Nepravda. Kako se nosite sa tim?

Za Mil00rada - Da, da... To je jedan od bitnih razloga...:aha:

Jedan moj poznanik je to slikovito objasnio kada smo se oboje nasli u situaciji gde drugi kolo vodi: Video sam da cu biti "silovan" pa sam se opustio da me manje boli... :lol:. Lakse mu je bilo no meni... z:shock: z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Носим се јако лоше... Јаааако... Ако се неправда односи на мене, често сам експлозиван и врло енергично реагујем, тако да на крају увек испадне само још горе по мене... Свеједно и када је неправда начињена некоме другом, врло бзо се изнервирам због тога...
 
Nikako... Chak se uopshte i ne borim, niti trudim...z:hm:
Nepravda u shkoli... to mi je neshto najgore... trudimo se, ono, celo odeljenje protiv nepravde ali svi nam govore da je najbolje da se povuchemo i tjutimo... jer ne mozhemo protiv nastavnika... mislim, mozhemo, al na'ebemo...
 
I ja najvise mrzim nepravdu! Najvise se iznerviram zbog nepravde u fudbalu, trpim, trpim, ali kad puknem...obicno se zakacim sa nekim drugom...z:hm:

Ne mogu da se nosim sa tim. U skoli sam se stalno svadjao sa profesorima zbog toga, i cesto bih naebao i zbog sebe i drugih...
 
Готово увек прећутим... Затим држим незадовољство и љутњу у себи доста дуго, док ми потпуно не преплаве срце. Као што је и очекивано, не могу више да издржим - бризнем у плач или будем изузетно нервозна, у том случају дан мора да се заврши мојом дерњавом. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
svestan sam da je svet pun nepravde i da ne bira koga ce da zajebe, stoga ne dramatizujem nista... kad mi je nesto jako bitno i kad sam direktno ostecen onda se borim svim sredstvima za to... a sve cesce i iskuliram jer ne vredi trositi zivce na budale... a za druge sam daaaavno prestao da budem drveni advokat i da ispravljam krive drine
 

Back
Top