Rapidshare download проблем

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
Све време ми је модем био повезан са рачунаром преко USB прикључка и данас сам одлучио да испробам Ethernet. Повезао сам га и све ок ради и отишао сам да испробам download, кренуо да скидам са rapid-a неки фајл, кад оно брзина се драстично смањила и ишла неких 25-30 kBps пар секунди и онда се замрзла на неколико секунди, односно брзина је била 0...и онда поново настави истом брзином па се замрзне. Мислио сам да је проблем то ethernet прикључка, па сам вратио на USB али проблем је исти..рестартовао сам конекцију, гасио firewall, али и даље кад скидам са rapid-a брзина је мала и буде 0 на неко време...дао сам друговима исти линк да пробају да скину фајл и рекли су ми да су га без проблема скидали..
Можда је ово само случајност што се то десило баш кад сам променио прикључак, а и не видим какве то везе има, пошто сви остали download-и иду нормално...
Да ли неко зна у чему је проблем?

Хвала
 
da to je savršeno normalno kod rapida ako nemaš premium account ..

brzine preko dana(u glavnom posle 12) i za vreme vikenda opadaju drastično zato što tada ljudi koji imaju premium skidaju nešto pa nas smrtnike koji skidamo besplatno moraju da ograniče kako bi ovi imali maximalnu brzinu

testiraj brzinu ovde da budeš siguran da je u rapidu problem (a jeste 100%)
http://www.speakeasy.net/speedtest/
 
Poslednja izmena:
ма јесте проблем у рапиду, са свим осталим стварима је ок, ја користим овај adsl већ годину дана и никад нисам наишао на такав проблем...вероватно нисам никад скидао преко дана :)
 
Ljudi, uzeo sam danas eunetov paket 2speed. Posle 18h imam 4mb protok. Neki program, na primer, koji skidam direktno sa sajta, skida super brzinom, preko 350kb. Ali, rapidshare ne penje iznad 60, megaupload iznad 200, a filefactory iznad 80. U cemu je fora? Ima li veze s tim sto nemam premium?
 
zašto nema leba :D ?

ako imaš adsl , namesti neki program tipa JDownloader , skidaj samo preko noći i to ti je manje više isto kao premium

Ovakva ja moja situacija: Imao sam brzinu 768 i sada sam uzeo 2speed, sto mu dodje da od 6 uvece do 8 ujutru imam 4 mb. Medjutim, ja tih 4 mb prakticno ne vidim, jer od 6 uvece do oko 12 je brzina oko 70kb, sto mu dodje slicno kao da imam 768. Prednost je samo od 12 do 8, ali za tih 8 sati, posto su pauze po 15 minuta izmedju 2 dela, uspeo sam da skinem oko 26 rapidshare delova po 100mb. A kad bi puna brzina bila od 18 do 8 (sto valjda nudi premium) onda bih mogao duplo vise da skinem za jedan dan.
 
Ovakva ja moja situacija: Imao sam brzinu 768 i sada sam uzeo 2speed, sto mu dodje da od 6 uvece do 8 ujutru imam 4 mb. Medjutim, ja tih 4 mb prakticno ne vidim, jer od 6 uvece do oko 12 je brzina oko 70kb, sto mu dodje slicno kao da imam 768. Prednost je samo od 12 do 8, ali za tih 8 sati, posto su pauze po 15 minuta izmedju 2 dela, uspeo sam da skinem oko 26 rapidshare delova po 100mb. A kad bi puna brzina bila od 18 do 8 (sto valjda nudi premium) onda bih mogao duplo vise da skinem za jedan dan.
I ispuniJo si dnevnu kvotu z:lol: z:lol:!!
Šta Češ s tim premiJumom, kad za 10 dana poskidaš mesečno dopuštenih 80 giga??
 
Ovakva ja moja situacija: Imao sam brzinu 768 i sada sam uzeo 2speed, sto mu dodje da od 6 uvece do 8 ujutru imam 4 mb. Medjutim, ja tih 4 mb prakticno ne vidim, jer od 6 uvece do oko 12 je brzina oko 70kb, sto mu dodje slicno kao da imam 768. Prednost je samo od 12 do 8, ali za tih 8 sati, posto su pauze po 15 minuta izmedju 2 dela, uspeo sam da skinem oko 26 rapidshare delova po 100mb. A kad bi puna brzina bila od 18 do 8 (sto valjda nudi premium) onda bih mogao duplo vise da skinem za jedan dan.

Nema potrebe da cekas 15 minuta.... diskonektuj se, pa se opet konektuj, osvezi stranicu i onda ces da cekas najvise minut - dva. Ne znam da li to isto moze i sa kablovskim netom, ali ja imam ADSL, pa mi je drug rekao za tu foru.

Nego da ne otvaram novu temu posto vec ima ova.... Danas neki serveri rapidshare serveri nisu radili pa neke rar. fajlove nisam mogao da skinem. Jel zna neko da li ce ti serveri stvarno biti osposobljeni, ili mogu da se slikam sa ostalih 6 Gb? Pitam, jer mi se ranije nije ovo desavalo...
I jos jedno pitanje: da li je moguce nastaviti download sa drugim rapidshare linkovima ukoliko su ovi prethodni obrisani?
Pozdrav svima....z:lol:
 

Back
Top