outlook express

S

skodu

Gost
Kad se konektujem na Internet ne mogu ni da saljem niti da primam postu,niti uopste mogu da pokrecem Outlook.Medjutim cim se diskonektujem Outlook mogu bez problema da pokrecem.
O cemu se radi!
Unapred zahvaljujem!
 
DIOGEN 1:
Pitanje je sturo pa je tesko nesto odgovoriti,kada, kako koji sistem, jel nova instalacija OS-a i sl!!!
OS je win xp.Kao sto rekoh kad sam na netu ne mogu da pokrenem outlook,sto znaci niti da posaljem postu niti da primam.Medjutim kad nisam konektovan mogu da startujem outlook.Imam racunar 6 meseci i ovo je prvi put da mi se tako nesto desava.Mozda je virus u pitanju ili mozda crv,mada mi avp nista nije detektovao.Ne znam sta bih mogao jos u vezi s tim da kazem!
Diogene,hvala na javljanju!
 
Da li imas firewall? Ako nije zbog toga pokusaj sa Repare windows:
1.Ubaci butabilan CD - pre toga proveri da li ti je u BIOSU namesteno da butuje sa CD-roma ako nije:
(udji u Bios sa del ili ako ne moze sa del dok se podize sistem pritisni break pa vidi sa kojim se tasterom ulazi u Bios - U BIOS-u sa + ili - namesti da ti butuje sa CD-roma>Save settings pa izadi iz BIOS-a)
2.Resetuj kompjuter i dok se dize sistem pritisni bilo sta na tastaturi
3.Dobijes Windows setup
4.Izaberi Install new Windows- enter (ne Repair)
5.Kad setup nadje instaliranu verziju ili vise njih izaberi onu koju hoces da popravis
6. Tek sad idi na R ili repair. Prati uputstva...
7.Posle toga ces imati uredan win i sve programe sacuvane
 
Anonymous:
Da li imas firewall? Ako nije zbog toga pokusaj sa Repare windows:
1.Ubaci butabilan CD - pre toga proveri da li ti je u BIOSU namesteno da butuje sa CD-roma ako nije:
(udji u Bios sa del ili ako ne moze sa del dok se podize sistem pritisni break pa vidi sa kojim se tasterom ulazi u Bios - U BIOS-u sa + ili - namesti da ti butuje sa CD-roma>Save settings pa izadi iz BIOS-a)
2.Resetuj kompjuter i dok se dize sistem pritisni bilo sta na tastaturi
3.Dobijes Windows setup
4.Izaberi Install new Windows- enter (ne Repair)
5.Kad setup nadje instaliranu verziju ili vise njih izaberi onu koju hoces da popravis
6. Tek sad idi na R ili repair. Prati uputstva...
7.Posle toga ces imati uredan win i sve programe sacuvane
izgleda da je u pitanju zagusenje.desavalo se to ljudima sa veratom.
cackao sam nesto i sad sljaka,mada sam koristio i eunetov webmail.
goste hvala na pomoci!
 
Kakva je situacija kod tebe sa antivirus programom?
Sličan problem sam video pre neki dan i u pitanju je bila neka od verzija Netsky virusa (1216 zarazenih fajlova pored ostalog), naravno došao je kao atašment kroz Outlook, a prošao zbog zastarelih antivirus baza.
 
kvazimodo:
Kakva je situacija kod tebe sa antivirus programom?
Sličan problem sam video pre neki dan i u pitanju je bila neka od verzija Netsky virusa (1216 zarazenih fajlova pored ostalog), naravno došao je kao atašment kroz Outlook, a prošao zbog zastarelih antivirus baza.
U principu sam dobro naoruzan,bar tako mislim!
Imam avp kaspersky,firewall zone alarm i ad aware.
Skenirao sam komp. vise puta ali nista nije detektovano.
Masina mi je nova ali me pocela nervirati jer cim instaliram neki avp odmah pocnu problemi;usporava i upozorava na nizak nivo virt.memorije.Sve sam odradio u vezi s tim sto je bilo potrebno ali opet ponekad se tako nesto pojavi.
Inace imao sam Nortona i situacija je bila katastrofalna!
 

Back
Top