVERE JER OVO JE PONUDA U KOJOJ
J E D I N O MI SNOSIMO RIZIK I TROSKOVE,
A VAS PO UCLANJENJU NIKO NECE TERATI DA RADITE,
NITI DA KUPUJETE PROIZVODE AKO VI TO SAMI NE ZELTE!

Kontakt e-mail : oriflame_tim@yahoo.co.uk



:lol: :lol: :lol: Ha ha ha ha!!! E, dopadaju mi se ovi tipovi!!! Mnogo su shashavi!!!
 

Back
Top