Da li ista vredi menjati izgeld?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne bi promenio nista!!!...pa zna se da samo kompleksasi menjaju nesto na sebi tim putem(osim u neke svrhe tipa da neku povredu opekotinu sakrijes ili nesto to ae ali nisi rodjen sa njom i tako tome sl)
a i kako mozes da mesas babe i zabe? Sto ti jedes toliko ebiga?sto ne das deci ,nekim ciganima na ulici pola bureka....koji ce ti ceo?
Fu ju!
 
ja sam "kompleksasica" i vala uradila bih neku operacijicu. Neg sam i zentara, pa tako da ... ebi ga nista od operacije.
Mada imam jos vremena da skupim hrabrost i kesh, ali tek posto nahranim gladne...

ccccc, pun mi kufer pametnjakovica i dushebriznika.
 
E a kupila ja nedavno burek neki da ga podelim sa nekim psom koji je jadan, ležao na betonu hladnom i smrzavao se....
I vidim ga i sažalim se i pošto sam bila gladna odem da kupim burek da podelimo večeru. Dođem do njega i mislim se ajd da pojedem svoj deo pre nego što njemu dam njegov, htela još i da ga mazim pa reko' da jedem dok su mi čiste ruke (jer čistoća je pola zdravlja :)).
Pojela ja svoj deo i krenem da se sagnem da mu predam njegov deo kad on skoči i ugrize me za ruku i pobeže.... :sad2:
A lepo se kaže da ne grizeš ruku koja te hrani....
 
Operacija sisa je takođe možda humanitarna pomoć. Lepšim grudima žena mami osmehe na lica muškaraca koji onda orni idu da zarađuju novac, doprinose razvoju privrede, ima manje sirotinje, napale se, pa se reši i problem bele kuge i tako, mnogo toga dobrog bude samo zbog operacije sisa.
 
Operacija sisa je takođe možda humanitarna pomoć. Lepšim grudima žena mami osmehe na lica muškaraca koji onda orni idu da zarađuju novac, doprinose razvoju privrede, ima manje sirotinje, napale se, pa se reši i problem bele kuge i tako, mnogo toga dobrog bude samo zbog operacije sisa.

a zna se i da buljenje u bujne zenske grudi deset minuta dnevno muskarcima produzava zivot.
majkemi.
bila tema prosle godine u "piramidi".
:p
a ucestvovala u toj emisiji i Zourana, sa sve crnim sakoom, belom kosuljom (k'o i uvek) i isturenim poprsjem.
pa ti vidi, tebra, kol'ko je ona doprinela dvojici preostalih ucesnika, kad se uzme u obzir trajanje emisije.
e to ti je humanost na delu.
:lol:
 
Operacija sisa je takođe možda humanitarna pomoć. Lepšim grudima žena mami osmehe na lica muškaraca koji onda orni idu da zarađuju novac, doprinose razvoju privrede, ima manje sirotinje, napale se, pa se reši i problem bele kuge i tako, mnogo toga dobrog bude samo zbog operacije sisa.
... а понекад може и брак да се спасе новим сисама. Онда су и деца из тог брака срећнија, боље уче, постају бољи људи и тиме доприносе развоју друштва у целини. z:)
 
... а понекад може и брак да се спасе новим сисама. Онда су и деца из тог брака срећнија, боље уче, постају бољи људи и тиме доприносе развоју друштва у целини. z:)

И онда дође до тога да више ни нема гладних, а овако само једнократно нахрани пар њих и ништа заправо не реши...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top