SOTONA I DEMONI - kako zavode ljude

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citala sam Bibliju pre nekih desetak godina,ali meni je tad sve sto sam procitala bilo zbrkano!Ocigledno je nisam citala srcem!
Smatram da nije bitno u sta kazemo da verujemo,vec kako zivimo!Ja ne mogu verovati u nesto sto ne razumem(a takvih je mali milion,koji kao veruju,a pojma nemaju u sta)A sa druge strane,to sam vec sto puta rekla,ponasanje vernika i samih svestenika,barem onih koje ja znam,cast izuzecima,mi ne uliva ni najmanju zelju da budem deo njihove druzine!
Ne mogu verovati u sotone,koji uticu na ljude da cine zlo,jer pokretac zla nije nikakva sotona,vec smi ljudi!Ne mogu verovati u duse,zle ili dobre,svejedno,da su tamo negde,njih mali milion,i da cekju nekakav sud!
Da ima Boga,onakvog kakvog ga vide vernici,ne bi nijedno dete u svetu bilo gladno,ne bi ni jednoj majci ikad od bolesti dete umrlo!Cemu da se nada majka kojoj se to desilo!?VECNOM ZIVOTU!!!???Da nije zalosno,bilo bi smesno!

Ne znam koliko si godina imala kad si citala,ja je nisam isto mogao razumjeti,onda sam pricao sa jednim svestenikom,i on mi je rekao da citam istoriju o tom narodu(a to tek nisam volio)
Al bio je u pravu,mogao sam da povezem.

I slazem se sa tvojim misljenjem,da je vazno kako zivimo(ne bitno dali smo vjernici ili ateisti)opet kazem ako je covjek "cista srca"kolko se to moze biti,on ima neku vrijednost(to je moj licni stav)
O dusi ne pricam, moje misljenje o tom zadrzavam.
To nikako(po meni)ne mozes reci u par rijeci .
O svestenicima i nekima koji se reklamiraju kao boziji isto necu,jer sam se nagledao takvih...a bilo je i dosta pozitivnih izuzetaka(koje sputavaju bas oni koji bi trebali prvi da priskoce u pomoc)
Neke teme su jako osjetljive,kao pedofilija,ubistvo djece,glad u svijetu i odgovor je kao da hodas po ostrici zileta.
Recu moj licni stav (koji ne vuce korjen iz razmisljanja o bogu,nego to bi mislio da sam i ateist)o gladnima.
Bilo je para da se naprave stadioni za svjetsko prvenstvo u fudbalu u Africi a nije bilo para godinama da se napravi konstruktivno rjesenje za milione umrlih od gladi.
Niko me ne moze ubjediti da se ranije nije moglo uraditi nesto korisno za sve te siromasne ljude.
A pitanje bih postavio(ne tebi)jel to greska ljudi ili boga?
 
и мени сметају многи па их неоговарам ко нека баба:hahaha:

A znači priznaješ da rade to što sam rekao. ;)
Što ne reče da Ti smetaju ovi anđeli, koji nisu Pravoslavni. :rumenko:
A gde Ti konkretno smetaju? :per:
designerlittleblackdres.jpg
 
... aman bre ovo je neuhranjeno ( iz biafre ) , da nije šminke i
garderobe čovek da zaplače ....... daj nešto što ima nogu
za zemlju ( da tako kažem ) , što se ne lomi na dodir .... :worth:

Prave Hrišćanke redovno poste. :D
A jesi Ti siledžija, kada lomiš ono što dodirneš?
A inače ne brini, neće to tako lako da se slomi, znaš li Ti da se debelo drvo pre sruši nego ono koje je vitko? ;)
 
Prave Hrišćanke redovno poste. :D
A jesi Ti siledžija, kada lomiš ono što dodirneš?
A inače ne brini, neće to tako lako da se slomi, znaš li Ti da se debelo drvo pre sruši nego ono koje je vitko? ;)

Ove manekenke nisu od posta tako tankih nogu i struka ,
već od gladovanja ; od njih to traži poslodavac a to je izrabljivanje
ljudskog tela i mučenje gladovanjem -- a to je u hrišćanstvu đavoljska
rabota .
Drugo ja sam muzičar i to gudački izvođač , tako da nelomim nego
sviram ; a za dobru svirku ( pa i tu ) potreban mi je instrument sa oblinama
i dobrim stabilnim linijama .
Treće kad sviram ja ne obaram debla - balvane ; nit sam balvan majstor
milić od mačve ; nit sam drvoseča ; a još manje bosanac .

