Graficki i web dizajn

panofanatik

Primećen član
Poruka
540
Jako me interesuju i graficki i web dizajn.Negde sam procitala da u nekim drzavama(mislim da i crna gora spada u nju ali nisam sigurna),imaju fakultete u kojima postoji jedan smer za graficki i web dizajn,znaci da ne morate da se konkretno opredeljuje niti za jedan niti a drugi nego idu oba zajedno.....pa me interesuje da li neko zna,posto ja nisam mogla da nadjem nikakve informacije,da li postoji u srbiji neki fax na kom je graficki i web dizaj kao jedan smer....molim vas da mi napisete sve sto znate,unapred hvala,pozz
 
Ako mislis to da ucis bolje pocni sama..

Graficki i web dizajn je toliko sirok pojam da nigde ne mozes da naucis sve sto to sadrzi

Adobe Photoshop moze da zavrsava graficki dizajn ali vec i to je bruka stvari da se nauci

sto se tice web dizajna tu je vec pravi univerzum mogucnosti od statickih strana DW do php/mysql platformi raznoraznim skriptama..

nigde to u skoli ne moze da se nauci da bude profi z:poz:
 
pa kontam da vecina tehnickih fakulteta ima odseke za graficki i web dizajn

ako ti je bitno parche papira na kome pishe da si graficki i web dizajner onda go for it u gradu u kome ti odgovara da ucish to

ali kao sto rekoh ne verujem bas u to koliko su u shini sa trendovima te oblasti

ali ako hoces da budesh profi graficki dizajner i ili profi web developer onda pochni da skupljash gradivo i bodi nauku z:lol: ima tu bas dosta dosta programa i programskih jezika da se nastreba pogotovo oko web dizajna i web aplikacija. Za nekoliko godina uz dosta zrtvovanog vremena i konstantno u toj branshi mozes da budes dobra i profi inache sa polozenim ispitima sa faxa na tu temu znaces otprilike gde se pale i gase programi. Dobro da ne ljagam zaostali plan i program posebno za web dizajn ali tako je.. z:shock:
 

Back
Top