raspitivanje

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
imala situaciju pre koji dan....trazio mi poznanik broj telefona, onako na brzaka, na prevaru, i dok sam ja skontala sta se desava, da to nije prijateljski, poruka je vec stigla....ispricala ti ja drugarici sve to i ona mi za par dana slucajno sazna svasta o njemu....sve same bljuvotine...
moje pitanje je...da li se obavezno raspitujete na sve strane pre nego se upustate u neki odnos???...da li se desilo da ste saznali iznenadjujuce cinjenice????...sve u svemu, budite licni i personalni u odgovorima, molicu lepo.....z:p
 
sto bi kinezi rekli "opreznost je pozeljna"
ja nikad nisam a informacije me napadale sa svih strana. i ono sto sam nzucio je da su bile itekako DOBRONAMERNE.

KUMO HVALA !

nije lose malo predostroznosti
 
Ne, pa mala verovatnoca je da ga neko poznaje... A i da ga poznaje, pa mi sam kaze "E znam tog, on je...." onda bi me zanimalo.
Ali nikad ne ispitujem sama "Jel znas tog i tog, isao na taj fax, radi tu i tu.."
Puna sam plasticnih primera :)
 
Ako je neko koga sam tek upoznala,a neko od mojih prijatelja ga poznaje,saslusam sta ima da kaze,ali prihvatim misljenje sa rezervom,jer ako je neko dobar drug ne znaci da je dobar decko.
Ili obrnuto
Pre dve,tri godine mi se svideo jedan decko o kom bas niko nije imao lepo misljenje,kao cudak,smesan je,sta ce ti on...ali ja sam ipak bila sa njim,i bilo mi je super,ispostavilo se da je fin i pametan,sasvim normalan.
 
Nije malo opreznosti na odmet ali mislim da je 'najbolje' osetiti na svojoj kozi i ne pitati se doveka sta smo propustili..mozda ce prema nama ta osoba na losem glasu biti bolja a i muskarcima je lakse..ako mi se vec dopada ne znam sta bi to moglo biti toliko lose..sto bi me sprecilo da budem s tom osobom..svasta sam slusao o pojedinim devojkama i ponekad je izazov ako prema meni to isto ne pokazuje
 
Nije malo opreznosti na odmet ali mislim da je 'najbolje' osetiti na svojoj kozi i ne pitati se doveka sta smo propustili..mozda ce prema nama ta osoba na losem glasu biti bolja a i muskarcima je lakse..ako mi se vec dopada ne znam sta bi to moglo biti toliko lose..sto bi me sprecilo da budem s tom osobom..svasta sam slusao o pojedinim devojkama i ponekad je izazov ako prema meni to isto ne pokazuje

znaci, volis da testiras i rizikujes?????....
mene odbija kad saznam da neko nema sredjen zivot, ili je zauzet ili ima neki porok tipa: voli da pije, drogira....a kod nas se lako sazna....veliko smo selo veselo.....z:p
 
Pre dve - tri godine sam strašno bio zaljubljen u jednu devojku i... jednom prilikom sam počeo razgovarati sa jednom njenom prijateljicom koja mi je rakla sve najgore o njoj, a ja sam poslušao njen savet i sve...

Pisao sam i pre na forumu o tome i rekli su mi da sam pglu i takooo... : (
 
imala situaciju pre koji dan....trazio mi poznanik broj telefona, onako na brzaka, na prevaru, i dok sam ja skontala sta se desava, da to nije prijateljski, poruka je vec stigla....ispricala ti ja drugarici sve to i ona mi za par dana slucajno sazna svasta o njemu....sve same bljuvotine...
moje pitanje je...da li se obavezno raspitujete na sve strane pre nego se upustate u neki odnos???...da li se desilo da ste saznali iznenadjujuce cinjenice????...sve u svemu, budite licni i personalni u odgovorima, molicu lepo.....z:p

Ne, verujem intuiciji, slušam ga, posmatram ponašanje i njegovo
okruženje i njihov odnos sa njim.
 
Pre dve - tri godine sam strašno bio zaljubljen u jednu devojku i... jednom prilikom sam počeo razgovarati sa jednom njenom prijateljicom koja mi je rakla sve najgore o njoj, a ja sam poslušao njen savet i sve...

Pisao sam i pre na forumu o tome i rekli su mi da sam pglu i takooo... : (

E, vidis, ja se ne secam toga, ali sad ti kazem da si pglu. : )
 
znaci, volis da testiras i rizikujes?????....
mene odbija kad saznam da neko nema sredjen zivot, ili je zauzet ili ima neki porok tipa: voli da pije, drogira....a kod nas se lako sazna....veliko smo selo veselo.....z:p

djole ti bas volis da "cackas mecku pod daire" ? :D
avanturisto


:lol:pa sve manje volim cackati..mislim nisam ni naletao nesto preterano na sredjene..sto u glavi sto u zivotu..pa navika..nisam ni preko preporuka nalazio pa jedino sto od nje iscaprkam:D
 
Pre dve - tri godine sam strašno bio zaljubljen u jednu devojku i... jednom prilikom sam počeo razgovarati sa jednom njenom prijateljicom koja mi je rakla sve najgore o njoj, a ja sam poslušao njen savet i sve...

Pisao sam i pre na forumu o tome i rekli su mi da sam pglu i takooo... : (

I ja sam cuo neke price o traumama i maltretiranju od strane bivseg decka..onda ona prosipa pricu kako je to sve iza nje..kao nije ostavilo posledice shatro..na svakom koraku se te traume osete i provuku price..ime..pesme..mesta..sitnice koje podsecaju i ona ih se sa gorcinom seca ali svakako sam probao i nije mi zao
 
imala situaciju pre koji dan....trazio mi poznanik broj telefona, onako na brzaka, na prevaru, i dok sam ja skontala sta se desava, da to nije prijateljski, poruka je vec stigla....ispricala ti ja drugarici sve to i ona mi za par dana slucajno sazna svasta o njemu....sve same bljuvotine...
moje pitanje je...da li se obavezno raspitujete na sve strane pre nego se upustate u neki odnos???...da li se desilo da ste saznali iznenadjujuce cinjenice????...sve u svemu, budite licni i personalni u odgovorima, molicu lepo.....z:p

Iskreno, u vezu kad god se upustam dosta znam o nekoj osobi saznam,potrudim se,a ima onih koristoljubljivih veza,gdje upadao sam samo radi seksa z:mrgreen:! A prolazna shema ono u fazonu za jednu noc,kresanje ili eventualno dva,ma to me ne zanima bas toliko samo da se mom oku svidja i da pristaje ;)!
 

Back
Top