Da li se plasite <grubijana>?

  • Začetnik teme Do fobije
  • Datum pokretanja
D

Do fobije

Gost
Iako je ova tema otvorena na vishe mesta posto me Gazdarica proganja i stalno zatvara ono sto ja otvaram evo moram opet.
Da li se plasite muskaraca koji su grubi dakle nisu ni nezni ni romanticni. Najcesci zenski odgovor je da, mada mozda ima i onih drugih ali one definitvno ne posecuju forum.
Elem muskarci cesto kada im "krvotok" proradi zaboravljaju da ima zena koje imaju pojacan strah od muskaraca a ovo zbog toga sto su ili patoloski stidljive i/ili im je otac bio jako strog pa i deda i uopste svi muskarci u familiji (pa dobro, onoliko koliko ih je bilo) dakle one nekako nisu bas familijarne sa suprotnim polom pa ukoliko nesko razmislja o tome da njima pridje mora imati izrazito razvijen osecaj za neznost i romantiku kao i polozen kurs za oslobadjanje od straha.
Da li se neka od Vas slaze sa mnom?
Mislim da samo jedna grubost moze dakako uticati na ceo zivot tog muskarca jer je zabelezeno da se tada takve zene koje su spec. osetljive mogu potpuno povuci u sebe i onda mu verovatno ni celi konzilijumi najskupljih eksperata ne bi mogli pomoci!.
Mada ni zene verovatno ne bi trebale da se igraju sa vatrom i da pitaju npr. a koliki ti je Dragi?

Molila bih sve zene zainteresovane za ovu temu da mi pisu o svojim iskustvima i stavovima.
E ako sad Gazdarica ne stavi ovu temu na prvo mesto secite me....
 
definitivno ima zena koje se loze na grubiljane.Ja cu vam ispisati jedan istiniti dogadjaj.Kolega mog decka godinama tuce i maltretira svoju zenu ali to nije sve,svakodnevno se hvali na poslu kako ju je dobro izlemao te kako je posle toga sex najbolji( :!: )Pre izvesnog vremena se pozalio kako ne moze da nadje pistolj u kuci i sumnja da ga je zena sakrila.Sad sledi crnjak.Par nedelja zatim njegovog vencanog kuma,inace coveka slicnih sklonosti, kuma je ubila na spavanju ispalivsi citav sarzer,naravno muzevljevim pistoljem :!: Od tada ovaj se nesto zacutao...slabo se hvalise...mislim jos uvek je ziv ,zena takodje,ali u glavi samo odzvanja klik klik.... a gde je pistolj? :roll:
 
divlja-u-srcu:
Prezirem grubijane!Kad bi neko samo pipnuo neku od mojih prijateljica ili mene, mislim da bih bila u stanju da uradim svasta... :(
A ha, kako da ne! Ne busaj se toliko, ako nisi dozivela maltretiranje od strane muskarca. Ne znas kako izgleda dobijati batine svaki dan, biti zrtva fizickog i psihickog unistavanja, pa cak i silovanja.
I bolje da nikad ne saznas, samo nemoj pricati da bi svasta uradila jer veruj mi da ne bi. Jer i ako bi pokusala nesto mozda bi ti bila ta koja ce zavrsiti pod crnom zemljom.
Ne opravdam ni pod tacku razno da se to doveka trpi. Postoje i neka tako reci mirna resenja da se pobegne iz svega toga, a ne pistolj pa mu pucati u glavu. Tek onda si zapecatila! Ides u zatvor, a ko to jos zeli samom sebi???? :?
 
Znas u to sam i ja cvrsto verovala i pricala kako bih svasta uradila i nikad ne bih tako nesto dozvolila, sve dok se nisam susrela upravo sa svim tim grozotama. I znas sta je najgore? Kad vidis onaj zakrvavljeni pogled u kom nema vise niceg ljudskog, vidis da je to zver, a ne covek i kapiras da ako ista pokusas u samoodbrani, bice jos gore... toliko gore da mozda ni zivu glavu ne izvucem. E to je najgore! Taj osecaj bespomocnosti i nemogucnosti da bilo sta ucinis da sebi pomognes. Fuj! De se sad toga setih..... ne ponovilo se i ne daj Boze tako nesto ni najgorem neprijatelju :?
 
