Najlegendarnija tema sa svih foruma svih vremena

Truman

Elita
Poruka
22.709
Znam da nije sa naseg foruma, ali je tema luda ( ne znam kako drugacije da se izrazim ) da evo ovde postavljam linkove:http://www.forum.hr/showthread.php?t=397373
http://www.forum.hr/showthread.php?t=337324

Taj lik Hrvat tvrdi da je dosao iz 2041. u 2008. da nam kaze sta ce da se desi u buducnosti, pre svega o trecem svetskom ratu ali i druge stvari...

Evo jos nekih njegovih "prorocanstva" koja su se navodno ostvarila, pogledajte blog:http://covijekkojijerekaoistinu.blog.hr/index.2.html

Zanimljivo da na blogu pise datum 14.7.2006. a jedno prorocanstvo fakticki predvidja smrt Toseta Proeskog. Da mi je znati u cemu je fora...

Voleo bih strasno da upoznam tog markeca, da vidim kakav je i sta je ustvari. Ovako mi deluje da je nesto izmedju genija i ludaka, samo me zanima ka cemu vise naginje. Da li je neko ko podhebava ceo forum jer imaju dve velike teme o njemu ili je stvarno neki lunatic koji veruje u to sto pise...ili mozda...

Dajte svoje utiske, bas me zanima...

p.s. moderatori, ako mislite da tema nije za ovaj podforum molio bih da je prebacite na Natprirodne pojave i misterije, a ne da je zatvarate...
 
Taj tip se učlanio na Hitlerov rođendan prošle godine na forum.hr, u isto vreme kad i ja na Krstaricu. Za njegova "predviđanja", koja ne smatram predviđanjima jer mislim da je sve unapred planirano a da su neki ljudi postavljeni za navodne viodovnjakeda bi prenosili ljudima oguće istine. Verujem da je dosta toga što je rekao ostvarivo, pogotovo to što je rekao da će Francuska biti najbezbednija Evropska zemlja, i to da vanzemaljci imaju dogovr sa Američkom vladom i da je njihov dolazak odložen na određeno vreme. A Tošetova smrt nije slučajna, to je bilo planirano ubistvo.
 
Na prvom mestu zašto bi neko hteo njega da smakne...

Što se teme tiče ja sam skeptik..kad bi se nekom pružila
šansa da proputuje vremenom,znate li vi kakve bi on informacije
mogao da zna..tu nisu u pitanju imena,godine,dani nego i minuti,sekunde nekog dešavanja..eh,
kad bi sve to bilo tako jednostavno.Lako je u takvim slučajevima utvrditi verodostojnost
ako bi naznaka za tako nešto bila i minimalna..
To je obična igra...internet zezanje...
 
Da,to je i meni palo na pamet.
Jednostavno,postoje ljudi koji lako manipulišu rečima,čak i ja...
a smatram za sebe da znam da prepoznam psihološku manipulaciju..
u par navrata sam sebi postavila pitanje;A šta ako je istina,suviše je ubedljiv.z:lol:

Možda je ipak samo u pitanju deformacija ličnosti jer da bi neko tako
bio ubedljiv,mora da ga je život naterao da nauči dobro da laže,ko zna iz kog razloga..z:hm:

Ah,ne..ne bih volela da ga upoznam..: )
 
ja mislim da se treba opustiti,bio u pravu ili ne nista nemenja,sta god da nas snadje niko nece da mrdne malim prstom,odvikli smo se od ratova i zivota do 35godine,junaci svi izumreli,sutra da padne meteorit na zemlji vecina bi trcalo da iskopaju pare i dukate iz steka,nemajuci pojma da tamo gde idu novac ne vazi


sa druge strane mislim da smo na svetskom nivou svi drogirani,2007 godine juli mesec u 8 uvece na vestima u zemlji gde zivim prikazuju seljaka kako je sredio traktor da radi na vodu sipa covek vodu i vozi(sa neta je skinuo planove kaze),ovde taj dnevnik gledaju 7-10milona ljudi,da su samo malo bili svesni ljudi oni nebi sutra dan otisli na posao nego ispred totala i senata SKANDAL NEKO NEKOG KARA placamo gorivo,takse,poreze a covek sa srednjom skolom sredio motor na vodu i jos na drzavnu televiziju pustaju :udriglavu: mi smo svi gotovi mogu da nam serviraju sta zele bez ikakvih posledica za njih,tako da ostaje nam samo:pop:
 
Pozdrav..Pa evo nekih razmisljanja na ovu temu...Vidovnjaci postoje...Da ne mistifikujemo svi su culi za 'zapadjacki' izraz ' PROFAJLERI'- ljudi koje koriste i policije u svetu za rasvetljavanje tezi slucajeva..Do duse djihova 'putovanja' astralna ili ne nije ni bitno vrlo su uspesna(poznati slucaj ubistva jedne porodice u engleskoj razrasen pomocu-pofajlera) sto se tice buducnosti kaze se da je uspesnost manja jer vide jednu od 'mogicih' buducnosti...Tacno je i da postoje ''glasnogovornici'- raznih sluzbi pa su ostvarenja odredjenih dogadjaja samo ostvatenje odrenjenih planova(slucaj Ledi- DI)...ali da ovo ne preraste u 'spam' nije losa tema i tajni savez vanzemaljaca i Americke vlade... DAli datira samo od slucaja ' ROZVEL' ili je mozda HENRI FON DENIKEN u pravu kad kaze da odemo malo vise u proslost, recimo tajne gradjena drevnog grada-SKOVISTE KCERI SUNCA ILITI MAHU PIKCU...ptanje je....
 
