parenje kod macaka koliko traje?

Evo imaju dva maceta :D jedno je narandzasto,a drugo je sivo-plave boje :) danas je macicima 4 dana,a danas je bila okotila zadnje mace koje je nazalost uginulo :( ali bolje to nego da je ostalo u njoj :/ macici za sada fino napreduju :D sad mene zanima sa koliko dana macici progledaju??????????I jedna macka je danas kod nas donjela cetiri maceta :D ali oni imaju buve!Sta da radim????
 
Vidim da je tema zastarela ali mozda ima nekog da mi pomogne.Persijska macka mi usla u teranje ima godinu dana doveli smo joj muzljakakoji uopste ne reaguje na nju.Ona glasno mnjauce pizi podize zadnjicu pomera rep sa strane a on nista.macak vec ima potomke i ima 2 god.
 
Pet nedelja posle sterilizacije moja maca od osam meseci ima teranje i to kakvo, ceo komsiluk se trese:dash:..pet, sest macora oko nje, grozno izgleda. Sterilizacijom sam htela da predupredim mnogo stvari a najvise ovaj dzumbus i nista. Zvala sam veta on tuc.muc, paaa hormoni, ovo ono. Zovem drugog, na pola recenice mi kaze da je delic jajnika ostao unutra i da je, prakticno, sad nemoguce da se vise nesto uradi.Imacu pakao od zivota jer maca moze, konstantno u teranju da bude. Ima li neko takvo iskustvo?
 

Back
Top