Da li si...

Nikada mi na pamet nista slicno nije palo.Ali sta ces,sta je tu je.I od loseg ima gore.Trenutno mi je najbitnije da budem zdrava i ziva,a za ostalo cu se nekako snaci.Do sada mi nije islo lose.Samo visa sila moze da me spreci u ostvarenju nekih mojih ciljeva.
 
Pomaze_Bog:
Ma kakva reinkarnacija, sestro, molim te da ne spominješ te obmane.
samo da te podsetim da ti to NE ZNAS I da si na sajtu FILOZOFIJA i da imajuci u vidu da filozofija nije eksperimentana nauka nemas prava da tvrdis tako nesto JER AKO JA KAZEM DA JE SLON ZELEN TI NEMAS ARGUMENTE TO DA OBORIS! verovatno si bila pijavica u proslom zivotu:) a ta ces biti u sledecem :wink:
 
Milsim da nikad ranije nisam ozbiljnije razmisljala o svojoj buducnosti..tako da ne mogu reci....ali poprilicno je sve normalno i standardno s obzirom na date okolnosti........samo nisam znala da cu se toliko posvetiti umetnosti.....
 
Ne,apsolutno ne. Daleko je od onog sto sam mastao i zamisljao, nekada davno, daleko od savrsenog i idilicnog kakav je trebao biti u mojoj masti i snovima ali to ne znaci da sam nezadovoljan njime, ovakvim nesavrsenim.Odakle proizilazi zadovoljstvo? Pa mislim da je to posledica, rezultat nekakve svesti da mogu odoleti svakom iskusenju i nedaci u zivotu, da se mogu suociti sa svakim problemom u svom zivotu, da cu uvek imati nekakav odgovor, ma kakav bio,moj je.Da, ustvari to sam ja, mali bedni coveculjak.
 
"Vračala baba da ne bude mraza" ... tako je i sa zamišljanjem i planiranjem budućnosti.
1. Ne. Nisam ga ovako zamišljala... :shock:
2. ...ali kada malo bolje razmislim "ko zna zašto je to dobro"... :roll:
3. ... ***** li ga. :wink: :lol:
 

Back
Top