da li bi ste napunili bateriju mobilnog na javnom punjaču u bazaru?

Da li ste videli punjač za baterije mobilnih telefona u holu u bazaru? 15 minuta brzog punjenja za 20 dinara...

Ne.
Prvo: ne verujem da imaju za LG i SAGEM- mnogi servisi nemaju ni punjače za prodaju...
Drugo: svako veče kad idem da spavam, stavljam telefon na punjenje, pogotovo sad zimi, kad se, zbog hemijskih reakcija u bateriji, skraćuje operativno stanje...
Treće: garant je gužva tako da bi tvojih 15 minuta verovatno bili malo duži...
Četvrto: telefon ne dajem nikom (retki su drugari). Zbog brojeva, slika i svega. Moj mob- moja privatnost. Ne želim da mislim da li ga njaka ili ne...
Peto:
Koje glupo pitanje. : )
Možda grešim. Ispravi me ako grešim.
 
Poslednja izmena:
Milane, samo mala pojašnjenja
Postoji priključak za LG i to dve vrste pa zavisi koji imaš telefon. Telefon prilikom punjenja ne daješ nikom nego stojiš pored punjača, u zavisnosti koliko ti je potrebno, možeš isključiti telefon sa punjenja u svakom momentu. Namenjen je kada si u gradu i kada ti iscuri baterija a potreban ti je telefon. Baterija tom prilikom prima mikropulsno punjenje (fabričko) koje je znatno brže i baterije se steriliše i dezinfikuje, tokom takve vrste punjenja za 5 minuta se ubije oko 80% bakterija.
Pozdrav svima
 
Milane, samo mala pojašnjenja
Postoji priključak za LG i to dve vrste pa zavisi koji imaš telefon. Telefon prilikom punjenja ne daješ nikom nego stojiš pored punjača, u zavisnosti koliko ti je potrebno, možeš isključiti telefon sa punjenja u svakom momentu. Namenjen je kada si u gradu i kada ti iscuri baterija a potreban ti je telefon. Baterija tom prilikom prima mikropulsno punjenje (fabričko) koje je znatno brže i baterije se steriliše i dezinfikuje, tokom takve vrste punjenja za 5 minuta se ubije oko 80% bakterija.
Pozdrav svima

OK. Hvala na pojašnjenjima... Mada, opet nisam siguran... Možda i odem da probam... Kakve bakterije u bateriji? Mislim, kakav efekat imaju bakterije na njih? Ne razumem...:zstidljivko:
 
Pretpostavljam da ne može ni crna... z:(
Pošto je nemam- mogu ja da vičem: RozLa maska!! z:mrgreen:

Ok, možeš i da vičeš, a ako ti je neprijatno ti idi onako kroz masu kao oni dileri i šapući im na uvce: "roze maska, roze maska"... :lol:
a sta ja da radim, ja nemam mobilni :(
Nema veze, Proko, primićemo te na tajni miting i bez mobilnog. : )
 

Back
Top