Koje stranke treba zabraniti

Koju partiju ili partije biste zabranili

  • LSV

  • LDP

  • SRS

  • SPS

  • DSS

  • G17+

  • SPO

  • JS - Palma

  • Stranku Rize Haljimija

  • Neku drugu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jeeeeeeeste sad al ste glasali:roll:........sps,dss itd.......ma daaaaaa........LSV ima i zakonskih osnova i svi dobronamerni srbi ce se sloziti sa mnom.

A sada........ja bih reko' da sloba nije trebao ni da uvodi visepartijski sistem,sad ne bi imali ovoliko zla:mrgreen:
Daklem.......treba zabraniti sve osim SPS tj. SPS treba da zabrani sve osale stranke:mrgreen:
 
A jeeeeeeeste sad al ste glasali:roll:........sps,dss itd.......ma daaaaaa........LSV ima i zakonskih osnova i svi dobronamerni srbi ce se sloziti sa mnom.

A sada........ja bih reko' da sloba nije trebao ni da uvodi visepartijski sistem,sad ne bi imali ovoliko zla:mrgreen:
Daklem.......treba zabraniti sve osim SPS tj. SPS treba da zabrani sve osale stranke:mrgreen:
Gde nađe SPS?Pa SPS odavno nema veze sa strankom od pre 2000.te,nego je privatna minibus partija Dačića i još par funkcionera.
 
Realno mogu se zabraniti one koje kose zakone drzave srbije.....a to su LDP I LSV.......za ldp ima zakonskog osnova da se zabrani-kada vodja jedne stranke kaze kosovo nije srbija-tu je osnov minimum za ukidanje........ali zna se sto se to ne desava.

A zabrana stranaka tipa-SPS koji je 5 oktobra osvojio 40% tj da manjina zabrani vecinu.........mislim zanimljivo,bio bi to lep gradjanski rat..........kao i za DSS,DS I SRS........mislim sto njih neko stavlja u anketu?neki od njih takodje kadkad osvajaju po 20,30,40%.......
 
A jeeeeeeeste sad al ste glasali:roll:........sps,dss itd.......ma daaaaaa........LSV ima i zakonskih osnova i svi dobronamerni srbi ce se sloziti sa mnom.

A sada........ja bih reko' da sloba nije trebao ni da uvodi visepartijski sistem,sad ne bi imali ovoliko zla:mrgreen:
Daklem.......treba zabraniti sve osim SPS tj. SPS treba da zabrani sve osale stranke:mrgreen:[/QUOTE

NAZDRAVLJE,ŽIVEO DRUG STALJIN! :sanke:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top