...druga strana medalje...

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
...sa zadovoljstvom sam chitao...i chitaccu i dalje Temu " Kako ste se upoznale"...
...ova Tema je ona druga, prljava strana medalje, al' ne za sve...tj. Kako ste se razishli...mozhe i "tajni" razlaz, dok je onaj zvanichni josh aktuelan...Hbg...ima svakakviv "shtorija"...
 
Nista bre ne napisaste...
Moracu da otvorim sezonu kako sam i obecala samo sad ne znam sta je prece dal kako me je ostavio jadnu & ucveljenu(a pisala sam to negde,pa mogu da copy paste)il da vam pricam sta mi naprica sestra slatka,moja emacipovanaz:mrgreen: draga prijateljica,sada trudna sa ozenjenim covekom...u procesu razvoda doduse.Patosirala sam se...
 
Spremite Ranisan ili Brufen i nemojte da kazete da vas nisam upozorila...
Elem,doticna osoba zenskog roda,dipl.ecc,boja ociju:smedja i noge koje joj rastu od prilike iz usiju a usi ni nema jer bi joj smetale frizuri koju aman redovno fenira..tri puta nedeljno.
Ona zivi sama,jede sama,kupuje samo sing posteljinu,pink I pod,oblaci samo firmu a na bebe gleda kao na nesto sto se desava samo drugima.A valjda i njima slucajno jer ko bi normalan namerno sebi uskratio spavanje do podne,blejanje od podne,putovanja i uopste slobodu svakog kretanja.
Secam se kada je dosla da vidi moje dete,donela joj je brdo garderobe,pritom zimske a u velicini za sest meseci sto nikome takodje pametnom ne bi palo na pamet..jer dete mi je rodjeno u januaru pa sad razunajte..
Suze su joj krenule kad me je videla,i nije mogla gore nego ja da se pomiri sa cinjenicom da mi je Fi kretanja od sobe do kuhinje.
A tada je nekako i pocela ova prica...
On je nesto stariji od nje,takodje ecc.i uz najkraci opis ide i cinjenica da je otac jednog deteta u pubertetu i muz jedne zene...u klimakterijumu..sa brakom u krizi ali sa imovinom koju treba podeliti a zena mu advokatica,qq njemu.
Elem ova moja ljepotica je jutros ili juce otkrila da je trudna(pola je nisam cula jer je sve konspirativno govorila da ovaj moj lisac ne povata bas detalje) i sva podbula od suza je dosla da me pita za savet...Mene?Ne emancipovanu..Svasta.
Gde da radjas dete bez coeka crna...A ona Vasojevka ljudi moji,familija ce da joj se poslogira izvesno..
Nije mu rekla,kaze on je sad u drami oko razvoda,ovo bi ga samo jos vise sludelo,ona ce sama da odluci,sama:roll: ce da ode kod lekara i sama:roll: ce da...Sta pitam je ja?Sta ces?
udri u plac,potrosi mi rolnu ubrusa i dve Deda Mraz salvete a kolac nije ni okusila,kaze muka joj je na hranu...
Muke zive..ako bude cekala da se on razvede i podeli imovinu do u sitna crevca dete moze i u skolu da joj podje,a gazi opasno 35tu i cuje ponekad tika taka(kad utisa I pod i Lauru Paussini).
Ja sam joj rekla da TO nije nista,da sam eto ziva zdrava i pomalo nervno labilna(gladna zedna boli je,zubi..dosadno joj je,a ona urla ko sirena titla nema)da ce sve biti u redu,kad je tolike godine slupala sa njim...
I sad uopste ne znam dal sam nesto zaboravila da joj kazem...izgleda da sam zaboravila da zaboravim sta nisam smela da joj kazem...
 
..pa kaze da ce da razmisli,ipak to nije tek tako(meni pricas mislim se),sta ce on da kaze,mislim ne treba mu bas sad dete(ne,njemu sad treba unuce ruku na srce)bar dok se sudski ne razvedu...A vidim joj u ocima kako vec kupuje benkice,i smislja ime za bebu,al nece da prizna,sve se vadi na njega i kako i ona pomalo nije spremna(rekoh joj da nema kurs za odgoj dece,sve to nekako samo:aha:od sebe)..mislim taj porodjaj pa sve sto ide uz to,pa kako ce masera da uklopi izmedju dva podoja(sad ja podybavam malko..:zstidljivko:)
Ma,nisam lepo pametna..dal je sebicna,dal nije naucila da posle slova j ide k al samo po azbucnom redu,volim je mnogo,valjda sam zato imobilisana da dam neki pametni savet.
Po mojoj zenskoj pameti na njega moze da racuna samo za prezime,al ne njeno nego bebino.Znam coveka:manikir:
Nek je zivo i zdravo...
 
Ja se slažem sa onim što je Lyon napisao!!! (kako mudro- ne mogu ni da copy-pastujem...)z:lol:

A, što se tiče drugarice- mislim da je ona to , duboko negde u potsvesti, i priželjkivala...Ajde, molim te- koja to (pa sve i da je PREEMANCIPOVANAz:mrgreen:) a da je sa ovijeh prostora - ne priželjkuje detence, kolica, kuću, bazenčić i muža sa keeeešommmmm -a da je uz to i dobar frajer!!!)...Ja takvu upoznala još nisam. Doduše, izvinjavam se, ja svoju emancipaciju još nisam zaokružila...z;)
 
ja nemam sta o ovoj drugoj strani medalje da pisem... lazem :mrgreen: kad mi sve dopizdi odrade me hormoni i ostale droge ja najiskrenije raskidam i pretim da cu povesti psa sa sobom :hahaha: da nije psa ko zna sta bi bilo

:lol:

i masinu za pranje sudova :lol:
 

Slične teme


Back
Top