Susret

? Što misliš?
Јао бре што си ти стално нешто озбиљна. И тужна.
Никоме није до смеха у том тренутку, па шта.
Понашаш се нормално, трудиш се да се насмејеш.
Ако сте се волели треба да ти је драго због њега.
А кад дођеш кући... окренеш пар бројева телефона и договориш излазак са пријатељима.
И ... z:lol:
Живот иде даље.
 
mislim da je samo onaj prvi trenutak, kad ih ugledas, tezak... kad pocnes da pricas, onda to i nije vise tako bitno... ako ne zelis, okrenes glavu... i pravis se da ih ne vidis... u svakom slucaju, ne treba biti previse druzeljubiv... samo najosnovnije.. pozdrav i par kratkih pitanja... bez ulazenja u to da li je ta druga osoba bolja ili gora od vas... jer je to potpuno nebitno sad... a i odgovor nam se bas i ne bi svidjao,siguran sam...
 
Јао бре што си ти стално нешто озбиљна. И тужна.
Никоме није до смеха у том тренутку, па шта.
Понашаш се нормално, трудиш се да се насмејеш.
Ако сте се волели треба да ти је драго због њега.
А кад дођеш кући... окренеш пар бројева телефона и договориш излазак са пријатељима.
И ... z:lol:
Живот иде даље.

Jesam, u pravu si. Sada sam u toj fazi. Optimizam mi je jedan od osnovnih karakternih crta. Trudim se iz petnih žila da ga povratim
 
mislim da je samo onaj prvi trenutak, kad ih ugledas, tezak... kad pocnes da pricas, onda to i nije vise tako bitno... ako ne zelis, okrenes glavu... i pravis se da ih ne vidis... u svakom slucaju, ne treba biti previse druzeljubiv... samo najosnovnije.. pozdrav i par kratkih pitanja... bez ulazenja u to da li je ta druga osoba bolja ili gora od vas... jer je to potpuno nebitno sad... a i odgovor nam se bas i ne bi svidjao,siguran sam...

z:dm3:z:dm3:z:dm3:
 

Back
Top