krv u stolici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marko.nikolic

Početnik
Poruka
2
Pozdrav,

nekoliko dana sam imao krv u stolici u maloj kolicini, zatim jednom obilnije, i zatim je prestalo. Slicne simptome sam imao i pre 6 meseci otprilike, ali je prestalo posle nekoliko dana, pa sam mislio da je nesto bezazleno. Rezultati analize krvi su mi sledece: Sedimentacija je normalna (3 mm/h). ALT je 38, LDL 4.5, HDL 1.0, Neu% 35.9, Eos% 11, Lym% 45.6, Eos# 0.94, MCV 80.8. Ostali rezultati u granicama normale.

Da li mi na osnovu ovoga neko moze izneti neku pretpostavku? Za nekoliko dana cu posetiti lekara, ali bih voleo da i pre toga dobijem neku informaciju.

Hvala puno.
 
Ova tema sluzi da bi se lakse odgovorilo na Vasa pitanja ali nazalost slabo ko je cita .... http://forum.krstarica.com/threads/75988

Sta znaci krv u stolici, na stolici koja je bila kakvog agregatnog stanja, kolicinski koliko, da li je krvi bilo na papiru...koliko imate godina?
Da li znate da li imate hemoroide? Tema o hemoroidima vec postoji, mozete je naci pomocu pretrazivaca.
 
hvala sto ste se javili.

krvi je bilo nekoliko puta u manjoj kolicini pa zatim jednom u vecoj kolicini i tada je prestalo, to isto mi se ponovilo nakon 6 meseci otprilike. stolica je relativno normalnog agregatnog stanja, mozda malo redja od uobicajene. krv je bila vidljiva jedino na papiru. ne znam da li imam hemoroide (ali se nadam da ih imam:). imam 28 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top