Žao mi dece.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Natalitet nam je sve gori. A šta to Srbija nudi mladima da bi ovi imali po troje dece?

1. Hladnu zimu bez gasa. Sporazum sa smrdljivim Rusima koji zavrću česme ne razmišljajući o našim mališanima.
2. EU koja nalazi svaki razlog da nam oteža ulazak u istu. EU koja nam drži vize kao da smo Kurdi, dok u isto vreme Bugari koji su deset puta gori od nas imaju punopravno članstvo.
3. Političare koji kradu na sve strane, i koji su nesposobni da se na bilo koji način izbore za Srbiju na ovoj planeti.

Imamo zemlju koja je u rasulu. Ogrezla u korupciji i neradu. Lopovluk na sve strane.

Šta će to naše generacije ostaviti našim mališanima u budućnosti? Dugove? Opštu propast.

Žao mi je naše dece. Nisu baš morali da se rode u ovoj smrdljivoj Srbiji. Možda bi bilo bolje da se rode u etiopiji i da budu gladni jer to je tamo normalno. Nego da se rode usred bogate evrope a da žive kao etiopljani.

I šta ređi na kraju? Da li se treba usuditi i kazniti neko svoje buduće dete dolaskom na svet u ovoj sraćkalici od države?

baby-hair.jpg
 
srbija ( i srpska deca) nije smrdliva!!!

srbija nije srackalica!!!

kakvo je vreme, samo mir da potraje, narodu dobro ide, uprkos ovakvima, i decu podizemo uprkos ovakvima
 
srbija ( i srpska deca) nije smrdliva!!!

srbija nije srackalica!!!

kakvo je vreme, samo mir da potraje, narodu dobro ide, uprkos ovakvima, i decu podizemo uprkos ovakvima

Srbija najmanje misli na nasu decu. A tebi ako dobro ide ne znaci da ide i ostalima, p arecimo da oko 80% stanovnistva nema leba da jede !! z:(
 
ti citaj kako hoces, i pisi sta hoces, a napisao si

ja sam u tih ,ne 80% nego, 95%, i dobro mi je je, radim, podizem decu, lepo sam rekao uprkos tebi i rezimu, i uprkos vunenim vremenima
 
Sporazum sa smrdljivim Rusima koji zavrću česme ne razmišljajući o našim mališanima

Zaista ovaj Bota je najveca svinja. Pije votku sa smrdljivcima ruskim a na nase malisane ni ne misli.

Da sam na tvom mestu, Droid, ja bih njega... pa, znas ti dobro koja je kazna odgovarajuca za takva dela prema nasim malisanima! Ja necu bas da kazem, ali ti znas. Na izvrsenje, vojnice!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top