Najgori restorani u BG

*iskander

Ističe se
Poruka
2.167
Najgori restoran za mene je trenutno ZLATNI BOKAL koji se nalazi u Skadarliji...
Proslava nove godine nam je presela u ovom odvratnom restoranu. Za grupnu proslavu nove godine (zatvorenog tipa ) trazeno nam je isprva 2000 din. sto, slozicete se nije skupo, (ali tu su u pitanju plus i neke kompenzacije, a u keshu su dobili onoliko koliko su trazili) platili smo unapred, da bi posle par dana dobili "obavestenje" da moramo za pice !!!!! uplatiti jos po 300 din. OK sve je to odradjeno, dosli smo na proslavu, ali haos - predjelo - nula - siromasno i nedovoljno, dalje - posan pasulj - jedna mala cinija na nas sestoro i na kraju rostilj - oval sa mesanim mesom koje nije bilo peceno kako treba, a pljeskavica bukvalno sirova!!!!
Zamislite na nas sestoro taj mali oval, veoma siromasno i nedovoljno, dezert, naravno nije ni ponudjen, a na pitanje za jos malo hrane receno nam je da je hrana usla u cenu i da je to - to, a za pice da mozemo piti koliko mozemo. Ja sam pio BECKS pivo i popio sam cetiri komada, da bi nam na kraju proslave trazili jos po 200 din. za pice. Neverovatno kojim sredstvima se sluze da bi uzeli novac. Da ne pricam o tome da je bilo veoma tesno, atmosfera nikakva (verovatno zbog takve usluge) a gorak ukus u ustima nisu mogli da eliminisu ni ljubazni konobari (kojima je to i posao, naravno) kao i muzika koja je na momente (ali samo i bukvalno na momente) dizala atmosferu, ali nedovoljno posto su pravili veeeeelike pauze, da bi verovatno pojeli i popili ono sto je nama sledovalo...
Tako da u buduce ako budete razmisljali o ovom restoranu - slobodno ga zaobidjite - to je moje negativno iskustvo sa njima...
 
Ma nije valjda..da je dao 50e bilo bi bolje..vazi..dzaba da mi daju ne bih isao na takva mesta..ne znas ni ko ce biti tu..koji profil ljudi..koja muzika..ocigledno ni kakva hrana..ako vam je samo bitno vase drustvo sa kojim ste onda ste mogli kod nekoga na gajbi napraviti bolju atmosferu i ne kockati se
 
A za 50 eura kao mozes da se "klatis"? Mozda pola cuke kod plavog mosta sa novogodisnjim popustom i to da pazis da ti ne uleti trandza :hahaha:

Ma u zivotu ne bi otisao u tako neki restoran da cekam novu godinu, sto ka'es bate bolje ciku da se organizuje ekipa, svako po 2000 somica dindzi pa da vidis sta je provod!!

Svaka skola se placa.. pa i novogodisnja ;)
 
Eeeee.. pa ne kaze se dzabe, "plati pa se klati" ;)

Ma placeno je, bre, pazi, dugovali su nam (firmi) neke pare, sto bi, kada bismo izracunali po osobi trebalo da iznosi oko 50E i dodali smo jos, kao sto sam rekao 2000 + 300 (za pice) + 200 na kraju sto sve ukupno iznosi oko 7000 dindzi...pa to i jeste neka lova, s` obzirom kao sto rece neko, da si sam otisao sa tom lovom negde - ne bi mogao da pojedes i popijes...ali ybg - iskustvo se placa...
 
pa covek je malo iznad tebe gore napisao da je platio 2000 + 300 plus da su firmi gde radi dugovali neke pare pa su isli na prebijanje duga to jest na tu cenu +50
---Ma placeno je, bre, pazi, dugovali su nam (firmi) neke pare, sto bi, kada bismo izracunali po osobi trebalo da iznosi oko 50E i dodali smo jos, kao sto sam rekao 2000 + 300 (za pice) + 200 na kraju sto sve ukupno iznosi oko 7000 dindzi...pa to i jeste neka lova, s` obzirom kao sto rece neko, da si sam otisao sa tom lovom negde - ne bi mogao da pojedes i popijes...ali ybg - iskustvo se placa...--
 

Back
Top