Da li ste zadovoljni na poslu?


Kako si provela NG?
laso.gif
 
Jesam, najviše zato što mi plata omogućava da plaćam osiguranje. Nekako... kad znaš da uplaćuješ i da se pravi gomilica za decu, tebe... lakše se diše i sve ima smisla.


Da li mogu da znam cime se bavis i kolika ti je plata?
Ja sam na primer nezadovoljna, jako puno radim a mala mi je plata, 400evra.
Kako da budem zadovoljna kad gde god sam do sada radila situacija je ista.
Poslodavci ne daju vecu platu a ja koliko god da se trudim ne pruzaju mogucnost napredovanja jer za neke dobro placene pozicije uvek dovedu nekog svog i tako u svim firmama.
 
Da li mogu da znam cime se bavis i kolika ti je plata?
Ja sam na primer nezadovoljna, jako puno radim a mala mi je plata, 400evra.
Kako da budem zadovoljna kad gde god sam do sada radila situacija je ista.
Poslodavci ne daju vecu platu a ja koliko god da se trudim ne pruzaju mogucnost napredovanja jer za neke dobro placene pozicije uvek dovedu nekog svog i tako u svim firmama.

Nisam na pravo mesto stavila Deda Mraza ili smajlija pa da se shvati da se šalim. ma patim se ko i svi! Ne mogu da kažem gde radim i kolika mi je plata. Fobična sam od ovog interneta, od Facebooka, od Myspacea, uverena sam da je to najjeftiniji vid apsolutne špijunaže ljudi plus totalnog zaglupljivanja i demotivacije i manipulacije. Ali forumi su mi nekako najmanje zlo. Čini mi se da još ima mislećih svojom glavom.
Plata mi je slična tvojoj, eto. Ali živim sama. sa decom. Jedino što je tačno u mom prethodnom postu, odnsno jedino nakon čega ne ide smajli je rečenica u kojoj kažem da mi osiguranje malko uliva sigurnosti. Ostalo, stalan grč i strepnja u stomaku.
ali, danas je blagdan još uvek. Otuda, samo lepe reči i nada. Da će biti bolje. a znaš kako mi je skroman san. Samo da jednoga dana, kao penzionerka, ne moram DODATNO da radim kao većina naših penzionera, već da mogu da putujem sa unučićima, da čitam, šetam, uređujem baštu... Mnogo tražim, a?
 
Nisam na pravo mesto stavila Deda Mraza ili smajlija pa da se shvati da se šalim. ma patim se ko i svi! Ne mogu da kažem gde radim i kolika mi je plata. Fobična sam od ovog interneta, od Facebooka, od Myspacea, uverena sam da je to najjeftiniji vid apsolutne špijunaže ljudi plus totalnog zaglupljivanja i demotivacije i manipulacije. Ali forumi su mi nekako najmanje zlo. Čini mi se da još ima mislećih svojom glavom.
Plata mi je slična tvojoj, eto. Ali živim sama. sa decom. Jedino što je tačno u mom prethodnom postu, odnsno jedino nakon čega ne ide smajli je rečenica u kojoj kažem da mi osiguranje malko uliva sigurnosti. Ostalo, stalan grč i strepnja u stomaku.
ali, danas je blagdan još uvek. Otuda, samo lepe reči i nada. Da će biti bolje. a znaš kako mi je skroman san. Samo da jednoga dana, kao penzionerka, ne moram DODATNO da radim kao većina naših penzionera, već da mogu da putujem sa unučićima, da čitam, šetam, uređujem baštu... Mnogo tražim, a?[/QUOTE]

ja sam privatnik.

vec 18.god.
i sigurna sam da u penziji necu moci da uzivamz:(.

ebg, to je sistem.

al` se ne zalim.
volim da radim.
 
To je izgleda klasika.Uvek se nadje neko ko uisli da je mali bog..Govorim u muskom rodu zbog antropologije.Pocelo je od verovanja majka zemlja,da bi muskarac shvatio da on ima ulogu u produzenju vrste,pa se odraz moci i prestiza poceo manifestovati u muskom rodu.
Ja sam inace zadovoljna na poslu
 
To je izgleda klasika.Uvek se nadje neko ko uisli da je mali bog..Govorim u muskom rodu zbog antropologije.Pocelo je od verovanja majka zemlja,da bi muskarac shvatio da on ima ulogu u produzenju vrste,pa se odraz moci i prestiza poceo manifestovati u muskom rodu.
Ja sam inace zadovoljna na poslu

Da ne bi skretali sa teme samo ću reći da nisi u pravu - i žene mogu umisliti da su "mali bogovi" ( znam iz iskustva ).
 
To je izgleda klasika.Uvek se nadje neko ko uisli da je mali bog..Govorim u muskom rodu zbog antropologije.Pocelo je od verovanja majka zemlja,da bi muskarac shvatio da on ima ulogu u produzenju vrste,pa se odraz moci i prestiza poceo manifestovati u muskom rodu.
Ja sam inace zadovoljna na poslu

Cudno mi je, poslovna zena a ima toliko vremena da bude non stop na forumima ?
 
Ti kao poslovan covek koji aktivno ucetvuje na forumu bi trebao imati razumevanja............
Kod mene se odvija.........Uostalom ,pas koji laje ne ujeda

Nisam poslovan covek, mislim, nisam preduzetnik niti vlasnik preduzeca, ali razumem posto se ovde moze doci do dosta informacija, saveta, razmena misljenja ....... Ali ipak, vreme je neobnovljiv resurs, a vreme je novac.
"Kod mene se odvija.........Uostalom ,pas koji laje ne ujeda" = nerazumljivo
 

Back
Top