Empire: Total War

Poruka
4.272
Дакле, најновији део овог серијала излази у марту... Једва чекам, али хардверска захтевност...z:cry: Комп ће морати да ми иде на озбиљну надоградњу...
Campaign_map_in_Empire_Total_War.jpg


Land_warfare_in_Empire_Total_War.jpg


Naval_warfare_in_Empire_Total_War.jpg


System requirements
2.4 Ghz processor
256 MB video card
1 GB RAM XP / 2 GB Vista
 
Ni moj nemoze da podrzi bez malag "budzenja",ali posto obozavam total war...shogun,doduse nisam igrao,u Midivel sam se razocarao,ali me Rome odusevio...covece i sad se ponekad zaigram iako sam odavno presao...
 
У Empire Total War u мислим да је најбоље што су увели онај multiplayer у ком ће сваки играч моћи да има своју државу и контролише своју војску у реалној битци и поморским биткама кад умрежим два компа биће :eek:ууу:super::klap:
 
sto se empire tw tice , igrica je prevazisla moja ocekivanja, vrijedi svakog centa...
mada jeste hardverski zahtjevna posto ukoliko imate min sis req ima da secka i baguje ...
naval battles su veoma precizno i realno uradjene iako treba malo vremena da se uhodas sa komandama....sto se tice upravljanja vojskom na terenu ima dosta slicnosti sa prethodnim serijalima tw, a hvala bogu i dosta novina....

mikromenadzment je podignut na mnogo veci nivo...ai je znatno unaprijedjen sto se i u najavama igre moglo ocekivati....da nebih duzio pricu ...ovo je ubjedljivo najbolji serijal ...vjerujem da svako ko je kupi ima da uziva...mene je zakovala za komp 8 sati ...sto mi se od rome tw nije desavalo
 
sto se empire tw tice , igrica je prevazisla moja ocekivanja, vrijedi svakog centa...
mada jeste hardverski zahtjevna posto ukoliko imate min sis req ima da secka i baguje ...
naval battles su veoma precizno i realno uradjene iako treba malo vremena da se uhodas sa komandama....sto se tice upravljanja vojskom na terenu ima dosta slicnosti sa prethodnim serijalima tw, a hvala bogu i dosta novina....

mikromenadzment je podignut na mnogo veci nivo...ai je znatno unaprijedjen sto se i u najavama igre moglo ocekivati....da nebih duzio pricu ...ovo je ubjedljivo najbolji serijal ...vjerujem da svako ko je kupi ima da uziva...mene je zakovala za komp 8 sati ...sto mi se od rome tw nije desavalo

:super: super jos samo da nadogradim komp.....:sad2:
reci mi imali sanse da ga pokrenem sa ovim....
512mb ram
Ati9950
2.6gh.....
 
Evo instalirah ovu fenomenalnu igru.Pravi je i dostojan naslednik TW serijala,princim igre je isti ali je u bitkama igra totalno drugačija.Konjica više nije toliko presudan faktor i jurišima se ništa nerešava kao što je kroz istoriju to stvarno i bilo tako u ovom periodu.Akcenat je stavljen na manevarske sposobnosti dakle što bolji manevar i taktika to si bliži pobedi.Pomorske bitke su takođe fantastične.:ok:
 
Ogroman izbor vojske, koja se stalno unapređuje tako što na univerzitetima izučavaš razne zezalice :D
Novčani prihodi su sada mnogo raznovrsniji jer postoje međumape između 3 osnovne (Evropa, Amerika, Indija) kao što su Obala Slonovače, obala Brazila itd na kojima se nalaze luke gdje nabavljaš slonovaču, kafu, šećer, začine...naravno, ovi navedeni ''resursi'' donose mnogo veći prihod od onih koje možeš naći na teritoriji Evrope ali je i teže transportovati do Evrope, jer je velika udaljenost, a na svakom ćošku čekaju pirati ili mornarica zemalja sa kojima si u ratu :D
Bitke na vodi su pravo uživanje, mada mi je trebalo malo vremena da ih savladam, bar donekle...

P.S. Ma ovo nije ni stoti dio priče :D Igrica je stvarno ludilo :D

P.P.S. A tek 4GBRAM...:mrgreen:
 
Ogroman izbor vojske, koja se stalno unapređuje tako što na univerzitetima izučavaš razne zezalice :D
Novčani prihodi su sada mnogo raznovrsniji jer postoje međumape između 3 osnovne (Evropa, Amerika, Indija) kao što su Obala Slonovače, obala Brazila itd na kojima se nalaze luke gdje nabavljaš slonovaču, kafu, šećer, začine...naravno, ovi navedeni ''resursi'' donose mnogo veći prihod od onih koje možeš naći na teritoriji Evrope ali je i teže transportovati do Evrope, jer je velika udaljenost, a na svakom ćošku čekaju pirati ili mornarica zemalja sa kojima si u ratu :D
Bitke na vodi su pravo uživanje, mada mi je trebalo malo vremena da ih savladam, bar donekle...

P.S. Ma ovo nije ni stoti dio priče :D Igrica je stvarno ludilo :D

P.P.S. A tek 4GBRAM...:mrgreen:

:eek:
:rida::rida::rida::rida::rida: :poludeo: ::poludeo: :poludeo::udriglavu::udriglavu::udriglavu:::vudu:::vudu:
 
Oduševljava me to kada selektuješ neku jedinicu u toku bitke ili joj nešto narediš oni se odazivaju na maternjem jeziku ja igram sa Rusima tako da to zvuči
За родину,Атака,Победа i sl.Posle dosta teških bitaka pošto igram na najtežim nivoima uspeo sam da zauzmem Krim i Dagestan.Ipak su ekonomiju mogli malo da preurede da ne budeš uvek pun para ali možda je to tako samo sa bogatim zemljama.
Ma fenomenalno ovo je već treće popodne koje igram i koje mi proleti za sekundu.
 
Nist ne razumem u ovoj igri, doduse nisam nikad igrao potezne strategije samo real time...

Elem imam u pocetku neku kulu i onda kliknem na nju i posaljem ih u rat na neprijateljsku kulu ali rat ne pocinje....
 

Back
Top