:shock: stvarno grozno...
Ajd, sad, ja nemam iskustva sa tim, ali ne pomaze ako npr. zena zna tehnike samoodbrane (nemojte se smejati)...ono karate i to...? Ja sam ubedena da ako zena pokaze da nije bespomocna moze da natera muskarca da razmisli pre nego sto nasrne na nju...???
Inace, stvarno mi nije jasno to...Eto jos jedna, hm, mozda glupost, a zasto zene, majke, ne vaspitavaju svoje sinove da ne budu grubi...mislim, jel to i do vaspitanja...i majki???
 
gigule:
:shock: stvarno grozno...
Ajd, sad, ja nemam iskustva sa tim, ali ne pomaze ako npr. zena zna tehnike samoodbrane (nemojte se smejati)...ono karate i to...? Ja sam ubedena da ako zena pokaze da nije bespomocna moze da natera muskarca da razmisli pre nego sto nasrne na nju...???
Inace, stvarno mi nije jasno to...Eto jos jedna, hm, mozda glupost, a zasto zene, majke, ne vaspitavaju svoje sinove da ne budu grubi...mislim, jel to i do vaspitanja...i majki???
Najcesce je problem upravo u porodici.Muska deca koja nisu imali dovoljno paznje i ljubavi od strane majke najcesce postaju siledzije, mentalno poremecene osobe, serijske ubice i slicno. To pokazuju istrazivanja koja su sprovedena a u ta istrazivanja su ukljeceni zatvorenici, eh sad zaboravih koji je zatvor bio u pitanju. Ali ne neki sitni krimosi, nego bas okoreli kriminalci, ubice, silovatelji, pedofili i slicno.
Znaci najcesce je muskarac koji je grubijan kako su ga nazvali u ovoj temi, bio na vec neki nacin zlolstavljan od strane pojedinaca iz porodice ili cak oba roditelja.
Tako da nema tu sta majka da ga vaspitava ovako ili onako. Treba oba roditelja da budu normalni roditelji, pa ce im i dete biti normalno. Opste je poznato da za jedno dete nije dobra atmosfera tj. porodicna situacija gde se tuche, vredja psuje, nervoza i bes non stop kao da lete u vazduhu. Sve se to prenosi na dete i vise nego sto mislimo.
Tako deca od malih nogu postaju nervozna, neuroticna, razdrazljiva, vremenom umesto da se gradi samopouzdanje kod tog deteta, javljaju se kompleksi i razne frustracije. Dete izrasta u labilnog coveka koji ce dalje u svom zivotu raditi upravo sto su radilii njegovi roditelji.
Cast reeeetkim izuzecima koji se izbore sami sa sobom i problemima koji ih okruzuju i izrastu u samostalne, samouverene i nadasve normalne ljude.
 
A znate li molim Vas je li Gazdarica grubijanka ili ne?
Ukoliko mi nijedna ne odgovori verovacu da jeste cim ove teme propusta.
Shto se mene tishe moram da priznam da me niko nikada nije silovao tako da neznam a nedaj bozze ni da saznam kakvi su &lt;grubijani>.
Ovo je strasno citav svet je pun nekih psihopata i manijaka a to sve zbog trauma iz detinjstva ne bih da me neko ovde proglasi za antielement ali i ovi ratovi su krivi za dosta ruznih stvari i pojava koje naa okruzuju.
Neznam kako vi razmisljate, ja se tih ratova strasno bojim, udata sam a mozda i sve udate zene vole svoje muzeve ali meni se cini da ja nekako svog volim drugacije od svih ostalih, jer mi se znamo jos od pre zabavista krenuli smo zajedno i u prvi razred i u nasoj onoj predratnoj "sirotinji" igrali se zajedno njegovim igrackam secam se on je uvek bio "malo" bogatiji....itd. da vas ne davim tom dugooooom pricom....
E sad slusala sam onog njihovog crnogorskog pevaca narodnjaka kada kaze "Dug prema zemlji vracat' se mora..." ili tako nesto nemam pojma ali ja sam totalno sebicna i ne razumem to ili me pljunite svi sto sam mali patriota, ali kad bi moj mili Dragi otisao u rat ja bih bila izgubljena za vecnost ako mu se nesto makar i malo desi. Volim decu ali njega vise. Jesam li luda?

Znate sta bih tada uradila, prijavila bih se u dobrovoljke i birala neko mesto gde znam da cu sigurno poginuti, sta mislite da li bi se on naljutio sto ga toliko volim da sam zanemarila i decu?
 
Jesi, luda si! I to poprilicno, kad bi se tako lako odrekla svoje krvi i mesa. :shock: Ja moje dete ne bih ostavila ni za sta na ovom svetu! Ni zbog muza, niti bilo kog drugog muskarca, ni zbog 1000 ratova, ma ni u ludilu bre!
Jaoj sva se najezih od te tvoje recenice da vise volis svog milog nego decu. :roll:
Ju,ju, strasno! :? :evil:
 

Back
Top