Динкићеве преваре века!

Колико ће грађани добити за "Динкићеве" акције

  • 1000 евра

  • 100 евра

  • 20 евра

  • О,05 евра


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.103
Među gomilom laži kojima je lider G17 plus Mlađan Dinkić obmanjivao
Srbe najveća je svakako ona da će građani dobiti besplatne akcije,
od kojih će kasnije profitirati sa po hiljadu evra.
Uzalud upozorenja eminentnih ekonomista, ministar opšte prakse
olako se frljao obećanjima.
Poslednja procena stručnjaka glasi da bi građanstvo za akcije
moglo dobiti po 20 evra naredne godine, a
ostatak - ko zna kad.


0505105050505.jpg



Spin doktor

Marketinški stručnjak Cvjetin Milivojević, vlasnik agencije „Pragma“,
kaže za Kurir da je Mlađan Dinkić vrhunski spin doktor (stručnjak
za usmeravanje i pridobijanje javnog mnjenja) i da je najzaslužniji za
pobedu Borisa Tadića i koalicije ZES na prethodnim izborima.
- Priča o besplatnim akcijama je bila tas na vagi u pobedi Tadića
nad Nikolićem na predsedničkim izborima.


Isto kao što je „Fijat“ doneo pobedu na parlamentarnim izborima.

Oba marketinška trika su ideje Mlađana Dinkića, tako da je njegova
uloga u odnošenju pobede nemerljiva. Kao čovek iz marketinga,
mogu da kažem da su te dve priče
bile dobar i efikasan potez - priznaje Milivojević.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-03-12-2008/lazov
 
Poslednja izmena:
Ne bih voleo da dobijem nista jer nije stvar u parama ,samo odgovornost Mladjanu za takav sraman chin i sto manje glasova na sledecim izborima


Takvi prodavci magle kao sto je Mladja prodju samo na pijaci i to kod kod onih preko 60god,prvo ih

pokradu pa im sledeceg dana prodaju to sto im ukrali ,a baba,deda srecni jer je jeftino
 
Да се подсетимо....

PIROT: Angažovani vojnici na civilnom služenju vojnog roka

Pirot - Za poslednjih nekoliko dana, koliko traje upis besplatnih akcija u pirotskoj Pošti koja pokriva pirotsku, babušničku i dimitrovgradsku opštinu, besplatne akcije upisalo je više od 3.000 građana, a u "prvim borbenim redovima", kao što se i očekivalo, bili su uglavnom penzioneri i stariji ljudi.
terazije1_1.jpg


.....

Podela akcija izazvala nesvesticu

Beta |||| - 28.01.2008. - 11:50
Do 14 časova u Srbiji se za ostvarenje prava na besplatne akcije, na šalterima "Pošte Srbije", upisalo se 58.490 građana
ekakcije-v-gogic%20(1)%20text.jpg


.....

I Dinkić upisao akcije!

Thumb_001dinkic-cile.jpg


Kojom brzinom se povećava broj evidentiranih svedoči podatak da je do 10.30 u Srbiji to učinilo čak 25.248 građana, do 13 sati oko 50.000, što znači 11.000 na sat. U glavnoj pošti u Takovskoj ulici u Beogradu oko 13 sati akcije su upisali i ministar ekonomije Mlađan Dinkić i državni sekretar Vladimir Ilić. Očekivanja od prijavljivanja nisu ujednačena, a većina građana kazala je da nije sigurna da će novac od akcija dobiti u predviđenim rokovima. Penzionerka iz Beograda istakla je da će „penzioneri, ko dočeka, biti zadovoljni ukoliko dobiju novac, makar i manje od 1.000 evra“, a mlađi čovek ocenio je da će „valjda biti dok deca porastu“.
 
