Jedno pitanje molim vas za iskren odgovor

mmarko848

Obećava
Poruka
67
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

nek si ti ziv i zdrav prikane!!!z:D
 
Mislim da netreba nista da joj kazes. Tako ces imati i sacuvati svoju privatnost. Sacuvaj to za sebe. Mi neznamo kakva je to devojka???????? Od poverenja ili od nepovernja.
Postoje dobri i losi ljudi.
Ja bi sacuvala indetitet za sebe i na tome radila.Ne bi davala paznju i stvarala pritisak zbog toga sto nikada pre nisam vodila ljubav.To i nije tako bitno da li si ti vodio ljubav pre ili ne. Svi mi nismo vodili ljubav ili jesmo i nezaboravi SVI su tako poceli. Niko ali niko se nije rodio naucen da vodi ljubav.Poslusaj svoje osecaje i instikt. Uradi to sto je tebi lepo. Nesto sto ce tebi ostati ceo zivot kao nesto cega ces rado da se setis da ti ostane u lepom secanju.Nesto kako samo ti zelis i volis.
 
Poslednja izmena:
reci joj istinu,bolje nego da se pravis da si neki bacje :per: a ono posle bude propast u krevetu...ako joj kazes nece ni ocekivati da budes ne znam kakav za pocetak,a ako je slazes,bice dvostrika katastrofa,jer ce shvatiti da si je lagao i jer ce se ispostaviti da su tvoje price prazne :neutral:

a i u vezi treba biti iskren....u ostalom niko se nije naucen rodio,pa je sve to u redu :)
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

Znači, ako je ona imala odnose a ti nisi, bolje joj reci...
:)
Ma svejedno joj reci..
 
Pa sta da ti kazem>Ja kao devojka ti savetujem da joj kazes.Sutra mozda ostanes dugo sa tom devojkom i bude te nesto ispitivala,sta znam vec,ona ti je ipak prva.Ne brini za to kako ces ispasti u njenim ocima.....jer t nisu ni malo naivne stvari:D
savetujem ti radi nekih stvari (jer npr toko odnosa moze da vidi da si neiskusan,da ne budes mogao i sl......zato bez lazi...bices opusteniji) devojci kazes istinu.....:D....Sve najbolje
 
tvoj rikan da ti kaze, nemoj nista da brines... reci ti njoj lepo kako stoje stvari... mozda i nju more iste brige, pa ne zna kako da ti kaze... nikad ne znas... a sa druge strane, ako te zbog toga ostavi i misli da si smokljan, nek' je ziva i zdrava... i rikana su ostavljale, pa je preziveo... i, sta mi fali? he hehe... nema nista da muckas glavom... a i broj devojaka sa kojima si spavao nikako nije merilo da li si dobar u tome il' nisi... opusteno... ako ste zaljubljeni jedno u drugo, sve dodje na svoje... i sampione, najbitnije: zastita - obavezno!
 
istina i samo istina.....mislim da je bolje reći...a u ostalom ako je ona iskusnija od tebe može i da te nauči...u sbakom slučaju smatram da ćeš više uživati ako joj budeš rekao da ti je prva...tebi će biti lakše što si rekao istinu...a ona će se osećati privilegovano....
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

Saznaj zbog cega te to pitala... posto ne vidim bas krajnje jasno sta ce da dobije sa tom informacijom, i za sta je to uopste bitno... Aj da te pitala POSLE seksa, pa nekako... ili da je neka koja voli da joj muskarci prepricavaju "lovacke price"... ali ni te "lovocuvarice" ne napadaju momka nikad da im prica o tome ako sam ne zeli... Neznam, neznam, zasto te to pitala, a neznas, neznas ni ti, nista bolje od mene. Zanima te zasto te pitala to, jer zanima i mene, a kako ona mene i ne poznaje a sa tobom je u bliskim odnosima, Emire, onda zanima i tebe... i to jos vise nego mene?

Dakle: Zasto me to pitas?

Tako i ja, kao ti, kad god me neko pita o necemu na sto nisam cak ni ako ima razloga spreman da dam odgovor najiskreniji, ja vise onda razmisljam o tome sta da kazem, nego o tome "Zasto me to pita", sto je delom i narcisodino od mene. Moram to da ispravim.
 
Pa sta da ti kazem>Ja kao devojka ti savetujem da joj kazes.Sutra mozda ostanes dugo sa tom devojkom i bude te nesto ispitivala,sta znam vec,ona ti je ipak prva.Ne brini za to kako ces ispasti u njenim ocima.....jer t nisu ni malo naivne stvari:D
savetujem ti radi nekih stvari (jer npr toko odnosa moze da vidi da si neiskusan,da ne budes mogao i sl......zato bez lazi...bices opusteniji) devojci kazes istinu.....:D....Sve najbolje

E pa ja ne znam o cemu ti pricas. Da mogu sad onoliko dugo koliko sam mogo prvi put sve bi dao.z:mrgreen:
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

Ono što i meni kažu pametni i dragi ljudi: ćuti i yebi. ;)
 
Mislim da se jako kratko znate. Treba imati svoju privatnost. To nije laz a nije lose u ovoj situaciji. Sta ako je devojka bezobrazna pa zeli da se istakne pa zloupotrbi njegovu iskrenost.
Ako dodje do duze veze nacice se trenutak u to sam sigurna gde ces moci iskreno i dosta opustenije da razgovaras sa njom oko ove teme.
 
Covek je narcisoidan i zao dokle god nije spreman da o da svaku informaciju cije davanje nikoga nebi trebalo da kosta zivota, odnosno, svaku informaciju koju ima smisla dati... kad je za to mesto.

Zasto bi ga ova pitala da li je **** pre?
Zasto bi ga neka pitala "koliki ti je" pre seksa? Ima bolesnih osoba! Neke zene kazu da im nije bitno da li je kocka ili krug, nego koliki mu je...
 

Back
Top