Da,to je i meni palo na pamet.
Jednostavno,postoje ljudi koji lako manipulišu rečima,čak i ja...
a smatram za sebe da znam da prepoznam psihološku manipulaciju..
u par navrata sam sebi postavila pitanje;A šta ako je istina,suviše je ubedljiv.z:lol:

Možda je ipak samo u pitanju deformacija ličnosti jer da bi neko tako
bio ubedljiv,mora da ga je život naterao da nauči dobro da laže,ko zna iz kog razloga..z:hm:

Ah,ne..ne bih volela da ga upoznam..: )

sta je tu cudno; svaki psihicki bolesnik koji "drzi do sebe"
potpuno je uvjeren u to sto prica
elem, nema lazi, nema prevare...z:mrgreen:
 
ja mislim da se treba opustiti,bio u pravu ili ne nista nemenja,sta god da nas snadje niko nece da mrdne malim prstom,odvikli smo se od ratova i zivota do 35godine,junaci svi izumreli,sutra da padne meteorit na zemlji vecina bi trcalo da iskopaju pare i dukate iz steka,nemajuci pojma da tamo gde idu novac ne vazi


sa druge strane mislim da smo na svetskom nivou svi drogirani,2007 godine juli mesec u 8 uvece na vestima u zemlji gde zivim prikazuju seljaka kako je sredio traktor da radi na vodu sipa covek vodu i vozi(sa neta je skinuo planove kaze),ovde taj dnevnik gledaju 7-10milona ljudi,da su samo malo bili svesni ljudi oni nebi sutra dan otisli na posao nego ispred totala i senata SKANDAL NEKO NEKOG KARA placamo gorivo,takse,poreze a covek sa srednjom skolom sredio motor na vodu i jos na drzavnu televiziju pustaju :udriglavu: mi smo svi gotovi mogu da nam serviraju sta zele bez ikakvih posledica za njih,tako da ostaje nam samo:pop:


daj link od taj sajt ocu i ja da sredim moj traktor z:poz: pa da me vidi selo
 
Hvala na komentaru, ali ovo zapravo nije tema o tim fenomenima vec o tom liku koji tvrdi to sto tvrdi...

Dovoljno je procitati samo jednu njegovu recenicu da bi bilo jasno da ta osoba ne govori istinu.

"Tad sam se iz Splita preselio u Italiju, u jednu pogranicnu regiju u kojoj sam zivio s obitelji do trenutka kad je bilo jasno da Rusija gubi rat na istoku Europe."

Naprosto NEMOGUCE.:cool:
 
Pozdrav..Pa evo nekih razmisljanja na ovu temu...Vidovnjaci postoje...Da ne mistifikujemo svi su culi za 'zapadjacki' izraz ' PROFAJLERI'- ljudi koje koriste i policije u svetu za rasvetljavanje tezi slucajeva..Do duse djihova 'putovanja' astralna ili ne nije ni bitno vrlo su uspesna(poznati slucaj ubistva jedne porodice u engleskoj razrasen pomocu-pofajlera) sto se tice buducnosti kaze se da je uspesnost manja jer vide jednu od 'mogicih' buducnosti...Tacno je i da postoje ''glasnogovornici'- raznih sluzbi pa su ostvarenja odredjenih dogadjaja samo ostvatenje odrenjenih planova(slucaj Ledi- DI)...ali da ovo ne preraste u 'spam' nije losa tema i tajni savez vanzemaljaca i Americke vlade... DAli datira samo od slucaja ' ROZVEL' ili je mozda HENRI FON DENIKEN u pravu kad kaze da odemo malo vise u proslost, recimo tajne gradjena drevnog grada-SKOVISTE KCERI SUNCA ILITI MAHU PIKCU...ptanje je....

HEJ izvini

mislim da profajler i vidovnjak nije isto.
da se izrazim u americhkim serijama:

medijum - alison diboa je vidovnjak u neku ruku jer sanja zlochine kako se use desili *(u seriji je tako).. ova zhena postoji, konsultant je u seriji

"profajler" - ona plavojka.. ona NIJE vidovita... samo je dobar kapiralac psihologije, cak je valjda po strucfi psihijatar-psiholog, snimi situaciju ali nije vidovita... kao shto svako od nas (ili makar zhene ) kad vide lika znaju ovo ono ovo ono... ja bar to tako vidim a ako je negde eksplicitno drugacije... ova druga oseti na nacin kako vecina drugih ljudi kad vidi npr ... kad vidish odredjenu osobu pripises joj da li je sa sela, grada, ovo ono.. pa se nekad i ne ispostavi kao tacno!

evo ako ocete da se zabavljate ja se ponavljam sa temamam ali boze moj

www.practicalintuition.com - tu ima i forum
 
Poslednja izmena:

Back
Top