Visok, crnokos sa zelenim očima...

Da li ste ostvarili vaše mladalače maštarije u vezi vašeg životnog partnera ?

  • Da.

  • Ne.

  • Još uvek tragam ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Hexy Bee

Buduća legenda
Poruka
36.858

Još dok smo išle u srednju školu - nas četiri drugarice smo imale običaj da maštamo - kako će naš budući da izgleda (naravno i kakvih unutrašnjih kvaliteta imati - taj neko)...

Sve četiri smo se složile da bi mogao biti :
Visok, crnokos, sa zelenim očima i koji će nam svakodnevno govoriti da nas voli...

Od tada je prošlo od prilike 100 godina... Na kraju ispade da sam ja jedina zaista i u potpunosti ispunila svoje srednjoškolske maštarije oko izbora svoje životne ljubavi...
Visok je , crnokos je i zelenook...Svako jutro me budi uz poljubac i uz reči : ´´voliš te ja´´...
On je moja druga polovina - srodna duša... :zstidljivko:


Pitanje je : Da li ste ostvarili vaše mladalačke maštarije oko izbora partnera ?

A ako niste : Da li još uvek tragate za njim (njom), da bi ste ostvarili vaš san ?

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


 

Još dok smo išle u srednju školu - nas četiri drugarice smo imale običaj da maštamo - kako će naš budući da izgleda (naravno i kakvih unutrašnjih kvaliteta imati - taj neko)...

Sve četiri smo se složile da bi mogao biti :
Visok, crnokos, sa zelenim očima i koji će nam svakodnevno govoriti da nas voli...

Od tada je prošlo od prilike 100 godina... Na kraju ispade da sam ja jedina zaista i u potpunosti ispunila svoje srednjoškolske maštarije oko izbora svoje životne ljubavi...
Visok je , crnokos je i zelenook...Svako jutro me budi uz poljubac i uz reči : ´´voliš te ja´´...
On je moja druga polovina - srodna duša... :zstidljivko:


Pitanje je : Da li ste ostvarili vaše mladalačke maštarije oko izbora partnera ?

A ako niste : Da li još uvek tragate za njim (njom), da bi ste ostvarili vaš san ?

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:



Mora da ipak nesto tu nije ok cim imas takvu potrebu da se hvalis da si ti kao jedina uspela a one nisu z:lol:
 
Ja jesam zaista , ali me ne budi uz poljubac i retko mi kaze da me voli , on to pokazuje , mada kad nekad uradi nesto vise mislim da me mrzi :manikir: , pa bi da ga osamarim koliko mogu ( mislim onoliko jako koliko ga i volim) ali ...Boze moj ....kad bi mi svaki minut govorio da me voli ...neznam ...dosadilo bi mi ...malo mi pateticno ...
 
..tri stvari iz naslova, pa i ona chetvrta koju si navela u prvom postu,
nisu spadale u moje mladalachke (a ni danashnje) mashtarije.. :lol:

..sa druge strane, ono shto sam htela, dobila sam..
..ono shto nisam ni znala da sam htela, uzela sam bez razmishljanja..
..ono shto zelim danas, a nisam znala
da cu zeleti kada sam bila "mala"..hmm..radim na tome..diplomatski..i vracam istom merom.. :cool:
 
Ја нисам замишљала како треба да изгледа тај ,,неко''.
А и са само 15 срела сам неког за кога сам знала да је прави.

Но, моја стрина нас је овако саветовала:,, Момак треба да је висок, црн, са зеленим очима, са добром кућом, добрим аутом,завршеним факултетом, и што је најважније: да нема мајку!

Е, овај мој од свега још увек има мајку! z:dm3:
 
Ја нисам нашла сродну душу...још увек.:lol:

Било је ту и тамо умишљаја да је ''тај неко баш за мене'', али се углавном испостављало да процена није добра.

Као млађа, ложила сам се на егоисте. Наравно, тај егоизам је увек био увијен у вео неке лажне самосвесности и сигурности у себе, па сам постепено разоткривала фалинке које су се суштински испречавале у односу.
Коме још треба лик који је препун его-трипова??

