Tuzan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne mogu ni u kom slucaju. To je samo cista komercijala, umjesto da zene bacaju pare i same budu kod kuce s njim. Nego pravog muckarca pronaci i biti s njim u narucju! :P
 
Uopshte mi se ne svidja kako je postavljen ovaj topik,
jer ko uopshte kaze da je vibRRRator zamena za muskarca? Ako tvoja devojka to kaze, onda ti zaista imash razlog za zabrinutost.
Zashto neki muskarci misle da zena koja se samozadovoljava nije dugo imala sex ili je ON ne zadovoljava?
PS ovo nije reklama mog virtuelnog radia i njegovog topika "Da li svaka moderna zena iz Srbije, treba da nosi vibrator u tashni?", vec samo asocijacija na zadatu temu ,o kojoj se zvalavi :wink:
 
obozavam svoj vibrator....i nazalost moj muskarac me nikada nije tako dobro zadodvoljio kao vibrator...
Nije glupost...svi znamo da su muskarci brzi od zena u sexu...a povrh svega i sebicni...
Bitno je da oni svrse...i posle sednu za komp...i cao...
Vibrator vs. Men.... definetly vibrator!!!

:P
 
Joly:
obozavam svoj vibrator....i nazalost moj muskarac me nikada nije tako dobro zadodvoljio kao vibrator...
Nije glupost...svi znamo da su muskarci brzi od zena u sexu...a povrh svega i sebicni...
Bitno je da oni svrse...i posle sednu za komp...i cao...
Vibrator vs. Men.... definetly vibrator!!!

:P
... a tek one ostale prednosti:
- Mr V. ne uvaljuje se u gajbu
- nije ljubomoran
- ne cirka
- ne grebe se za kljuceve od kola
- ne laze
- ne smrdi na pivo
- ne moras da mislis na kontracepciju
- ne gleda druge zene
- ne zvoca
- ne gleda sa ortacima tekme svaki vikend
- ne misli samo na svoje zadovoljstvo
- ...
Jednom recju, da ima jezik bio bi savrsen :!: :twisted:
 
:P[/quote]
... a tek one ostale prednosti:
- Mr V. ne uvaljuje se u gajbu
- nije ljubomoran
- ne cirka
- ne grebe se za kljuceve od kola
- ne laze
- ne smrdi na pivo
- ne moras da mislis na kontracepciju
- ne gleda druge zene
- ne zvoca
- ne gleda sa ortacima tekme svaki vikend
- ne misli samo na svoje zadovoljstvo


Ha ha ha....skoro da si u pravu...svakako vibrator bih zamenila pravim muskarcem...
ali naci pravog ....skoro nemoguce...
do tada se zabavljam sa svojom masinicom....
koja je vise nego ekonomicna....
:lol:
- ...
Jednom recju, da ima jezik bio bi savrsen :!: :twisted:[/quote]
 
Anonymous:



Ha ha ha....skoro da si u pravu...svakako vibrator bih zamenila pravim muskarcem...
ali naci pravog ....skoro nemoguce...
do tada se zabavljam sa svojom masinicom....
koja je vise nego ekonomicna....
:lol:
- ...
Jednom recju, da ima jezik bio bi savrsen :!: :twisted:[/quote][/quote]

Pusti pravog. Ako si pravi entuzijasta ziveces i pustices druge da zive kraj tebe takvi kakvi su... :D
 
muskarac kojem nisi dosadila nece sjesti iza kompa poslije svrsavanja nego ce stisnuti zube i nastaviti dok i tebe ne zadovolji. 8)
U tome i jeste poenta... da ti je vece zadovoljsto da zadovoljis partnera nego samog sebe. :roll:
 
Jel ti se desilo da se ti i tvoj partner (partnerka) rasplačete u toku koitusa i onda, tresući se od plača, svršite zajedno?

P.S.
Ovoga se ni Bane Gad ne bi setio ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top