Weeds

Odlicna je,imam je celu na kompu..
Mama dilerka... z:D

Kako mi je smesno bilo u prvim epizodama kad joj je rekla devojka njenog sina
'Gospodjo,jel mozemo da se je*emo u Vasoj kuci?' z:D z:D
 
svaka cast za temu care,serija je prijatno osvjezenje,i bas mi je dobro pala ljetos,mada mi je ova 4-ta sezona blijeda u odnosu na prosle,ali opet jedva cekam 5-tu ;) ,e jes,endi je looooooood!!!!
 
:mrgreen:
Doug je car, pogotovo kad je našao onu Mariju, pa je hteo odmah da spava sa njom :hahaha:
Ali Andy je Andy ;)
Nego, kad će peta sezona?

meni je oduvijek bila najjaca njegova opsjednutost korovom :) ,ne pamtim da sam gledao film,seriju,a da neko toliko pusinja ganju i da je toliko voli,meni je jaka bila scena kad je sejn imao malu maturu,kad su se dag i din tukli kao djevojcice,poslije nasli ormaric sa tabletama i izsibali se kao ludi od njih,pa jos uporedjivanje duzine polnih organa...z:D vr'!
veeeeliki minus je izostavljanje black postave iz 4-og serijala,nije bilo isto bez njih i nadam se da ce ih vratit,konrad,hejlia...

jos se nista ne zna...
 
koja je poslednja epizoda snimljenog serijala. Ja sam gledala do momenta kada provale Nensi da je drukala, a onda se ona vadi kod gradonacelnika da je trudna sa njim...Da li neko zna sta ide dalje da mi posalje na P.P.?
 
sada sam pogledala trajlere..
nisam nikad cula za seriju, a evo pricate o petom serijalu..
koliko serija ima po sezoni..
tek da se informisem da li da je skidam ili ne :)
 
Ja imam sve sezone odavno skinute..
ali nikad da stignem da gledam
jel dobra komedija??
i moze li da se poredi sa nekima tipa Friends,Black BOoks,Scrubs itd
 
Ja imam sve sezone odavno skinute..
ali nikad da stignem da gledam
jel dobra komedija??
i moze li da se poredi sa nekima tipa Friends,Black BOoks,Scrubs itd
odlicne prve 3 sezone...tu su trebali i stat...a ubrzo ce i 6-ta sezona,nadam se da ce bit i zadnja...uglavnom ako imas tajma gledaj,vrijeme zna brzo i kvalitetno da prodje...
 
Ono kada su morali da se sele, tu je trebalo da bude kraj
Ovako je kao ona serija "Osam pravila za ćerke tinejdžerke" kad glavni lik umre pa novi glavni likovi postanu Denis Finč i onaj deda
To je sasvim druga serija
 

Back
Top