др Еуген Славик - 500 Евра за операцију ???

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
Да није случајно члан Г-17-
emanon-1.gif
emanon-1.gif
emanon-1.gif
 
Јасан показатељ у каквом стању нам је друштво и колики степен корупције је присутан. Ово је срамно за здравство. Битно је да се овде не стане, већ да се борба против корупције у здравству прошири на целокупно Министарство здравља, а пре свега на сектор продаје лекова.
 
Претходна екипа "доктора" је ослобођена од кривичне одговорности из разноразних разлога (најчешће процедуралних) ...

"Индексовци" се вратили на факултет, предају и даље, испитују (вероватно су сад мало опрезнији) ...
 
Није чудно што је ухапшен баш члан Геј17 странке.

Познајем ја ДС-овце који узимају три пута више него он па их нико не хапси. ;)

Геј17 мора под лед, тако је одлучено.;)
Сад их само компромитују на свим фронтовима.
 
..zdravstvo nam je bolesno korumpirano..ovaj je zhrtveno jagnje, da se malo pokaze kako drzhava misli na nas.jelte?..nego, ned'o Bog nekom da se razboli, da mora da ide na operaciju ili neko snimanje..za sve mora da se miti..odvratno..zamislite, neko nas ucenjuje i pljachka u situaciji kada nemamo drugog izbora..kada je u pitanju zdravlje ili chak zhivot..kakvi su to neljudi..kakvi su to bolesnici..
 
Није чудно што је ухапшен баш члан Геј17 странке.

Познајем ја ДС-овце који узимају три пута више него он па их нико не хапси. ;)

Геј17 мора под лед, тако је одлучено.;)
Сад их само компромитују на свим фронтовима.

Браво Софија, сјајан закључак. Ово није ни 1% корупције, која је присутна не само у здравству, већ и у целом друштву.
 
Није чудно што је ухапшен баш члан Геј17 странке.

Познајем ја ДС-овце који узимају три пута више него он па их нико не хапси. ;)

Геј17 мора под лед, тако је одлучено.;)
Сад их само компромитују на свим фронтовима.
Ne znam da je clan i jedne stranke, a to i nije bitno i ne postoji politizacija slucaja.
 
Čuli smo svi za ovom, ali treba i link do vesti.
Drugo, teksta nema, samo pitanje-pretpostavka.
Ako ne umeš kako treba, pitaj nekoga kako se postavlja tema.
Vidiš kako Ilinoida to radi, 5 dnevno...

smilie130-1.gif
smilie130-1.gif
smilie130-1.gif


О велики
thwizard-1.gif
виртуелних пространстава ...

th2403-1.gif
th2403-1.gif
th2403-1.gif


Што одвоји мало свог драгоценог времена и потроши га на мене, јадног и припростог форумаша ...
 
Poslednja izmena:
Meni ovo liči na obračun onih “odozgo“ sa doktorom koji je pred penzijom i u ovom slučaju je žrtveno jagnje.
Korupcija je kod nas rasprostranjena pojava u svim oblastima, pa tako i u zdravstvu, ali svi znamo ko u ovom slučaju skuplja poene.
Pre bih obratila pažnju na „onog“ (da li samo jednom?) pretučenog (ne želim ni ime da mu pominjem) koji će ga suspendovati i, ako, bude bilo validnih dokaza, dati mu otkaz.
Tako će on delovati u, verovatno, samo svojim očima kao junak priče.
Svi znamo koliko se njegovo ime pominjalo u medijima uvek u negativnom kontekstu, a čovek samo menja fotelje i dobija sve važnije funkcije.


Riba smrdi od glave, ali uvek nastradaju samo miševi. z:hm:
 
Претходна екипа "доктора" је ослобођена од кривичне одговорности из разноразних разлога (најчешће процедуралних) ...

"Индексовци" се вратили на факултет, предају и даље, испитују (вероватно су сад мало опрезнији) ...

dobro kazes, bruka. a narochito za onog sada tominog 'naprednjaka' medju tim shljamom- olievra antica
 

Back
Top