Damjan Stavrin

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
iliti Zoran Momcilovic iz Prokuplja, napisao je romane: Monahinja, Cvet Rosine lipe, Moja tudja deca, Gospodski park i jos neke koje nisam procitala, ali hocu, sigurno.
E, sada imam problem .Ceo dan sam na netu trazila naslove tih knjiga i nisam mogla da ih nadjem, ustvari naslovi postoje ali mi treba sazetak. Posle svake procitane knjige napisem nesto sto mi se dopalo i zbog zurbe da knjige vratim vlasniku, napisem sta je trebalo ali ne i naslove. U medjuvremenu procitala sam jos puno knjiga, rokovnik se napunio, treba da svoje zabeleske prebacim i ...cvrc, ne mogu da se setim koji moj zapis opisuje ,,Gospodski park,, a koji ,,Cvet Rosine lipe,,.
Unapred hvala prijatelju koji mi u ovome pomogne
 
u pravu si, jeste osrednje, ali dok citam njegove knjige nekako mi legnu kao razgovor sa komsijom koji zna da me interesuju ti poznanici o kojima pripoveda.
Zao mi je da mi niko nije, jos uvek, kaazo gde mogu da nadjem trazene sazetke.
 
uzgred, "stil osrednjeg djaka" me je veoma dobro nasmejao. Mene veoma iznenadjuje podatak, da je on jedan od najcitanijih pisaca u Srbiji vec 4 godine, da su sve njegove knjige veoma citane i popularne, sto dokazuju veliki broj odrzanih promocija, i liste narodne biblioteke Srbije. Tu stil osrednjeg djaka def. ne moze da se umesa. @16121953: mozes dobiti sazeto, tj. mogu ti prepricati za koji ti roman treba, znam ih sve.
 
Ako se ne varam, Nemanja je Zoranov sin.
Nisam shvatila koji ga je podatak iznenadio, ali ja sam pomenute romane tako dozivela. Ako bi doticni gospodin bio ljubazan da nam preprica ostale, ne bi morali ni da ih citamo.
 

Back
Top