sta mislite kakva ce 2009ta godina biti???

generalno, mislim da ce biti katastroficna godina u svetu a i kod nas, ekonomska kriza, ratovi, sukobi, rast deviznog kursa, nezaposlenost, pad privrede, nastavak politickih previranja i licemerja, prodavanje magle itd... mada iskreno nesto me zabole za tu globalnu soituaciju... uglavnom mislim da ce biti losija od prosle, ili u najboljem slucaju liciti na nju, ne bas katarstroflna tipa 90-e... a kod mene je totalna tabula raza, dakle nemam nikakve poisebne planove, ciljeve, zelje, ani (trenutno) energije za bilo sta... jedino da ocistim godinu i upisem narednu, milim da nisam toliki debil da tu sljosnem opet, a ni to mi nije od nekog preteranog znacaja... nemam pojma moz da bude bezvezna (ako je suditi po jutru) a moze svasta da se izokrene i izdesava...
 

O rly?

orly.gif


@tema, bice sve OK... Ja ocekujem i iznadprosecnu godinu...
 
Što se tiče sveta, svetske ekonomske krize i svega toga stvarno nemam pojma, ali mislim da se u Srbiji život neće nešto promeniti u odnosu na prošlu godinu...
A što se tiče mog života, mislim da će ova godina biti bolja od prošle. Postavila sam sebi neke ciljeve i radim na tome da se oni ostvare u planiranom roku.
 
Раније сам некако увек знао каква ће бити наредна година... онако офрље... али сам увек погађао.... за 2009. не осећам неки посебан напредак и бољитак, али како 2008. није била нешто претерано лоша онда се и не бојим 2009те... осећам и неку наду да ће се неке ствари променити, али то не могу да докучим да ли је то тај осећај који погађа шта ће бити наредне године или моја превелика жеља да се тако нешто догоди... пре свега да факс мало доведем у ред и да упознам неку нормалну женску особу :)
 
ja ne mislim da ce biti super, ja znam da hoce
pa moji planovi
da se posvetim tenisu ali u pravom smislu reci i da na njega trosim svo slobodno vreme (naravno da cu i da izlazim to se podrazumeva)
planiram da uzmem i neki borilacki sport,to mi je stvarno cool i to je otprilike to sve ostalo ce ostati, zezacu se vise ako je moguce da se jos vise zezam..LoL
2009. mi je pocela super[SUP]2[/SUP]i tako ce i da se zavrsi!!z:)
 

Back
Top