Sexy rituali.

Kelti su imali obicaj prolecnih vatri, tj na svaku dugodnevnicu pale se uvece vatre i svi nevencani (a stasali) iz sela odu pa si nadju para. Ako posle odluce da se vencaju super ako ne nikom nista, ako devojka zatrudni na taj dan a nije se udala, to je takodje super, neko ce je jako rado isprositi jer se zna da moze da radja :)

pametni ljudi sve im bilo super uvek u svemu videli svetlu stranu..a ne ko ovi nasi balkanosi z:lol:
 
Kelti su imali obicaj prolecnih vatri, tj na svaku dugodnevnicu pale se uvece vatre i svi nevencani (a stasali) iz sela odu pa si nadju para. Ako posle odluce da se vencaju super ako ne nikom nista, ako devojka zatrudni na taj dan a nije se udala, to je takodje super, neko ce je jako rado isprositi jer se zna da moze da radja :)

ebiga to su bili kelti
nikada ne bih uzeo za zenu neku sto je ko zna ko pamprchio
 
obicaj je ako ja citam knjigu u krevetu pre spavanja - ona radi felacio , da me aktivira...
ako se ona prva setila da se dohvati knjige onda obrnuto z:mrgreen:
citajte vise narode
pogotovo u zimskim nocima
 
Odvratan mi bio onaj obicaj kad se kao prvi put kre.shu bracni par i onda on obesi carshav da se vidi fleka od krvi, digne ga kao zastavu da celo selo vidi da je mlada bila nevina. Ne znam sta su onda radili sa onima koje ne krvare pri prvom odnosu..valjda je posece negde da malo iskrvari, bolje i to nego da narod misli da je *****..uf sreca da ne zivim u tavkim vremenima..kakvo sranje od zivota za zene beshe nekad
 
odavno smo ravnopravni
mada preokrenucete vi to u svoju korist
ne sumnjam

´bes ravnopravnost kad stalno potencirate da muskarci trebaju biti dzentlmeni jer ste vi dame
UA RAVNOPRAVNOST
 
Ne bih o ravnopravnosti.. ta prica nema kraja, da li su prvo muskarci izgubili koji testosteron ili zene postale kuchke...kokoska ili jaje. Nama bolje u svakom slucaju sada nego kad su zene sluzile samo da peru nogu muzevima, cuvaju decu i kuvaju rucak.
 
Odvratan mi bio onaj obicaj kad se kao prvi put kre.shu bracni par i onda on obesi carshav da se vidi fleka od krvi, digne ga kao zastavu da celo selo vidi da je mlada bila nevina. Ne znam sta su onda radili sa onima koje ne krvare pri prvom odnosu..valjda je posece negde da malo iskrvari, bolje i to nego da narod misli da je *****..uf sreca da ne zivim u tavkim vremenima..kakvo sranje od zivota za zene beshe nekad

Verovatno i on kad vidi "koliko je sati", nabode je pesnicom u nos, a onda joj da carsaf da se obrise :hahaha:
 

Back
Top