Nego Mladja malo utanjio ,ne znam da l je zbog krize ili ne...Smanjio broj predstavnistva g17 po Srbiji,a one koji su tu radili ugurao na nova radna mesta po opstinama ,tako nepismene jer ne moze da ih placa vise .Zamislite jednu manju gradsku biblioteku u kojoj radi "samo" 20 ljudi ili opisno... na dva radna stola koja su spojili sede sestorica :hahaha:
 
Ne bih voleo da dobijem nista jer nije stvar u parama ,samo odgovornost Mladjanu za takav sraman chin i sto manje glasova na sledecim izborima


Takvi prodavci magle kao sto je Mladja prodju samo na pijaci i to kod kod onih preko 60god,prvo ih

pokradu pa im sledeceg dana prodaju to sto im ukrali ,a baba,deda srecni jer je jeftino

Шта мислиш,
да ли ће Динкић, после свега имати храбрости да остане у Србији :?:
 
Шта мислиш,
да ли ће Динкић, после свега имати храбрости да остане у Србији :?:


Ostace sve dok ima glasove tj onih koji su na osnovu clanske karte g17 nasli zaposlenje pa zaposlili familiju ,a takvih je puno koji zive na grbachi postenog ,obrazovanog gradjanina koji ne moze naci posao od nepismenih uvlakaca.
Ova finansijska kriza radi protiv Mladje jer kad se smanji kadar po opstinama,upravama prihoda i td .i "njegove" najure na ulicu njemu pada rejting ...bezace taj iz zemlje mada ce nesto iskombinovati da lici i prilici na povlacenje iz politike ,ko zna ,mozda ga ceka mesto guvernera federalnih rezervi u usa :hahaha:
 
Шта мислиш,
да ли ће Динкић, после свега имати храбрости да остане у Србији :?:

Meni i dalje nije jasno ko, pobogu, glasa za taj G 17...kako je moguce da se oni uvek, ali UVEK domognu najznacajnijih drzavnih resora?:eek:
Iako ne spadam u masu ljudi koji su pisali akcije, ne zato sto necu nego sto nemam pravo, zao mi je i ne bih to nazvala prevarom jer mi OBMANA bolje zvuci.Prevara je, recimo, Zajam za Srbiju, a ovo je klasicna prica za laku noc, jeftin trik da se nesrecni narod Srbije jos jednom ponada kako moze dobiti neku kintu, ako nista a ono za pretrpljeni stres proteklih deceniju..dve.I onda se lik 'ladno pravda svetskom ekonomskom krizom.Najstrasnije od svega je sto mislim da se, dok sve ovo traje, on odlicno zabavlja.:per:
 
Kakav izvor takav i postavljač teme...................

Kao i hiljade puta do sada pokazalo se da radikali i ekonomija nikako ne mogu da postoje u istom prostoru i vremenu.....................

Za neobrazovane i (ne)namerno glupe sledi objašnjenje:

Akcije imaju određenu vrednost i mogu se prodati TEK kada izađu na tržište.Sve do tada može samo da se špekuliše o njihovoj vrednosti.Lepo Dinkić objasni ali to ne vredi: Svetska ekonomska kriza je dovela do pada akcija svih firmi u svetu pa i naših.Svako pametan(pojedinac,pravno lice,država) neće prodavati akcije u ovom trenutku kada je najniža vrednost već će čekati da se finansijska kriza smiri i da vrednosti akcija krenu na gore pa tek onda treba prodavati...............

Usput budi rečeno, zašto vi patriJote se tresete kada su u pitanju ove državne akcije? Zar ih niste bojkotovali kao prave patriJote?!?!?

Ah, da ne zaboravim: Država je podelila akcije narodu i to je bila dobra volja vlasti ove države a ne obaveza..................
 
Ja iskreno ne znam nikoga ko je u to baš tako slepo verovao da je odmah isplanirao na šta će da potroši 1000 E još kad se prijavljivao...
I stvarno treba ima ti IQ <40 da se pomisli da je to eto-tako-slučajno zapalo u vreme predizborne kampanje. Mislim, bar smo se naslušali i nagledali predizbornih kampanja...
Ja sam se prijavila po principu "ako kapne, dobro je, ako ne kapne, opet dobro". Ebg, ne osećam se preterano kao da sam ja to zaradila....

A ako nam je "prevara veka!!!!!" kad država podeli akcije za koje je procenila vrednost od 1000E, a onda ispadne da vrede x<1000E, pa extra nam je i država i vek.
 
