Fruskogorski maraton

Ma odrzan je kako da nije!! Sve sa kisom i najrazlicitijim vrstama blata. :? Ma bilo je super ko u nekom filmu Indijana Dzounsa! E tek slike da vidite cak smo i malo sunca uhvatili (osim mnooogo vode i BLATA) 8)
 
Ma odrzan je kako da nije!! Sve sa kisom i najrazlicitijim vrstama blata. :? Ma bilo je super ko u nekom filmu Indijana Dzounsa! E tek slike da vidite cak smo i malo sunca uhvatili (osim mnooogo vode i BLATA) 8)
 
Ја сам био на приправничком, нисам могао да убедим другове да по оној киши демо на више :( Остала су још само 4 месеца до новог маратона :D :D :D
 
Ево, још једна недеља :D :D :D НЕ могу да верујем да је тако близу!!!! Јел идете? ЈА ћу на исток средњи (мада постоје велике шансе да скратим на мали. Ако некога занимa нека погледа http://www.psdzeleznicarns.org.yu/frmaraton/fruskogorski_maraton.htm (Пета, извини због линка, али морао сам)
 
nisam bila na planinarenju vec nekih 6-7 godina!i svake godine razmisljam da odem na ovaj maraton,a saznam u poslednjem trenutku pa vec imam isplanirano nesto drugo ili me prosto receno mrzi da pomerim d*pe!eto,zahvaljujuci vama,sada sam informisana na vreme,pa mozda i sretnem tamo neke od vas 8) !
 
. . .:
storm cloud:
Nikad još nisam išla, a ove godine nešto razmišljam da odem na mali, ali samo ako bude lepo vreme. :D
Tesko da ces ici, sad u subotu se odradjuje cetvrtak sto se nije radio tako da. . . Eto ti maratona od kuce do faxa i nazad! :lol:
:shock: :shock: :shock: I KAKVE JA VEZE IMAM S TIM? Niti imam predavanja četvrtkom, niti bi mi palo na pamet da subotom idem na faks. To ostavljam štreberima. 8) Dečko, niko ti nije rekao da predavanja nisu obavezna? :? :roll:
 
storm cloud:
. . .:
storm cloud:
Nikad još nisam išla, a ove godine nešto razmišljam da odem na mali, ali samo ako bude lepo vreme. :D
Tesko da ces ici, sad u subotu se odradjuje cetvrtak sto se nije radio tako da. . . Eto ti maratona od kuce do faxa i nazad! :lol:
:shock: :shock: :shock: I KAKVE JA VEZE IMAM S TIM? Niti imam predavanja četvrtkom, niti bi mi palo na pamet da subotom idem na faks. To ostavljam štreberima. 8) Dečko, niko ti nije rekao da predavanja nisu obavezna? :? :roll:
Zar nije bilo da je cetvrtkom modeliranje? Pa posto ga nije bilo => odrada :P
Sada nam svi pricaju malo drugaciju pricu, "Predavanja su obavezna! Inace nema potpisa" :P
A uostalom ja sam redovit student tako da bas me briga da li su obavezna ili ne :P
 
krvolok:
DOKONI UM:
Ja ću da propustim "ovu visinu"...
Ima neki dobar sajam za vikend u Segedinu...pa idemo da se upoznamo sa novim tehnikama , tehnologijama i razmenimo iskustva sa mađarima kao članovima EU, a, uzgred i sa drugim članovima MENS - e !!! :lol:
:lol:
Prvo, da pratiš malo društveni (a ne smo zidarski i kockarski) život znao bi da članovi MENS-e nemaju baš neku preteranu potrebu da grupno i organizovano (kao istovar kamiona cementa, rečeno tvojim rečnikom) posećuju SAJAM EROTIKE u Segedinu. :lol:
Ali avaj, davno rečeno sve o tebi ZIDARKO.
:idea:
 
DOKONI UM:
krvolok:
DOKONI UM:
Ja ću da propustim "ovu visinu"...
Ima neki dobar sajam za vikend u Segedinu...pa idemo da se upoznamo sa novim tehnikama , tehnologijama i razmenimo iskustva sa mađarima kao članovima EU, a, uzgred i sa drugim članovima MENS - e !!! :lol:
:lol:
Prvo, da pratiš malo društveni (a ne smo zidarski i kockarski) život znao bi da članovi MENS-e nemaju baš neku preteranu potrebu da grupno i organizovano (kao istovar kamiona cementa, rečeno tvojim rečnikom) posećuju SAJAM EROTIKE u Segedinu. :lol:
Ali avaj, davno rečeno sve o tebi ZIDARKO.
:idea:
O tome ti i govorim, jer zbog EMPIRIJSKE INSUFICIJENCIJE, tebi je potreban neki strpljiviji član MENS - e, da ti objasni o čemu se tu radi i šta se uopšte dešava na nekom SAJMU EROTIKE :lol: !!!
 
Dobar pokušaj. Al za malo. :(
Ali kao i svaka tvoja uobičajena šala...propade.
Biti član MENSE znači imati IQ preko, ako se ne varam, 120.
To nema nikakve veze sa strpljenjem a ponajmanje sa sajmom erotike.
Ipak verujem da si ti expert za te sajmove...mislim montiraš tamo štandove već godinama i zidaš zidove na Master centru.
 

Back
Top