odnosi...

kako, stvarno?

  • moze ona da odnese sta god 'oce, al' daljinski ne mrda nigde!

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
Ma nek s(v)e nosi:D
Sinoc nisi bila tu
da mi malo snage das,
da mi pruzis ruke te,
da na njima umrem ja..

O ne, danas je kasno,
ti idi svojim putem,
a ja cu ostat sam.

Hladne ruke, hladan san,
hladne usne svaki dan,
samo to si dala ti,
ti zbog koje zivjeh ja.

O, ne, ne mogu vise,
ne mogu da te volim,
odlazi sad!

Nosi, nosi, nosi sve sto si mi dala,
ono malo toplih dana,
a one uvele ruze nek ti nocas ljubav pruze.
 
Ma nek s(v)e nosi:D
Sinoc nisi bila tu
da mi malo snage das,
da mi pruzis ruke te,
da na njima umrem ja..

O ne, danas je kasno,
ti idi svojim putem,
a ja cu ostat sam.

Hladne ruke, hladan san,
hladne usne svaki dan,
samo to si dala ti,
ti zbog koje zivjeh ja.

O, ne, ne mogu vise,
ne mogu da te volim,
odlazi sad!

Nosi, nosi, nosi sve sto si mi dala,
ono malo toplih dana,
a one uvele ruze nek ti nocas ljubav pruze.
...tjao boki...:rumenko:
 
sta mislite vi, kako biste reagovali da vidite kako vam voljena osoba odnosi nesto sto vi najvise volite?

A znaš onu priču o devojci koje je nadmudrila cara? Pre udaje za njega, tražila je obećanje da iz dvorca može poneti ono što joj je najdraže (ako je on jednog dana otera). I bi tako. Jednog dana joj car reče "Ne volim te. Idi.". Ona uze jedan veliki sanduk, sipa caru u piće neke travke i iznese ga iz dvorca. Ujutru se car probudi u kolibici na kraju sela... "Šta ću ja ovde!", zaurla besno. "Pa sam si mi rekao, moj care, da iz dvora mogu poneti ono što mi je najdraže. E pa ti si i najdraži." Car se na to zamisli i vrati svoju ženu kući.
 
A znaš onu priču o devojci koje je nadmudrila cara? Pre udaje za njega, tražila je obećanje da iz dvorca može poneti ono što joj je najdraže (ako je on jednog dana otera). I bi tako. Jednog dana joj car reče "Ne volim te. Idi.". Ona uze jedan veliki sanduk, sipa caru u piće neke travke i iznese ga iz dvorca. Ujutru se car probudi u kolibici na kraju sela... "Šta ću ja ovde!", zaurla besno. "Pa sam si mi rekao, moj care, da iz dvora mogu poneti ono što mi je najdraže. E pa ti si i najdraži." Car se na to zamisli i vrati svoju ženu kući.
...ja znam tu devojku...:rumenko: :heart:
 

Back
Top