Dakle , davaj krasivij instrumen pa da čuješ :
ćao !
 
Ove manekenke nisu od posta tako tankih nogu i struka ,
već od gladovanja ; od njih to traži poslodavac a to je izrabljivanje
ljudskog tela i mučenje gladovanjem -- a to je u hrišćanstvu đavoljska
rabota .

Poslodavac može da traži šta hoće, ali ako čovek nema volju da tako čini, može da se slika On sam. ;)
A ja mislim da si Ti malo ljubomoran na ove prelepe anđele, tj. previše si gordeljiv i uzdižeš sebe i svoju telesinu, jer pretpostavljam da imaš sala, pa Ti zbog toga ono što je drugačije izgleda neprirodno, jer ne liči na Tebe, a zaboravljaš da čovek što je vitkiji, to je zdraviji. To je i teorijski i empirijski dokazano.
Je l' Ti misliš da neko od ovih anđela očekuje, i da one od sebe očekuju da dižu džakove cementa i da lopatom utovaruju i istovaruju pesak i šljunak, pa su po tom merili slabe?

A gde je u Tvom razmišljanju snaga duha? Ili misliš da je snaga samo u mišićima?
Pa najobičniji šimpanza bi te polomio za pet sekundi kada bi hteo, tj. ima veću snagu u mišićima nego što Ti i možeš da zamisliš. A Ti izgleda hoćeš da se fizički biješ sa šimpanzom, pa računaš na svoju snagu u mišićima, kada samo na nju misliš?

Treće kad sviram ja ne obaram debla - balvane ; nit sam balvan majstor
milić od mačve ; nit sam drvoseča ; a još manje bosanac .

Ja imam Bosanske krvi. A šta fali Bosancima, leba Ti?

Dakle , davaj krasivij instrumen pa da čuješ :
ćao !

Svaka čast za link, samo mi nije jasno, ako se ograđuješ od Bosanaca, kako onda daješ link ka Ciganima, tj. da li su u pitanju dupli standardi?
 
Poslodavac može da traži šta hoće, ali ako čovek nema volju da tako čini, može da se slika On sam. ;)
A ja mislim da si Ti malo ljubomoran na ove prelepe anđele, tj. previše si gordeljiv i uzdižeš sebe i svoju telesinu, jer pretpostavljam da imaš sala, pa Ti zbog toga ono što je drugačije izgleda neprirodno, jer ne liči na Tebe, a zaboravljaš da čovek što je vitkiji, to je zdraviji. To je i teorijski i empirijski dokazano.
Je l' Ti misliš da neko od ovih anđela očekuje, i da one od sebe očekuju da dižu džakove cementa i da lopatom utovaruju i istovaruju pesak i šljunak, pa su po tom merili slabe?

A gde je u Tvom razmišljanju snaga duha? Ili misliš da je snaga samo u mišićima?
Pa najobičniji šimpanza bi te polomio za pet sekundi kada bi hteo, tj. ima veću snagu u mišićima nego što Ti i možeš da zamisliš. A Ti izgleda hoćeš da se fizički biješ sa šimpanzom, pa računaš na svoju snagu u mišićima, kada samo na nju misliš?


Ja imam Bosanske krvi. A šta fali Bosancima, leba Ti?



Svaka čast za link, samo mi nije jasno, ako se ograđuješ od Bosanaca, kako onda daješ link ka Ciganima, tj. da li su u pitanju dupli standardi?

