problem sa mp3 player-om

iwan88

Primećen član
Poruka
596
Imam MSI Mega Stick 256 mp3 player i negde je zakacio neki virus koji nisam mogao da izbrisem i formatirao sam ga. Virusa vise nema ali par fajlova koji su stajali na njemu a ja ih nisam nigde backup-ovao su nestali i sad ne mogu da ga koristim da slusam pesme vec samo za prenos podataka od jednog do drugog kompjutera. Kada ga samostalno ukljucim pokaze poruku MEDIA ERROR! i iskljuci se. Probao sam da sa MSI sajta skinem nov firmware ali opet nece. Mozete li mi nekako pomoci? Imam i cd koji je isao uz njega ali ne znam sta sa cd-a da prebacim na mp3...
 
e sad i ja imam problem..
imam pesme na mp3 playeru..
512mb..
hocu da ih obrisem i da stavim druge..
to sam ranije radio..
medjutim..
sad mi izbacuje The Drive Is Write Protected..
ne mogu ni da obrisem ni da stavim neke pesme u njega..
probao sam sa unlockerom..
nece..
pokusao sam da formatiram u FAT i FAT32..
stalno mi izbacuje write protected..
sta da radim??????
 
Probaj ovako ako vec nisi:
izvadi mp3 player iz usb-a, restartuj racunar, i vrati ga ponovo, ali ga ne otvaraj, nego direktno formatiraj iz my computer-a, bez otvaranja particije mp3 player-a. Bilo bi pozeljno da iskljucis opciju auto play, ili jos bolje da ga formatiras na drugom racunaru gde nikada nisi otvarao podatke sa mp3 plyra
 
'ajd' da probamo jos ovaj put, ako ni ovo ne uspe, onda se nadam da ce ti jos neko sa ovog foruma pomoci.

1.)
Prvo probaj da skines ovaj programcic:

http://bukhory.web.id/wp-content/uploads/2008/12/repair_v2911.zip

Ako i ovo ne uspe, onda probaj jos i ovo:

(Ovom putanjom iskljucujes u registru opciju "write protected"

"Detaljno prati putanju"


1) Click Start->Run.

2)Type regedit and hit enter.

4)Click on the plus sign next to HKEY_LOCAL_MACHINE

5)Click on the plus sign next to SYSTEM

6)Click on the plus sign next to CurrentControlSet

7)Click on the plus sign next to Control

8)Click on the plus sign next to StorageDevicePolicies

9)Write click on WriteProtect and click modify.

10)If the value data is 1 change it 0 and click ok.

11)Repeat steps 7 to 10 for ControlSet001 and ControlSet002 .

12)Close Registry editor and restart the computer.

-------------------------------------------------------------
If you don't find it in the registry, the best way is to create it yourself. Below is the procedure.

Start the Registry Editor

Go to the HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control key

If there is no key called StorageDevicePolicies, create it
.
You do this by right-clicking the HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control key, and selecting New > Key from the menu.

Select the StorageDevicePolicies key

From the menu select Edit > New > DWORD Value

Name the new value WriteProtect

Right-click the WriteProtect value and choose Modify

In the Value Data: box enter 1

Exit the registry editor, and restart your computer

Srecno!
 
Imam MSI Mega Stick 256 mp3 player i negde je zakacio neki virus koji nisam mogao da izbrisem i formatirao sam ga. Virusa vise nema ali par fajlova koji su stajali na njemu a ja ih nisam nigde backup-ovao su nestali i sad ne mogu da ga koristim da slusam pesme vec samo za prenos podataka od jednog do drugog kompjutera. Kada ga samostalno ukljucim pokaze poruku MEDIA ERROR! i iskljuci se. Probao sam da sa MSI sajta skinem nov firmware ali opet nece. Mozete li mi nekako pomoci? Imam i cd koji je isao uz njega ali ne znam sta sa cd-a da prebacim na mp3...

reci mi samo nesto kad ubacis mp3 u kompjuter da li pise used space 0 kb free space 0 kb?
 
Eblo ga write protected, ne mogu da obrišem ništa s njega, eventualno ako pokušam jednu pesmu stotinjak puta :confused: onda se smiluje, a isto ovaj trip sa "write protected". Je l neko iznašao rešenje?

Inače, ne smem da ga formatiram jer tripujem da ću izbrisati softver s njega, hoću li?
 
imam jedan problem kupio saM MP3 pre 6 dana...od 2 gb..i napunio sam jedno recimo 1358 mb...onda kad hocu da udjem u particiju gde se nalazi mpe onda mi pise owako THE REQUEST COULD NOT BE PERFOMED BECAUSE OF EN I/O DEVICE ERROR...:worth::rtfm::worth::rtfm::worth::rtfm:...........PLZ POMOZITE HITNO MI TREBA:dash:
 

Back
Top