Profil

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157
Gotovo sam siguran da se moze napraviti profil ljudi koji prate televiziju PINK. Neka svako od vas kaze bar jednu osobinu koja opisuje coveka koji prati program ove televizije. Da krenem prvi: NEOBRAZOVANI...
 
Gotovo sam siguran da se moze napraviti profil ljudi koji prate televiziju PINK. Neka svako od vas kaze bar jednu osobinu koja opisuje coveka koji prati program ove televizije. Da krenem prvi: NEOBRAZOVANI...

Za tebe ne znamo da li gledas PINK ili ne ali je ovaj tvoj post bio dovoljan da zakljucimo da su glup...sad da li si obrazovan....obrazovanje ne znaci automatski i da si pametan
 
Gotovo sam siguran da se moze napraviti profil ljudi koji prate televiziju PINK. Neka svako od vas kaze bar jednu osobinu koja opisuje coveka koji prati program ove televizije. Da krenem prvi: NEOBRAZOVANI...

brate , bojim se da si naso pogresno mjesto da raspravljas po ovom pitanju...nije korektno vrijedjati ljude po forumima...a ako vrsis istrazivanje...neka bude tajno , jer ovako ces dobijati samo neg odg
 
Ovakve teme su zabranjene. Otvorite temu o Pinku, ako već nema, pa tamo komentarišite celokupnu tv stanicu, uključujući i program i gledaoce, bez vređanja :roll:
a ne ovako
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top