Znaš bosanac , postoje ljudska prava i ljudski integritet - koji su svim sredstvima
nacija zaštićeni ( to balkan ne pojma ) , tako da zaposleni ne mogu ovim ili onim
da budu uslovljavani , naročito ne telesnim izgledom . Pa to ako neko pristane
na šikanu , nije samo njegova stvar ( oće reći : ne trpi samo on , nego i nezainteresovani
posmatrač - a svaka trpnja je atak na integritet slobodna čoveka , pa je stoga to
i zabranjena radnja ), i to ne pojma ovaj balkan i njegova kasaba .

Da se vratimo na telesni izgled - hronična neuhranjenost je bolest , isto kao i
gojaznost ; između te dve krajnosti , nalazi se proporcionalno i skladno odnegovano
telo . Manekenke su bolesno neuhranjene osobe - te većina poboljeva ili se leči
od anoreksije ( '' Анорексија нервоза (Anorexia nervosa) је психијатријска дијагноза која описује поремећај у исхрани који карактерише ниска телесна тежина и поремећај перцепције тела уз опсесиван страх од добијања тежине. Особе које пате од анорексије телесну тежину често контролишу вољним гладовањем, булимијом, повраћањем, прекомерним вежбањем, или контролишу тежину другим мерама, као што су таблете за мршављење или диуретици. Првенстено се јавља код младих адолестентих девојака у западном свету и има једну од највећих стопа морталитета међу психијатријским поремећајима, будући да отприлике 10% особа којима је дијагнозиран овај поремећај на крају умре од повезаних фактора.[1] Анорексија нервоза је сложен поремећај, који укључује психолошке, неуробиолошке и социолошке компоненте.[2] '' )
Što se tiče mog izgleda ( raspon ruku 183 cm ; toliko visok - 76 kg - nažalost nabacio
sam 4 kg ovog leta ) , sve ratne garde su me htele zbog izgleda ( nije ih zanimalo
poreklo ) --- tako stoje stvari .
Sa telima smo završili ; i baš su me nasmejale tvoje predpostavke , a naročito me
nasmejalo tvoje shvatanje skladnog i dopadljivog tela . :hahaha::hahaha::hahaha:

Bosanac , ako o tome hoćeš nešto da naučiš , potraži Leonardov idealan presek --
e ta ljudina crtala je moje telo . Pa ako hoćeš da izgradiš takvo telo , moraćeš
da izgradiš dopadljiv i koristan duh ( jer , samo dobar duh izgrađuje sebi dopadljivo
i korisno telo ---- pa kakav je duh takvo je i telo ; pa ako je duh pun pretpostavki ,
onda je njegov jezik neznaličko klevetnički , a telo mu grozomorno ) .
Toliko o tome -- samo napred bosanac , možda bude nešto od ovog tvog sveta .

Ljudski duh nema snage , jer nije rsavo animalan , nit je bosanac ( onaj iz vica ) -
ljudski duh je moćan , manje ili više . Tako da ja nisam snažan niti jak ( ko konj ,
vo , som ) , stoga se i ne oslanjam na snagu . Jaki su : crnogorci , hrvati , srbende i
bosanci --- jok ja .
Nemam ništa protivu bosanaca , naročito kad su jaki .
Nemam ništa ni pritivu bosanske krvi , naročito kad je jaka i ima .pedigre.
Kad štogod sretnem takva čoveka , ja mu kapu skidam i divim se njegovoj snazi -
lepo vidiš čovek jak , jak bre ko ko konj ( ma kakvi konj ,malo je to , ko konjina /
volina / somina -- živi gozila ). Aferim !:klap::whistling:

Ne ograđujem se od bosanaca , niti prednost imaju cigani ; a ono dadoh , da
istaknem njihovo viđenje života , koje može da posluži kad zapadnemo u težak
dert ( težak golem karasevdah ) --- evo ovo možeš da razumeš , treba da nam je
srodno :
 
Много бре има страна, тек сам синоћ сконтао кад сам одговорио на прву страну. А иначе, имам испред себе Нови завет и Псалтир, па бих и ја могао цитирати и тумачити на свој начин.
 
Сале, јел подигоше ове наше мукице МиГ29 на промоцији? Ја га чекао на прозору, али га не видех, можда се плаше да се и он не сруши . Промовишу официре за армију која не постоји.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top