NIko ne pise o snovima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Acting_Me

Ističe se
Poruka
2.938
Mislim bukvalno, na ono sto sanjate.
Da li vam se nekad ostvari neki san?
Da li mislite da ima neko znacenje?
Da li nekad sanjate san poput filma?
Ja sam upravo sanjala jedan takav i ubila bih sad, ne mogu da se sjetim svega, a htjela sam da ga zapisem :(
 
Mislim bukvalno, na ono sto sanjate.
Da li vam se nekad ostvari neki san?
Da li mislite da ima neko znacenje?
Da li nekad sanjate san poput filma?
Ja sam upravo sanjala jedan takav i ubila bih sad, ne mogu da se sjetim svega, a htjela sam da ga zapisem :(


Pise...ali ne ovde na svastari......z:)

Da , tri ruzna sna ,koja su se obistinila z:cry:
i dva koja su upozoravala na nevolju........z:lol:
 
Ja obicno sanjam kako ubiam od batina neke likove, a onda usred sna ukapiram kako cu mozda biti slab u javi ako u snu sanjam da sam jak:lol: (nesto na tu foru uglavnom) pa onda ih i dalje bijem, ali slabije i nekad ih pustim da me udare...:mrgreen:

A kao mali kad sam se tek doselio u zgradu gde sad zivim, sasnjao sam stalno neki uvrnuti san kako se penjem uz stepenice i nikako da stignem do kraja, i kad najzad stignem, udjem u sobu gde je jedan covek vezan za stolicu i...to je to.

A sanjao sam i kako se neka devojcica ispred zgrade pretvara u ogromnog zlobnog zeca koji nas juri, i ja ulazim u neku zgradu gde srecem neku prelepu trudnicu, i pokusavam da je zastitim...:lol:
 
haaaaaaaaah

ne bih volela da mi se ostvariju svi snovi

na primer:da se vozim u vozu,i pritom mi vade krv i svu me izbuse iglama
da lezim u reci jezeva
da mi je kuca napravljena od jagnjecih cevapa:bljak:
ehhhh.....da sam udata za till-a iz rammsteina i limuna(:zstidljivko:)
da sedim na pegli........

to su neki skoriji....ako se setim jos cega;)
 
Mislim bukvalno, na ono sto sanjate.
Da li vam se nekad ostvari neki san?
Da li mislite da ima neko znacenje?
Da li nekad sanjate san poput filma?
Ja sam upravo sanjala jedan takav i ubila bih sad, ne mogu da se sjetim svega, a htjela sam da ga zapisem :(

QQ shta sam ja nocas sanj'ooooooo.....................
najbolji san ikada
ali necu da delim sa forumom
mislice ljudi da sam poremecen :rumenko:
 
Spavao sam u kolima, napolje veje sneg...već je puno napadao...spavam...
Sanjam u kolima sam, istim kolima, isto mesto...sanjam kako se budim, pogledam taj krajolik, nema snega - sunce izlazi, trava, sve olistalo...
Taman pomišljam - uh što je lepo kad nema hladnoće, vejavice...i budim se...
 
I ja oduvek sanjam da letim...z:kiss:

LETENJE
Dugo letjeti - očekuju vas lijepi dani puni radosti i sreće. Nisko letjeti - posao vam daje slabe rezultate. Brzo letjeti - očekuje vas bolest. Letjeti pomoću krila - sreća. Pad u toku leta - pred vama su neočekivani problemi. Gledati druge da lete - bit ćete zavidni.

Uglavnom je to kao da lebdim iznad drveca..bas sporo..nekad i nisko..i cesto sam sanjao kako se krecem u jednom pravcu ali kao da se ne pomeram..pokusavam napraviti pokret ali sve sporije kao u mestu
 
LETENJE
Dugo letjeti - očekuju vas lijepi dani puni radosti i sreće. Nisko letjeti - posao vam daje slabe rezultate. Brzo letjeti - očekuje vas bolest. Letjeti pomoću krila - sreća. Pad u toku leta - pred vama su neočekivani problemi. Gledati druge da lete - bit ćete zavidni.

Uglavnom je to kao da lebdim iznad drveca..bas sporo..nekad i nisko..i cesto sam sanjao kako se krecem u jednom pravcu ali kao da se ne pomeram..pokusavam napraviti pokret ali sve sporije kao u mestu

Ne mogu da verujem...
Moji snovi o letenju skoro da su identicni kao tvoji...samo sto u tom mom letu uvek je dolazilo do toga da se desi nesto i bas kada trebam leteti,da bih pobegla od neceg...let bi se zavrsio i lagano bih se spustila na zemlju...
 
Kad letim to je uvek bez tenzije i ne zavrsava se spustanjem..obicno se prekine kad mi je neki cilj na dohvat ruke..a ovo je kao beg od necega..i kad se zaustavim nista se ne dogadja..probudim se valjda
NEMOĆ
Osjećati nemoć - napredovat ćete u svom poslu. Vidjeti nemoćnog - u nadolazećem problemu sačuvajte svoje dostojanstvo.

Ma kazem ja sve se naopako desava:D
 
Poslednja izmena:
@HIMHIMHIM

Mislim bukvalno, na ono sto sanjate.
Da li vam se nekad ostvari neki san? ... Ne ...Bolje sto se ne ostvaruju
Da li mislite da ima neko znacenje? .... To svakako
Da li nekad sanjate san poput filma? .... Desavalo se
Ja sam upravo sanjala jedan takav i ubila bih sad, ne mogu da se sjetim svega, a htjela sam da ga zapisem :( ... ---pribiljezi, sto preciznije
 
Mislim bukvalno, na ono sto sanjate.
Da li vam se nekad ostvari neki san?
Da li mislite da ima neko znacenje?
Da li nekad sanjate san poput filma?
Ja sam upravo sanjala jedan takav i ubila bih sad, ne mogu da se sjetim svega, a htjela sam da ga zapisem :(

Bukvalno ili ne, ali snove ne treba baš tako shvatati, snovi su samo odraz onog šta proživljavamo.
Ako čitamo sanovnik, bukvalno kaže: ako sanjamo gomilu go... dobićemo neku lovu, a to je priznaće i najveći sujevernik, velika glupost.
Čitajući malo tu i tamo, ponešto i shvatih, na pr. ako sanjaš da letiš, očigledno je da si pun snage, elana, kako-god, neostvarenih želja koje mogu i ne moraju da se ostvare, imaš ih, to je važno. Ako sanjaš da letiš i posle toga vrtoglavo padaš naniže, jasno je da su ti snovi ili nadanja i želje još uvek iznad tvojih mogućnosti, ako je let samo let, eeeeeeeeee, tada je očigledno da i san može postati java, zavisi od ličnosti i snage iste.
Ja sanjam prozaično: imam strah od visine i često sanjam da sam zarobljena u nekoj viiiiiiisoooookoj kuli a nigde ni izlaza ni lotri da me spuste naniže, naravno, budim se oznojena i uzrujana, ali to su kako rekoh prozaični snovi.z;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top