Zadirkivanje

summer girl 93

Domaćin
Poruka
3.385
Da li su vas nekad zadirkivali u schkoli?Kako i zbog chega?Mene su zadirkivali u osnovnoj, zvali me shtreberom, debilom, govorili mi da sam bubuljichava i debela, a uopshte nisam debela i bubuljichava!
 
Da li su vas nekad zadirkivali u schkoli?Kako i zbog chega?Mene su zadirkivali u osnovnoj, zvali me shtreberom, debilom, govorili mi da sam bubuljichava i debela, a uopshte nisam debela i bubuljichava!

Od malena nisu smeli, zato sto sam se kao klinac stalno bio! Sad se ne bijem, ali ipak niko nece da me dira...valjda zato sto sam ok sa svimaz:D
 
Da... Štreber i tako ranije... A sad mi diraju jednu drugaricu, kao debela je, pa krava,itd, itd. Debili.z:(( Idem u odeljenje s bolesnicima i moronima, jednim delom jedva čekam da odem...
 
Da... Štreber i tako ranije... A sad mi diraju jednu drugaricu, kao debela je, pa krava,itd, itd. Debili.z:(( Idem u odeljenje s bolesnicima i moronima, jednim delom jedva čekam da odem...

Samo se treba znati stopiti sa likovima... ja sam znao jednu devojku koja je STVARNO debela, a svi su se druzili sa njom zato sto je dobra, smesna i prava likusa...z:D

Ponekad su je zezali samo oni koji je nisu znali, ali bi obicno dobili upozorenja da to ne rade, jer ce popiti batine od nekih likova...z:)
 
hm, u osnovnoj sam imao najviše razloga da budem zadirkivan, ali sam imao dobre drugare i često sam se tukao tako da sam tih 8 godina fino prošao :)
u srednjoj je bilo slično, s tim što je zadirkivanje ono klasično muško u (mostly) muškoj školi, ništa se nije zadržalo duže od dana :P
 
Bilo je i takvih momenata :D.

Kad smo se (razred) sreli posle dosta godina od zavrsetka O.S, na jednoj proslavi, ispostavilo se da su nekad najbolje ribe i frajeri bili :thumbdown:, a oni losiji iz tog doba postadose :super:.

Ovima iz prve skupine ne verujem da je bas bilo pravo z:shock:, ali ovima iz druge grupe - ne sumnjam da jeste :manikir: :D.

Desava se to u zivotu z;) :lol:.
 
I mene su čašćavali poprilično širokim repertoarom uvredljivih reči, u osnovnoj više a u srednjoj malo manje... Ipak, početkom trećeg razreda srednje sam promenio školu jer više nisam mogao da podnesem to verbalno zlostavljanje z:((
 
da nazalost u fudbalskom klubu dok sam trenirao imo sam neku majcu sa honda motorom i onda verovatno iz glupe dosade kad nisu znali sta ce sami sa sobom prozvali me tako al to je katko trajalo i brzo se zaboravio taj nadimak z:)
 
Bilo je i takvih momenata :D.

Kad smo se (razred) sreli posle dosta godina od zavrsetka O.S, na jednoj proslavi, ispostavilo se da su nekad najbolje ribe i frajeri bili :thumbdown:, a oni losiji iz tog doba postadose :super:.

Ovima iz prve skupine ne verujem da je bas bilo pravo z:shock:, ali ovima iz druge grupe - ne sumnjam da jeste :manikir: :D.

Desava se to u zivotu z;) :lol:.

Jako cesta pojava....:-)
i kod mene isto.
A zezali me i nisu nesto specijalno....oduvek sam znala da se branim,ali nikad nisam nikoga prva dirala.
tako da bese to precutni dogovor...ne dirajte vi mene necu ni ja vas:-)
A moj razred ,sto me secanje sluzi,jeste bio grozan po tom pitanju.
takva neka deca .....samo da zezaju....
 
