Kako ste se upoznali?



Jednog vrelog leta, donelo ga more. Ljubav na prvi pogled. Strast, ljubav i ceznja tresla su nasa tela , ali
to je bilo samo u prolazu nismo se poznavali. To isto vece desilo se da se slucajno sretnemo i naravno
kako to sudbina namesti i da se upoznamo. Spojila se dva bica iz kosmosa = svako nasao svoju polovinu.Te noci smo se strasno voleli, sledece bili vereni a posle toga , kao i danas ziveli u srecnom braku. Mnoge su godine prosle ali strasna ljubav i danas gori istim zarom. Svima bih pozelela takvu ljubav , jer sigurna sam da svako ima svoju polovinu koja ga negde ceka:zaljubljena:
 
Jooš, meni ovo skroz romantično....

Баш је то чудно...човек никад не зна кад ће развити емоције према некој особи.
Ето, знали се ''сто'' година и на крају се венчали.:lol:
Мада, ипак су се само знали на ''ћао-ћао''.
Мислим да дуготрајна познанства, али она права и добра, кад резултују браком (одједном), да је то више нека рачуница, него заиста емоције и романтика.:D
Познајем један пар, радили су заједно, десет година пре него што су се венчали.
Обоје су били у касним тридесетим кад су се одлучили на тај корак. Изгледало ми је да то раде само због потомства, посебно што ми је он рекао ''нашао сам жену за живот''. :confused:

Eeeee, kad se setim..., sem tog cao-cao on nam je sa klincima rusio torte od peska....i tada mi se nije nikako svidjao.... :)
I tih sest meseci obigravanja, nesto najlepse....., svaki dan se pitam hocu li ga videti, hocemo li popricati (tad jos mobilni nisu doziveli svoj pun zamah)...., i tako po godine...., bas je bilo naivno i slatko.... I onda se jedno letnje jutro probudis i ne mozes da poverujes da ste konacno zajedno...., i tako eto deceniju.... Jos se nasmejem kada mi posalje poruku ujutru, a ja u najgoroj frci na poslu...., i jos uvek se svaki put nasmesim kad je procitam...., i kada mi kupi cokoladicu bilo kakvu...., isto tako i kada me malko polije vodom ujutru jer nema sanse da me probudi..., i onda mi nista ne kaze i pusti me da se izderem i isvadjam sama sa sobom jer sam najveci mrgud takva sanjiva, a ustvari sam mu zahvalna jer bih zakasnila na posao...
Razezih se sad od sebe same....:heart:
 
Ja hocu ponovo da se zaljubim onako ljudski , dala bi levu ruku za leptirice u stomaku .

A priča sa muzem ide ovako . Moli se Dive da doda nešto ako ja zaboravim ;)

Snimali smo nešto u teretani. Ja sam došla iz bolnice gde je mama operisana i bilo mi je teško jer joj je tog dana bio i rodjendan. Uopšte nisam bila zainteresovana za snimanje , najmanje da se cerim u kameru a to mi je delom bio posao. Došli su snimatelji da odrede probno snimanje da se vidi svetlo i uslovi i mi smo to odradili. Ja nisam zapamtila ni jednu facu , al jedna faca je zapamtila mene.

Nekoliko dana kasnije počeli smo snimanje , i vec nakon prvih 20 min ta je faca izjavila da cu ja biti njegova zena , na sta sam se ja samo nasmejala uz nezaobilazno prevrtanje ocima i komentar :"Aha, vazi ! "

Proveli smo mislim 21 dan snimajuci , već 15-tog sam ja provalila da tu ima nešto , do 21-og su to provalili i ostali. Nastavili smo da radimo zajedno na necemu drugom , prakticno smo ziveli zajedno i bilo nam je sjajno. Kada smo se 9 meseci kasnije ponovo okupili oko istog proekta kao sa početka price , ja sam vec počela da se zalim da mi nije dobro i da mi kasni, a ekipa se smeskala i navijala . Sam bog zna koliko suza sam prolila nad testom za trudnocu i one dve crte. Dok sam ja plakala on se radovao , onda smo se zajedno radovali kad se rodila Nana, sad on place sa nas dve a mi se radujemo i etooooooo to je prica.

