Elektricni skuteri

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Da, to malo cudo sto zuji u gradu. a reklamiraju ga 4 dinara km, 25-30 km, i koliko se puni kad isprasznis akumuator ili sta vec to jos nisu kolokvirali i prodaju na rate. U segedinu sam cuo da ima 300KW za iste € a nasi prodaju od 200KW
E, pa mene interesuje da li je otporan na kisu jer sam juce video tipa kako stoji sagnut poted tog cuda i nesto petlja naravno samo on zna sta (ako zna), bilo je podosta barica ovih dana.
Interesuju me vasa vidjenja o toj prevoznoj spravici i jos nesto, to ce biti malo nezgodno po pesake koji idu ko muve bez glave po biciklistickoj stazi recimo kod futoske pijace jer to cudo od vozila nema nikakav zvuk samo ima zvucni zmigavac koliko sam primetio.
Vasa misljenja ovo nije kritika nego moje vidjenje jer dati 200€ za to ako nije sigurno nije za zanemariti jos na rate
 
Imam taj skuter,dodushe,mama ga je kupila vishe sebi nego meni,jer mene moj bajs dobro sluzi. Ima sirenu,ima i svetlo,zvuchne,da ne kazem buchne zmigavce,ide max 25km/h,sa jednim punjenjem predjesh 25 km... Ma,sve u svemu,ako treba da glasam,onda - BAJS RULES!!!! :wink:
 
iskreno...
meni to deluje kao hit za jednu sezonu... jedna od onih stvari koja treba da traje koliko i garancija (znači, max, jedna sezona)... toliko o vizuelnom doživljaju kvaliteta...
dizajn mi je nula (+ ne mogu da zamislim osobu koja na toj spravi ne bi izgledala smesno... izvinjavam se dragoj mi šefici i ostalim korisnicima ove naprave :wink: )...
ne vidim neke prednosti u odnosu na bicikl... osim ako te baš jako ne mrzi da vrtiš pedale... povoljniji nije... šmekerskiji nije... bezbedniji nije... zaštićeniji u slučaju lošeg vremena nisi... sigurniji za ostaviti ga na brisanom prostoru nije (osim ako nema elektronsku zaštitu u šta, iskreno, sumnjam)...

hmm... a za 200 eura možeš nabaviti veoma solidan bicikl...

no, to je samo moje mišljenje...
 
Ja sam takav skuter kupio cerci koja ima 6 god.Kad mu da gas ne mogu da je stignem a ona se uplasi i sad vise i ne pokusava da ga vozi.Ja sam ga vozio cisto da vidim kako ide.Nije da ne ide ali nije to za mene sa 95kg.To je za decu do 10 god.Sad hocu da ga prodam.Ko god ga vidi samo prokomentarise "kad bi imao benzinski motor to bi bila prava stvar" a niko se ne pita kako bi se dete provelo sa benzinskim motorom u slucaju da padne.Sve u sve nije to tako losa stvar ali za decu od 8-12 god.
 

Back
Top