Менесу "задиркивали" јерсам увек био и виши и шири од осталих... Те сам те адуте итекако користио у недостатку живаца...
 
Zadirkivanje nije zabavno ako se ceo razred uroti protiv tebe, onda nastaje pravi mobing.
A dete nema odbrambeni mehanizam...tako da...moze osnovna da te s**be za ceo zivot.
Zaradi se tu puno kompleksa.
 
Jeste, a josh ako te zadirkuju zbog fizichkog izgleda, onda budesh josh vishe iskomplexiran.Mene su umeli da zadirkuju ako vide chak jednu bubuljicu na mom licu, a sasvim je normalno da imam mitisere zato shto sam u pubertetu, a idioti u osnovnoj su me zbog toga zadirkivali i maltretirali:poludeo:A neki dechaci su me ismejavali samo zato shto sam za njih predebela, a oni svi mrshavi k'o grana, ali ni ja nikad nisam bila debela.
 
Da li su vas nekad zadirkivali u schkoli?Kako i zbog chega?Mene su zadirkivali u osnovnoj, zvali me shtreberom, debilom, govorili mi da sam bubuljichava i debela, a uopshte nisam debela i bubuljichava!
Jedino shto su me zadirkivali kad nekoga verbalno "pobedim" , onda da se ne bi osecali glupo bi govorili "Mozhda imash petice , ali u pravom zhivotu bi propao!". I mnogo sam pizdio zbog toga.
 
Ма јок...Нису никад ни смели...
Увек се види да ли је неко дете способно да се брани или не, и зато они мученици који лече сопствене комплексе ,,нањуше'' оне који не умеју баш да се одбране и онда тероришу. Додуше, ја сам увек била мало насилна, тако да ме нико није дирао. Једноставно су ме увек заобилазили, а ја сам увек била та која је бранила друге...:) Није баш да нисам имала материјала за туђе психичко урнисање, једноставно нико није смео било шта да каже, зато што сам увек била способна да проблем решим, како вербалним, тако и физичким путем...
 
mene nije nikad niko zezao mozda u osnovnoj..... :neutral::neutral::neutral:
ali znam kad sam bila 5 razred da se nasi decaci potuku i to bas bas
bude i krvi i masnica......uf odmah su podobijali ukore a 5 razred posle su se smirili
secam se da su jednog decaka pretukli imao je masnicu na oku i celo mi je bilo skroz izgrebano cak mu je i malo isla krv. drug ga sa noktima po licu........z:mrgreen:
fight_cartoon.jpg
 
Zadirkivanje nije zabavno ako se ceo razred uroti protiv tebe, onda nastaje pravi mobing.
A dete nema odbrambeni mehanizam...tako da...moze osnovna da te s**be za ceo zivot.
Zaradi se tu puno kompleksa.

Istina...ako dugo slusate uvrede u sebe polako pocinjete da verujete u njih...
Mene su ortaci stalno zadirkivali i to je bilo zanemarljivo dok se nisu nalazili nakurceni kvazi huligani da zezaju...obicno bih istrpeo takve gluposti ali svako ima svoju granicu pucanja...i u tim slucajevima sam shvatio da ne treba sutirati vrata u skoli ili juriti nekoga u istoj da ga prebijete...z:mrgreen:
 
mene nije nikad niko zezao mozda u osnovnoj..... :neutral::neutral::neutral:
ali znam kad sam bila 5 razred da se nasi decaci potuku i to bas bas
bude i krvi i masnica......uf odmah su podobijali ukore a 5 razred posle su se smirili
secam se da su jednog decaka pretukli imao je masnicu na oku i celo mi je bilo skroz izgrebano cak mu je i malo isla krv. drug ga sa noktima po licu........z:mrgreen:
fight_cartoon.jpg

Dobro, ali nije ovo dalje trebalo da preprichavash;)
 

Back
Top