Prevara je..

nije prevara samo fizicke prirode, ne odnosi se samo na te emotivno seksualne stvari
meni je prava prevara, ona koja to jeste, koja bas odvali prevara licnosti, izdaja covecnosti, svega onoga sto ste imali, sto ste planirali, pravili, sto ste jedno drugom govorili, obecali...one cuvene recenice "ja te nikada necu povrediti['
to je prevara
sada verovatno moze neko da kaze ko te sisa sama si kriva ko te terao da verujes..i slicno. ali nekada kada odlucis moras da probas i to. da verujes, da sebe stisavas, i ako vidis da gresis, da izbor nije dobar, ali kazem o fak ne moram uvek ja da budem u pravu, mozda gresim, mozda sam razmazena...i onda dajes, menjas se, ucis, verujes, volis, ne prepoznas sebe, sve te stvari koje ovde spominju pojedinacno po temama, i to je u redu, moras da rastes, moras da se razvijas, da evoluiras, da zivis...ali bez obzira zaboli kada shvatis da te je izdao kao humanoida.da je izdao i pogazio Rec.
to fizicki samo je normalan sled vec lose veze.nesto sto treba u nekom trenutku ocekivati. ko ce prvi da se odluci, stvar je etike.
 
meni je zao sto ovako razlazem i objasnjavam stvari
ali to je moj nacin. ovo je bilo najjednostavnije, ali sada dok citam, deluje ponovo prilicno nejasno. mada ima tu nit koja se provlaci, verujem da je bar donekle razumljivo.
ja ne mogu bolje
 
nije prevara samo fizicke prirode, ne odnosi se samo na te emotivno seksualne stvari
meni je prava prevara, ona koja to jeste, koja bas odvali prevara licnosti, izdaja covecnosti, svega onoga sto ste imali, sto ste planirali, pravili, sto ste jedno drugom govorili, obecali...one cuvene recenice "ja te nikada necu povrediti['
to je prevara
sada verovatno moze neko da kaze ko te sisa sama si kriva ko te terao da verujes..i slicno. ali nekada kada odlucis moras da probas i to. da verujes, da sebe stisavas, i ako vidis da gresis, da izbor nije dobar, ali kazem o fak ne moram uvek ja da budem u pravu, mozda gresim, mozda sam razmazena...i onda dajes, menjas se, ucis, verujes, volis, ne prepoznas sebe, sve te stvari koje ovde spominju pojedinacno po temama, i to je u redu, moras da rastes, moras da se razvijas, da evoluiras, da zivis...ali bez obzira zaboli kada shvatis da te je izdao kao humanoida.da je izdao i pogazio Rec.
to fizicki samo je normalan sled vec lose veze.nesto sto treba u nekom trenutku ocekivati. ko ce prvi da se odluci, stvar je etike.

:ok: :ok::ok:
 
nije prevara samo fizicke prirode, ne odnosi se samo na te emotivno seksualne stvari
meni je prava prevara, ona koja to jeste, koja bas odvali prevara licnosti, izdaja covecnosti, svega onoga sto ste imali, sto ste planirali, pravili, sto ste jedno drugom govorili, obecali...one cuvene recenice "ja te nikada necu povrediti['
to je prevara
sada verovatno moze neko da kaze ko te sisa sama si kriva ko te terao da verujes..i slicno. ali nekada kada odlucis moras da probas i to. da verujes, da sebe stisavas, i ako vidis da gresis, da izbor nije dobar, ali kazem o fak ne moram uvek ja da budem u pravu, mozda gresim, mozda sam razmazena...i onda dajes, menjas se, ucis, verujes, volis, ne prepoznas sebe, sve te stvari koje ovde spominju pojedinacno po temama, i to je u redu, moras da rastes, moras da se razvijas, da evoluiras, da zivis...ali bez obzira zaboli kada shvatis da te je izdao kao humanoida.da je izdao i pogazio Rec.
to fizicki samo je normalan sled vec lose veze.nesto sto treba u nekom trenutku ocekivati. ko ce prvi da se odluci, stvar je etike.

:eek: ...a izdaja sebe?
 
ukljuceno sve tu
taj koji govori i obecava izdao je sebe zar ne
ti koji si odlucio da prihvatis i verujes, a sumnjao si
izdao si sebe
nije to nikada jednoslojno
sve visedimenzionalno, zar ne?
 
Не издајеш себе ако то стварно желиш. И радиш то без задњих намера.
Али, понављам се.

ovo je perfekt kombinacija.to je ona za koju kada podvuces sve crte isplaces sve suze ocistis sebe od blata u koje si se umuljala i td
mozes da kazes da ovo je moj obraz ovo sam ja
ne stidim se nije mi zao
to sam bila stvarna ja
ili u muskom slucaju ako si musko sta vec je ko odabrao da bude u ovom zivotu
 
vazda mnogi daju prazna obecanja
radi sebicnog cilja...bilo da se uvuku pod kozu...ili u...ganitalnu regiju
...ali kada jedan prasta...i cini dela...unizavajuci sebe cak...ima li altruizma u tome
cini to sebe radi...a cini li to dobra ikome...po meni ne...al...sta znam ja
 
Sta podrazumevate pod prevarom?
Ok fizicku prevaru. Ali da li je za vas podjednako ista i psihicka prevara
i sta pod njom podrazumevate?
Da li je n.pr. i flert prevara ili..?

Fizička prevara, ništa strašno, a ako ima npr. pralelno još neku jaku ljubavnu
vezu ili svesno urušava zajedničke planove, tj. ako je u pitanju predstavljanje
lažne slike o sebi, to je prevara mene kao čoveka.
 
Sta podrazumevate pod prevarom?
Ok fizicku prevaru. Ali da li je za vas podjednako ista i psihicka prevara
i sta pod njom podrazumevate?
Da li je n.pr. i flert prevara ili..?

Cim se digne, a nije se digao na nju! Pogotovu ako se digao na prazno - to je najgori vid prevare...

---

Btw - kako NIKOME nije palo na pamet da postavi temu prevare, za sve ove godine? :dash:
 

Back
Top