Polozaj vasih grudi !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa, spavam bez dudnjaka (kako lepa reč!), ali moram da ga nosim preko dana...ipak sam malo matora.
to je sasvim normalni grudnjak, samo ih pridržava i ništa više...mada i to nekad izgleda too high...naročito leti kad su samo majičice na meni....
 
pa, spavam bez dudnjaka (kako lepa reč!), ali moram da ga nosim preko dana...ipak sam malo matora.
to je sasvim normalni grudnjak, samo ih pridržava i ništa više...mada i to nekad izgleda too high...naročito leti kad su samo majičice na meni....

Dudnjak je zaista divna rec, ali je uvek lepse ono sto prima u sebe. Pozdravljam slobodan let tvojih dojki dok plovis kraljevstvom snova... z:lol:
 
Da li svoje dojke hrabro pustate u "slobodan let", ili ih priljezno pakujete u standardan "dudnjak", ili pak nosite "specijal" kojih ih dize i drzi visoko (kao na posluzavniku)... Eh, iskrenosti, retka zveri.
Kaki je to specijalni?
Ako su ga napravili da se teško otkopčava ima da im spalim fabriku ...z:((
yebo ti to kako one stoje ak ne mož da dođeš do njih ...
 
Poslednja izmena:
A idi golicaj se uživo z:mrgreen:
Bolje te našla, s.ise imam, hvala na pitanju... tu sam ih negde stavila z:D

Maco, ne grebi kad te niko ne pritiska. Nadam se da ces me bolje tek naci. Dojke se pretpostavlja da imas, cim si zenka. Ali ako ih NEGDE stavljas, hm, ili ih imas previse (pa ne znas gde bi ih pre), ili premalo (u fazonu, gde li se zaturise). Mislim da ih ipak imas, kako bi rekli, obilno... z:shock:
 
Maco, ne grebi kad te niko ne pritiska. Nadam se da ces me bolje tek naci. Dojke se pretpostavlja da imas, cim si zenka. Ali ako ih NEGDE stavljas, hm, ili ih imas previse (pa ne znas gde bi ih pre), ili premalo (u fazonu, gde li se zaturise). Mislim da ih ipak imas, kako bi rekli, obilno... z:shock:

E pa to ti nikada neću reći pošto se još u prvoj rečenici slutilo da tebe TO zanima a ne da li nosimo bruseve i kakve z:p
P.S. Mačku je ubila radoznalost z;)
Neću više da grebem, odo' !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top