Ja iskreno ne znam nikoga ko je u to baš tako slepo verovao da je odmah isplanirao na šta će da potroši 1000 E još kad se prijavljivao...
I stvarno treba ima ti IQ <40 da se pomisli da je to eto-tako-slučajno zapalo u vreme predizborne kampanje. Mislim, bar smo se naslušali i nagledali predizbornih kampanja...
Ja sam se prijavila po principu "ako kapne, dobro je, ako ne kapne, opet dobro". Ebg, ne osećam se preterano kao da sam ja to zaradila....

A ako nam je "prevara veka!!!!!" kad država podeli akcije za koje je procenila vrednost od 1000E, a onda ispadne da vrede x<1000E, pa extra nam je i država i vek.

Svaka čast!O tome ja govorim ovde ali ne vredi!:super:
 
Među gomilom laži kojima je lider G17 plus Mlađan Dinkić obmanjivao
Srbe najveća je svakako ona da će građani dobiti besplatne akcije,
od kojih će kasnije profitirati sa po hiljadu evra.
Uzalud upozorenja eminentnih ekonomista, ministar opšte prakse
olako se frljao obećanjima.
Poslednja procena stručnjaka glasi da bi građanstvo za akcije
moglo dobiti po 20 evra naredne godine, a
ostatak - ko zna kad.


0505105050505.jpg



Spin doktor

Marketinški stručnjak Cvjetin Milivojević, vlasnik agencije „Pragma“,
kaže za Kurir da je Mlađan Dinkić vrhunski spin doktor (stručnjak
za usmeravanje i pridobijanje javnog mnjenja) i da je najzaslužniji za
pobedu Borisa Tadića i koalicije ZES na prethodnim izborima.
- Priča o besplatnim akcijama je bila tas na vagi u pobedi Tadića
nad Nikolićem na predsedničkim izborima.


Isto kao što je „Fijat“ doneo pobedu na parlamentarnim izborima.

Oba marketinška trika su ideje Mlađana Dinkića, tako da je njegova
uloga u odnošenju pobede nemerljiva. Kao čovek iz marketinga,
mogu da kažem da su te dve priče
bile dobar i efikasan potez - priznaje Milivojević.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-03-12-2008/lazov

E pa za ovaj post bi ti dala sve medene bombone.Sve je tako samo sto se mnogi jos uvek nadaju da nije tako.
 
Ah, da ne zaboravim: Država je podelila akcije narodu i to je bila dobra volja vlasti ove države a ne obaveza..................

Ne bato nije to nichija dobra volja-to je obaveza
Kod privatizacije drzavnih i drushtvenih preduzetja deo akcija po zakonu moraju da dobiju i zaposleni u odnosu na godine staza
ovo shto je Dinkic uradio je samo josh jedna pljachka jer ljudi koji dobiju "besplatne" akcije ne mogu da dobiju akcije firmi u kojima rade kada se one privatizuju....tako da ako neko radi u firmi koja nije truba a josh (naravno namerno) nije privatizovana,ovim su ga opljachkali za pitaj boga koliko ako se prijavio
 
Nazalost prevara je prevara, pa kako god da se ona nazove, da li prodaja akcija ili podela besplatnih akcija ili slicnih bezbrojnih naziva koji jos mogu da se izmisle, srz je ista i ona glasi :

Vladajuce partije su sasvim zagospodarile medijskim prostorom i u stanju su da kroz medije plasiraju sve pa cak da dinkic i tadic nisu ni lopovi ni kriminalici a ne daj boze tek prevaranti.
Kolika je moc te propagande dovoljno je pogledatio samo ovde na ovaj topic i svakom i malo objektivnijem je jasno koga su "obradili" a koga ne.

Ali nisam hteo o tome, nego da pitam "anketara" gde su mu sledece opcije u aketi :

1. Doplata 0.05 evra
2. Doplata 20 evra
3. Doplata 100 evra
4. Doplata 1000 evra

Licno zaista mislim da je anketa sasvim nekompletna bez ovih opcija.
 
Poslednja izmena:

Back
Top