Neki sasvim neutralni ljudi su mi posle pricali da je godinama pre toga gledajuci neke nase ranije snimke , on u prolazu komentarisao da cu ja biti njegova zena . Njima bilo smesno, pa su redom padali u nesvest kad su nas kasnije videli zajedno sa sve detetom u paketu.

Eto ga Manja.....tako je isla ta prica.
Dosadno :aha:
 
Pa sta znam zene ...nije bilo tu nekih velikih obrta, nekih velikih padanja u nesvest, romanticnih prosidbi.
Nisam dobila prsten, nikada me nije pitao da se udam za njega - sve se to podrazumevalo.
Zato vam kazem da nije bilo romanticno.

Po nama ne bi snimili romanticnu komediju to je izvesno :)
 
pa oavko bila neka svirka,i kao ovo ono,neke zvake, price,a znali smo se od ranije,mada nije bila predmet mog sexualnog iteresovanja,i ona ode
bilo mi dosadno i reko idem da spavam,kad negde na pola puta do gajbe
ona
stanem reko da te bacim do stana
udje onaa ,medjutim nekako se desi da zavrsimo u mojoj gajbi i ovako je pocelo

:rumenko:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hm, prvi put smo se upoznali u porodilishtu, On se rodio sat vremena pre mene, pa me cekao, sledeci put smo se upoznali na polasku u vrtic, pa sledeci na polasku u prvi razred.... a stvarno smo se upoznali i jos se upoznajemo poslednjih godinu i nesto dana, od kad smo u braku..... evo bas sam sinoc pretila da danas idem kod advokata za razvode, hm kreten jedan PA JA GA UOPSTE NE POZNAJEM
 
Upoznali se pre 15 godina u firmi u kojoj sam tada radila, a on dolazio kao klijent. Viđali se skoro svaodnevno, uvek ljubazan i fin, znala sam da mu se dopadam ali sam ja tada bila zaljubljena u nekog kretena i nije mi nista drugo bilo bitno.
Onda se nismo dugo videli, da bi on opet slucajno nekoliko godina kasnije dosao na moje tada novo radno mesto -opet kao klijent.Ja sam i dalje bila zaljubljena u kretena i nje me zanimalo. Znala sma da mu se dopadam.
Onda me je opet našao i dao fenomenalnu ponudu da pređem da radim kod njega, što sam ja prihvatila.Više nisam bila ni u koga zaljubljena. Bila sam ubeđena da mu se uopšte ne dopadam.
Onda smo radili, radili i samo radili, i gotovo sam bila sigurna da mi se ne dopada ni malo, a ja njemu još manje.
Onda sam shvatila da sam zaljubljena najzad u nekoga ko nije kreten, nekoga koga sam iako zvuči kao fraza zaista čekala celog svog života. I plakala, plakala i plakala što radim kod njega, i što sam baš u njega zaljubljena, i što mu se uopšte ne sviđam.
Onda je on malo "popustio"...ali smo rešili da ništa neće biti od nas, da to ne može da funkcioniše, da je prolazno, da nam nije stalo, da je to eto onako i da niko ni ne mora da zna kada ćemo mi eto da se vidimo još jednom-dvaput i gotovo...
Onda kada sam već mislia da dam otkaz i odem da ga više nikad vidim jer nisam mogla više da funkcionišem, i kada smo to veče izašli, i kada sam zinula da kažem šta imam, on me je prekinuo u pola reči i zaprosio.
Onda samo što nisam pala u nesvest od sreće.. E tad sam bila i ostala ubeđena da mu se dopadam:)
Onda su svi ostali skakali od sreće i govorili kako su znali.
Od tada, evo 3 godine uživamo u zajedničkom životu i jedva čekamo trećeg člana da nam se pridruži.
 
Udarila sam mu auto.Naravno,ne namerno i ja sam bila kriva.Sećam se da mi je curila mi krv iz nosa.Bio je dzentlmen,što me oduševilo.Ostalo je istorija,duga priča koja još traje.

- - - - - - - - - -

I dalje pizdi kad vozim,ali šta da se radi.Mora se zbog posla i obaveza.
 

Back
Top