.69.

Blue_Bird_BMW

Početnik
Poruka
39
Ova tema je postojala pre nekih god dana (licno sam je otvorio) ali sam prestao da dolazim a mora da ste nalupali neke gadosti pa su je zatvorili :P NEbitno.... otvorena je opet pa recite sta imate na ovo 696969
 
Blue_Bird_BMW:
Ova tema je postojala pre nekih god dana (licno sam je otvorio) ali sam prestao da dolazim a mora da ste nalupali neke gadosti pa su je zatvorili :P NEbitno.... otvorena je opet pa recite sta imate na ovo 696969



A sta je to? Broj telefona, ili sta...?
 
Mala umetnica:
Hm... mozda ovako 696969 :arrow: 666999 :arrow: 666666 (9 :arrow: 6) :arrow: 666... AAA! Djavolski broj... :shock:
E jel ste culi ovaj vic:
Ko je djavoljev komsija? Pa 667. :lol: :lol:
Forica...
Па вежно је да је из срца Мала уметнице. 69 је нека врста сексуалне равноправности у коме оба партнера имају подједнаке услове да дају све од себе за срећу оног другог. Незнам како је са тобом али од личног задовољства важније је само њено. Наравно да диспаритет несме бити велики јер онда нема платформе за уживање?
Па да, допада ми се твој стил.
 
Peta W.:
Hm... 69?... :? .. :arrow: .. :idea: Why not? :oops: 8) :wink:
Није ствар у томе да треба пробати и то чудо. Не бој се. То није бљак као што су ти можда рекли неки добронамерни. Ма да никада није касно мислим да је то највиши ступањ петинга и најлепши увод у секс.
 
todjo:
Peta W.:
Hm... 69?... :? .. :arrow: .. :idea: Why not? :oops: 8) :wink:
Није ствар у томе да треба пробати и то чудо. Не бој се. То није бљак као што су ти можда рекли неки добронамерни. Ма да никада није касно мислим да је то највиши ступањ петинга и најлепши увод у секс.
:lol: :lol: :lol: Kada kazem "Zashto da ne?" kazem zato sto mi se dopada,ne zato shto se plashim da probam... Probala,davno...i svidelo mi se.... :oops: :oops: :wink:
 
Peta W.:
todjo:
Peta W.:
Hm... 69?... :? .. :arrow: .. :idea: Why not? :oops: 8) :wink:
Није ствар у томе да треба пробати и то чудо. Не бој се. То није бљак као што су ти можда рекли неки добронамерни. Ма да никада није касно мислим да је то највиши ступањ петинга и најлепши увод у секс.
:lol: :lol: :lol: Kada kazem "Zashto da ne?" kazem zato sto mi se dopada,ne zato shto se plashim da probam... Probala,davno...i svidelo mi se.... :oops: :oops: :wink:
А шта кажеш о предлогу Мале уметнице: Рецимо комбинација са још једном деветком али у огледалу (то кад окрене леђа 69-ки није интресантно, ''не ради ником иза леђа'' п.а.). Јеси ли и то пробала? Мислим, дааавно?
 
Ne...to nisam probala...i najverovatnije i necu... jednom trojka i nikad vishe,dvoje je drushtvo,troje je guzva! O chetvoro da ne pricham... :roll: :wink:
 
todjo:
Peta W.:
todjo:
Peta W.:
Hm... 69?... :? .. :arrow: .. :idea: Why not? :oops: 8) :wink:
Није ствар у томе да треба пробати и то чудо. Не бој се. То није бљак као што су ти можда рекли неки добронамерни. Ма да никада није касно мислим да је то највиши ступањ петинга и најлепши увод у секс.
:lol: :lol: :lol: Kada kazem "Zashto da ne?" kazem zato sto mi se dopada,ne zato shto se plashim da probam... Probala,davno...i svidelo mi se.... :oops: :oops: :wink:
А шта кажеш о предлогу Мале уметнице: Рецимо комбинација са још једном деветком али у огледалу (то кад окрене леђа 69-ки није интресантно, ''не ради ником иза леђа'' п.а.). Јеси ли и то пробала? Мислим, дааавно?


Izvini, a da li to mora da se izvede SAMO na lusteru, ili moze i parterno, u krevetu ?
 
krvolok:
todjo:
Peta W.:
todjo:
Peta W.:
Hm... 69?... :? .. :arrow: .. :idea: Why not? :oops: 8) :wink:
Није ствар у томе да треба пробати и то чудо. Не бој се. То није бљак као што су ти можда рекли неки добронамерни. Ма да никада није касно мислим да је то највиши ступањ петинга и најлепши увод у секс.
:lol: :lol: :lol: Kada kazem "Zashto da ne?" kazem zato sto mi se dopada,ne zato shto se plashim da probam... Probala,davno...i svidelo mi se.... :oops: :oops: :wink:
А шта кажеш о предлогу Мале уметнице: Рецимо комбинација са још једном деветком али у огледалу (то кад окрене леђа 69-ки није интресантно, ''не ради ником иза леђа'' п.а.). Јеси ли и то пробала? Мислим, дааавно?


Izvini, a da li to mora da se izvede SAMO na lusteru, ili moze i parterno, u krevetu ?
Ма ја само питам. Тренутно апстинирам до вечерас. Место? Па некако ми се највише дојмио под обложен сунђером и прекривен фротором. Да не дође до повреда у гужви. Да, треба пробати свакако. То подубљује вашу везу са партнераом, наравно ако је прави.
 
...Ovo ovde je Balkan...
Nije da nisam predlozio,ali sam naisao na masovno odbijanje pod izgovorom da ih to ne zanima i da im to nije ok,da je i suvise za njih,da im i sama pomisao na to da me sa nekom dele ili ne daj boze vide sa nekom u nekoj interesantnoj pozi tera na povracanje.
Kao sto rekoh ovo ovde je Balkan. :evil: :evil:
 

Back
Top