euleks i kfor pojačavaju prisustvo na severu kosmeta

mali.adadjo

Aktivan član
Poruka
1.177
Politika - pre 16 minuta

Priština-Kfor i Euleks saopštili su da pojačavaju prisustvo na severu Kosmeta i u Kosovskoj Mitrovici i pozvali stanovnike da ostanu mirni i da prekinu sve akte nasilja .

Nakon eksplozije u Severnom delu Kosovske Mitrovice u kojoj je povredjeno sedam vatrogasaca i spaljivanja albanskog lokala , Kfor i Eulek su saopštili da su spremni da snažno reaguju na bilo koju pretnju bezbednosti i slobodi kretanja .

Kako se navodi kfor pojačava prisustvo u Kosovskoj Mitrovici , a Euleks na severu Kosmeta kako bi pokazali odlučnost da se očuva mir .

Euleks će nastaviti da patrolira i sprovodi mandat koji obuhvata predvodjenje , nadgledanje i savetovanje lokalnih vlasti .

Trupe Kfora i jedinice Euleksa nastaviće da podržavaju Kosovsku policijsku službu (KPS) u održavanj javnog reda i mira , piše u saopštenju .
 
a_whistling.gif
 
Je l ovo 91. tvoj IQ , sumnjam previše je .
Ne znam da li si 91. ili 2001. ali ovo što si napisala ... promašila si forum ... planetu .

Hahaha sta bi tek rekao kad bi znao da sam ja clan divizije Republickih Srpskih talenata.... To kao moras da imas iq veci od 120 da bi usao, a ja imala max bodova.. REci kako smo propali kad sam vam ja talenat...Mislim ja jesam glupa ja se samo interesujem za politiku posto imam te kao specijalne statuse, pa gledam dal da bezim iz zemlje i tako to ... Kao sto savetuju na drugim temama :D
 

Back
Top