Sprej za samopotamnjivanje

obavezno navuci rukavice ili odmah posle mazanja dobro operi ruke, pogotovo oko noktiju (najbolje da istrljas cetkicom)...nekoliko puta...inace ce ti ruke izgledati uzasno nekoliko dana. obrati paznju na suve delove koze (pete, zglobovi) jer se tu krema jace prima i dobija zuckas ton..te delove namazi mlekom za telo pa tek onda poprskaj sprejem ali manje nego na ostalim delovima tela.
piling pre toga obavezno da me bi bila kao leopard.

da, to za ruke...neces ideti odmah gde je tacno krema..efekat ces videti tek posle par sati a tad ce biti kasno. zato moras da ih istrljas cetkicom...da budes sigurna da nema ostataka kreme.
 
Ja sam ih probala nekoliko,nivein je najbolji.Avonov ne stavljaj nikako! Jedina mana ovoih sprejeva je sto ti oduzima dosta vremena,nakon nanosenja par sati setaj gola po kuci,pazi da se ne isprskas vodom,sake namazi pred spavanje,...
 
...Imam jedan VELIKI...problem :? ...
...Naime, ja pripadam RASNIM BELCIMA, mozda se nisam bas dobro :? (ali namerno-jesam :) ) izrazio, ali se iskreno nadam da cete me Vi, drage moje,razumeti i...
...pomoci mi... :(
...Pre izvesnog vremena, tacnije nekoliko nedelja unazad, ZALJUBIO sam se u jednu slatku malu i... :)
...Merkali smo, jedno-drugo...
...Merkali se, dosta dugo... :wink:
I da preskocim sve ono sto se u medjuvremenu desavalo
i predjem na STVAR!
GDE MOGU DA NABAVIM SRETSTVO ZA...
...IZBELJIVANJE KOZE MI NE TREBA...VEC SAM BEO...
...Devojka u koju sam se zaljubio, PALI SE NA... 8)
...TREBA MI DA POD HITNO :!: POZUTIM ! :roll:
 
divlja-u-srcu:
Pa idi odmah u solarijum!Par dana za redom!
Tesko da ces kao musko dobro da se namazes ovim zenskim sredstvima! :lol: :wink:

...da me, makar prvi put, Ti namackas tim sretstvima...
...nimalo mi ne smeta(nisam stidljiv i sl. :roll: )...
...Pamticu ti to...
...A sto pa da pamtim, kad mozemo istovremeno-medjusobno da se ispomazemo, je li :) :wink:
A JEL CU SIGURNO OD TOGA DA POZUTIM :?: :!:
TO MI JE JAKO BITNO, ZNAS! :roll:
 

Back
Top