Постепено ми се укус мењао. Сад ми треба неки мирнији, сталоженији, опуштенији, који уме да цени и поштује људе. Коме не треба такав? :)

Још само да га избунарим...и супер...надам се да ми се укус више неће мењати...мис'им не би требало, нема се више шеснаест година.:lol:
 
Sto bi rekao Dusko Radovic:

Nađi nešto plavo i belo

Čim je crn i ima brkove, znaj koliko je sati.Ti su najopasniji...ti crni sa brčićima...Ako hoćeš mir u kući, nađi za muža nešto plavo i belo, malokrvno.To nije neka velika sreća, ali bar znaš da imaš muža.
Za ljubav i tako...ti crni su idealni...Ali za brak - nikako.
Koliko sam ja gledala, svi najveći ljubavnici na filmu su crni i imaju brčiće.Taj film u kome se oni pojave ne može da prođe bez neke gužve, prevare...valjda im je takva krv...
A pošto brak nije film...jel' tako?Bolje nam je da nađemo nešto plavo, tiho i mirno...Tu je mnogo veća sigurnost i garancija
http://forum.krstarica.com/threads/108746 evo nekoliko recepata na sta posebno treba obratiti paznju z;) http://images.google.com/imgres?img...razgovori&um=1&hl=en&client=opera&rls=en&sa=N
 
Poslednja izmena:
Ја нисам замишљала како треба да изгледа тај ,,неко''.
А и са само 15 срела сам неког за кога сам знала да је прави.

Но, моја стрина нас је овако саветовала:,, Момак треба да је висок, црн, са зеленим очима, са добром кућом, добрим аутом,завршеним факултетом, и што је најважније: да нема мајку!

Е, овај мој од свега још увек има мајку! z:dm3:
Pa, poradi nešto na tome, nemoj samo tako, pasivno čekati !!! :)
 

Još dok smo išle u srednju školu - nas četiri drugarice smo imale običaj da maštamo - kako će naš budući da izgleda (naravno i kakvih unutrašnjih kvaliteta imati - taj neko)...

Sve četiri smo se složile da bi mogao biti :
Visok, crnokos, sa zelenim očima i koji će nam svakodnevno govoriti da nas voli...

Od tada je prošlo od prilike 100 godina... Na kraju ispade da sam ja jedina zaista i u potpunosti ispunila svoje srednjoškolske maštarije oko izbora svoje životne ljubavi...
Visok je , crnokos je i zelenook...Svako jutro me budi uz poljubac i uz reči : ´´voliš te ja´´...
On je moja druga polovina - srodna duša... :zstidljivko:


Pitanje je : Da li ste ostvarili vaše mladalačke maštarije oko izbora partnera ?

A ako niste : Da li još uvek tragate za njim (njom), da bi ste ostvarili vaš san ?

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:



Nisam
Ne tragam
Nemam ni san:rida:

Glupe li teme....ja sam crna sa zelenim ocima,mozda sam necije ispunjenje sna,mislim,ako se samo to trazi,je'l?z:mrgreen:
 
Ја нисам замишљала како треба да изгледа тај ,,неко''.
А и са само 15 срела сам неког за кога сам знала да је прави.

Но, моја стрина нас је овако саветовала:,, Момак треба да је висок, црн, са зеленим очима, са добром кућом, добрим аутом,завршеним факултетом, и што је најважније: да нема мајку!

Е, овај мој од свега још увек има мајку! z:dm3:

Moj nema....z:mrgreen:
(al' zato je onaj prvi imao dve!z:shock:, pa mislim da sam odradila...)
 
Nisam nikada stvarala sliku u glavi tog idealnog.
tacnije stvarala sam je ja,ali se ona menjala sa godinama.
Malo mi se svidjalo ovo malo ono....uglavnom,samo je jedno ostalo-privlacio me je onaj tip loseg momka.
a kada se pojavio moj muz....shvatila sam da sam jednog takvog i cekala.
I sto se tice fizickog izgleda i karaktera.Nisam planirala da naletim na taj tip muskarca,ali kada sam ga upoznala shvatila sam da mi se sve kod njega svidja.
i da cak i ono malo koje mi se ne svidja-mogu da podensem i to sa osmehom.
Onda je to bilo to....
 

Back
Top